Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 3:11:42


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 12. Máj 2021 9:01:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Cwaldo lenze to je vec, ktoru neolutujes, ked ho budes mat, prave naopak ocenis to v zime, tak ako to cenime aj my. Je fakt, ze kvalitny krb nie je najlacnejsia zalezitost, ale ked si vezmes, ze mas to na roky a vlastne co ta cena vsetko zahrna tak to tak vela nie je a v zime budes na kurenie viac menej vyuzivat len krb to ti garantujem. U nas je to proste tak, drevo mame pekne nachystane a kurime, lebo to teplo je take ine z krbu. Neviem akoby som ti to popisal :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 13. Máj 2021 12:14:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 04. Nov 2016 11:55:38
Príspevky: 49
Da sa to aj tak urobit, ze predpriprava a potom neskor krb, ale je to zbytocne to takto riesit, pretoze to budes mat zase bordel doma, ked sa rozhodnes to robit a za seba mozem povedat, ze bude ti ovela lepsie ked si to das urobit teraz ked to este vsetko nie je hotove a poupratovane.
Lebo to podla mna uz prvu zimu by si prisiel na to, ze si urobil chybu, ze si to nedal hned ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 17. Máj 2021 15:13:22 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 120
Krbik by som velmi chcel a viem, ze to ocenim neskor. No skratka situacia je taka, ze si ho teraz dovolit nemozeme a uver brat rozhodne nie. To ze bude neskor bordel, je minimalny problem, to pretijeme. len potrebujem vediet ci ta predpriprava krbu vydrzi ten rok a potom sa to dorobi, ked sa nasetria peniaze. Nechcem krb za par stovak z merkuru ci obi, chcem kvalitu, za ktoru sa bohuzial plati


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 19. Máj 2021 13:15:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 09. Júl 2017 20:04:19
Príspevky: 61
Bydlisko: Myjava
Je lepsie spravit predpripravu ako neskor vsetko burat a prerabat, z toho by bol ovela vacsi bordel ako ked teraz spravis predpripravu. No treba si vybrat presny krb ako si predstavujes a potom sa dohodnut s krbarom, nech to pripravi, urcite to ten rok vydrzi


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 20. Máj 2021 11:53:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
To vydrzi to je jasne, ale tak dozaista radsej si nasetri a daj si nasledne urobit krb niekomu kto vie co robi.
Vies podstatne je to aby si to mal dobre urobene, aj ked neskor, ale poriadne. Ide hlavne o tu kvalitu lebo krb je zalezitost ktora sa nerobi na dva na tri roky, ale na roky rokuce. A tomu to treba vsetko prisposobit.
Ja napriklad nedam na tento sposob kurenia dopustit, to bola velmi dobra volba. Teplo hned a teda vies si to tiez korigovat ako uznas za vhodne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 21. Máj 2021 11:40:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
Cwaldo nebral by som to tak, ze bohuzial sa za to plati, praveze je to normalna vec, ze ked chces nieco lepsie, dobre, tak si za to zaplatis, ja s tym problem nemam. Horsie by bolo keby si si zaplatil za nieco, co nebude kvalitne.
Ked si das robit niekomu krb tak sa informuj aj na servis, nech mas prehlad ako to funguje!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 24. Máj 2021 7:08:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Samoabetka toto je fakt, nerozumel som co to znamena, ze regulovatelny vykon a tieto veci, ked som sa o to zacal zaujimat, ale ked narazis na niekoho kto ma skusenosti, ze ti to vysvetli uplne po lopate, ze ako co funguje aby si to ako laik pochopil, tak to je jasna vec, ze ten clovek sa tomu rozumie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 24. Máj 2021 14:28:48 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 120
Tak krbim nakoniec pred sa len bude, velmi sa z toho tesime. Len nevieme aky dizajn zvolit. viete poradit, kde by som videl uz hotove krby pre inspiraciu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 25. Máj 2021 8:54:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Nemas predstavu v akom style by si to chcel mat? Celkovo zariadenie domu a pod?
Pretoze od toho sa mozes odrazit, podla toho si vies aj rozmysliet, ze akoby mal ten krb vyzerat. Co sa tyka ale dizajnu tak to uz je taka ta finalna vec, najskor je nutne aby si mal predstavu o tom, ze aky material pouzit na stavbu krbu, kolko chces za to dat a taketo veci. Ale ono najdlhsie je toto rozhodovanie, ked sa rozhodnes, tak potom ta stavba uz nie je na dlho. To mas za nejake dva tri dni urobene na komplet.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 25. Máj 2021 11:30:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Mar 2017 8:12:41
Príspevky: 44
samoabetka pre vas bolo zakladom co pri vybere? Akoze myslim, ze preco zrovna krb?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt