Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 14:54:25


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 10. Jan 2023 8:21:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 19. Sep 2017 8:31:37
Príspevky: 46
Bydlisko: Dunajská Streda
Do akeho stylu ste ladili ten nizky plot? Tam asi nie je az tolko moznosti ako ked nie ste nicim limitovani. Aspon teda ja mam taku utkvelu predstavu dreveneho nizkeho plota, takze taketo nieco mi napadlo ako prve. I ked to ci ste davali dreveny, tak o tom pravdupovediac nejak presvedceny zas nie som...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 11. Jan 2023 8:33:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Karin89 ten kamen to nie, to by bolo uz moc a moc by sa to nehodilo ku zvysku, k domu a tak celkovo. Nechali by sa len tak vo farbe fasady, ze by sa omietli, zase nechcem s tym nejak zbytocne mat robotu. Taketo nieco by som si tam vedel napriklad predstavit https://ploty-elmar.sk/ploty-a-brany/mo ... anky/remo/ Alebo teda nieco na takyto styl.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 11. Jan 2023 11:42:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
toto vyzera v pohode, take neutralne by som povedal. len pozeram, ze aj z takychto typov plotov tam maju niekolko druhov. akoze myslim tie s vodorovnymi lamelami. rozdiely tam nie su nejake vyrazne, ale su. ci tento konkretny zvazujete? v akej farbe?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 12. Jan 2023 8:29:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 14:35:26
Príspevky: 51
Toto je také dobre neutrálne, že sa bude hodiť k hocijakému štýlu domu. Neviem, či to máte ladené skôr do moderna, potom by som možno ešte podľa farby fasády prípadne pridal kľudne nejaký farebný pás, jednu dve tie lišty spraviť v inej, takej výraznejšej farbe. Často to nevidieť, asi dvakrát som to niekde takto videl spravené a sa mi to zapáčilo, také máličko niečo iné a stále vkusné, keď sa to nepreženie s tými farbami.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 13. Jan 2023 8:23:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
To si viem uplne predstavit, nejaka taka oranzova alebo cervena by sa mi tam hodila. Alebo kludne hoc aj zelena napriklad. A to bezne robia takto? Lebo aj ked hovoris, ze to nejak nevidat...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 13. Jan 2023 10:55:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Nov 2016 11:51:13
Príspevky: 69
Nemyslim si, ze je to uplne bezne. Ono asi vacsina ludi ani nevie o takejto moznosti, to moze byt jeden z dovodov. Dalsi napriklad aj to, ze dost co vidam aj novostavby, tak vsetko su to take neutralne farby, nic taketo zivsie. Neviem preco, ci exterier sa im nejak nechce riesit, a potom sa vyburia v interieri alebo co.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 16. Jan 2023 9:09:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
tak lebo neutrálne farby sú proste lepšie ako nejaké kikiriky. ak vyslovene niekto neholduje takémuto vkusu. proste sa to lepšie kombinuje, nie je to také výrazné a do očí bijúce. akože hej, to že je teraz každý druhý dom rovnaký, na tom niečo je. ale keby ste stavali a bývali pred 50 alebo aj viac rokmi, tak stále to bolo viac menej všetko podobné, to je taká doba, obdobie alebo ako to nazvať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 16. Jan 2023 10:58:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 9:02:19
Príspevky: 49
Zabkara lepšie ako pre koho, zase to nemôžeš takto škatuľkovať. Lebo aj k takej červenej, k červenému plotu vieš doladiť rôzne veci v exteriéry. To je proste vec vkusu, kto si aký vyberie. Dôležitejšie ako farba je to, z čoho ten plot budeš dávať robiť. Aby bol odolný, aby aj niečo zniesol a nemala s ním viac starostí ako úžitku z neho ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 17. Jan 2023 8:49:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
stevwest jasne, to chapem, zase nie ku vsetkemu sa to uplne hodi. to mi len tak napadlo, ze aj takto som to uz videla spravene. a fasadu uz mate spravenu a dorabali by sa len tie plotove stlpiky? lebo ono trafit potom po case rovnaky odtien, to moze byt trosku narocne si myslim. pekny vyber, toto sa mi paci. ale som si pozerala aj tie ostatne a je tam viacero takychto s lamelami, neviem, v com je potom rozdiel, ci nejak v tvare, sklone alebo v com.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 17. Jan 2023 9:54:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Feb 2019 11:38:26
Príspevky: 41
Bydlisko: Prievidza
My sme si takéto podobné dávali zábradlie na balkón. Tiež takéto vodorovné lamely sú to. Nechcela som nič nejak komplikované, čo najjednoduchšie proste. Muž ten vybral, že od koho budeme objednávať a nechal na mňa výber, že však aj tak zariaďujem všetko v podstate ja, tak nech vyberiem aj toto.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt