Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 23:46:50


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 15. Feb 2023 8:30:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 19. Sep 2017 8:31:37
Príspevky: 46
Bydlisko: Dunajská Streda
No dobre, to bolo predtym, jasne, ze tieto udalosti mali vplyv na vsetky oblasti. Ale teraz je to ako? Teraz nie su nejak predlzene dodacie lehoty? Normalne plati, to co aj predtym?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 15. Feb 2023 12:25:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 01. Mar 2019 12:16:11
Príspevky: 32
- teraz by to malo byť všetko po starom -
- teda nejaké čerstvé informácie priamo z tohto týždňa nemám, ale susedia si objednávali plot -
- minulý týždeň im boli na zameraní a potom suseda hovorila, že na začiatku apríla, ak pôjde všetko tak, ako má, tak im ho prídu namontovať -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 16. Feb 2023 8:26:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Tak to my sme na tom dost podobne, tiez mame objednany plot. Len oni to ako davaju robit? Ze komplet cele oplotenie aj s tymi stlpikmi, vsetko? My nechavame normalne murovane omietnute a len plotove dielce sa objednavali. Som zvedavy, ze ci to potom kratsi cas trva to dodanie, ked to vlastne nie je az tak narocna objednavka.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 16. Feb 2023 10:03:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Aug 2018 18:31:32
Príspevky: 50
Bydlisko: Pezinok
To som rada, ze spominas to, ze sa to da cele objednat. Lebo mi nename teraz, ze vobec nic. Ale ja som tak zvyknuta, ze plot bol kedysi proste pri kazdom dome a sa mi to ziada. Aspon nejaky taky nizky, co asi moc teda nejaku ochrannu funkciu mat nebude si myslim, ale tak paci sa mi to a podla mna to aj tak lepsie vyzera, ked je nejak ohraniceny ten pozemok.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 20. Feb 2023 9:23:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 14:35:26
Príspevky: 51
Keď sa ti to tak žiada, tak prečo to tak nespraviť. Však ty tam budeš bývať, takže chceš, aby sa to tebe páčilo, to je prvoradé si myslím. Akože či vysoký, či nízky, len taký na oko alebo normálne riadny, že cezeň nie je vidno, to je už jedno. Podstatné je z môjho pohľadu to, aby ten plot bol aj trvácny a z dlhodobého hľadiska si mala istotu, že nebudeš s ním mať starosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 21. Feb 2023 7:01:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Jún 2018 7:47:42
Príspevky: 53
Bydlisko: Nitra
ale hej, ten plot podla mna k domu patri. my mame psy a neviem si prestavit, ze by sme ich mali zacat zatvarat, len preto, ze by sme nedali plot. podla toho sme aj vyberali, taky aby aj zniesol nieco, ked sa nan osopia, aby ho nedajboh neprevalili alebo nejak neposkodili.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 21. Feb 2023 8:51:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 29. Jan 2019 7:59:11
Príspevky: 28
Bydlisko: Bratislava
predpokladam, ze to budu asi dost velke psy, ked taketo poziadavky si mal aj na plot. a aky ste vybrali teda? neviem, co by mohlo byt take odolne, ked sa na to aj 50 kilovy pes ovali. co sme mali psa kedysi na dedine u starkych, tak to bol blazon, ten ked sa rozbehol, tak to napalil do plota, ked neubrzdil. a to veru asi hocijaky by nezvladol :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 22. Feb 2023 6:55:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
rovno sa skusim opytat, ci by pre takyto pripad bol ok hlinikovy plot? bolo by to dostatocne odolne? myslim si, ze take odolnejsie by boli este tie kovane ploty, ale tak tam je zase vysoka pravdepodobnost, ze pazurmi by ho asi doskrabali.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 22. Feb 2023 8:08:30 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Myslím, že v pohode by to mohol zvládnuť aj takýto hliníkový. Tam si potom treba dať záležať jedine na tom, aby tá montáž bola dobrá, nič odfláknuté. Ale tak pokiaľ to necháš napríklad na firmu, tak to je okej. Oni už majú svoje metódy, kedy je čo ako najlepšie spraviť. Elmar robí stĺpiky napríklad niekoľkými spôsobmi. Stačí povedať, ako si to predstavuješ mať spravené.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 23. Feb 2023 7:06:20 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 102
však keby boli normálne zakotvené do zeme, tak nevidím v tom problém. zase ten pes tiež nebude nonstop visieť na tom plote, takže by som to vôbec takto tragicky nevidel. a to sa tuším nespomína, že či plot takto so stĺpikmi alebo už sú je tam nejaký múrik alebo murované stĺpy, či som to len prehliadol?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt