Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 7:52:27


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 887 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 89  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Štv 24. Jún 2021 21:09:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Okt 2017 18:47:30
Príspevky: 62
Bydlisko: Trenčín
To máš pravdu, je to vec, na ktorú by mali ľudia myslieť, že na niektorých veciac sa neoplatí šetriť, lebo výmena nemusí byť jednoduchá a potom to víde ešte viac, ako keby už na prvú šupu investovali viac peňazí. V tejto dobe podľa mňa každý pri stavbe domu rekuperáciu rieši


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pon 28. Jún 2021 9:45:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Stakxik je to fakt, síce to stojí v tom čase, čo sa dom stavia nemalé peniaze, ale stojí to za to. Tie peniaze sa zarobia postupne, to je nič, lenže ten dom, keď už raz niečo nejako urobíš tak nech je to dobré, nech to nemusíš za pár rokov meniť, bola by to škoda.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 29. Jún 2021 10:17:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 22. Nov 2016 12:24:30
Príspevky: 47
Nevadia vam vyduchy v stenach? Nie je to nejako rusive pre vas?

Lebo zena mi dala takeho chrobaka do hlavy, ze ci nam to nebude vadit, ze co ak to bude nepekne. A teda co sa tyka rekuperacie, tak v tom akoze mam uz jasnejsie, ze viem, ze to chcem len zase chcem aby to nebolo nejako vidiet, ze ju mame, neviem ci celkom mi budete rozumiet co tym chcem povedat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 29. Jún 2021 12:02:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 28. Feb 2018 8:35:49
Príspevky: 71
..môj názor je taký, že každý to má úplne inak..niekomu to možno vadí niekomu nie..ja teda s tým nejaký zásadný problém nemám, máme biele steny, aj plafóny, aj výduchy, takže všetko to spolu ladí a nie je to pre mňa nejaký problém..ale teda dnes už máš možnosť dať si tie výduchy sklenené a zvoliť si farbu akú chceš, to je na tebe..my keď sme Nilan riešili jednotku, že sme vyberali, tak nás oboznámili s tým, že je aj takáto možnosť ak by sa nám to nepáčilo..ale teda ja s tým nejaký zásadný problém nemám..ale ak by si chcela ohľadne toho ešte nejaké bližšie info kľudne mi napíš..ja pozriem niekde doma ešte by som možno aj letáčik ohľadne toho našiel..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 30. Jún 2021 11:58:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 12. Jan 2018 11:25:27
Príspevky: 26
Bydlisko: Trnava
roman to aj nieco take je? mna by to zaujimalo, to by mohlo aj celkom zaujimavo potom vyzerat :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 30. Jún 2021 13:09:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 28. Feb 2018 8:35:49
Príspevky: 71
..síce mi to dalo zabrať, ale našiel som..skús si to nájsť..podľa mňa to ozaj môže byť fajn..je to moderné zaujímavé..posielam ti teda fotku, že jak cca to vyzerá..a vieš či to poriešiť priamo aj keby si si zisťovala o tej značke čo som ti písal..vedia ti toto vybaviť..

Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 06. Júl 2021 10:46:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Dec 2016 11:07:39
Príspevky: 64
Romanb to aj takéto sa dá? To je potom fajn, že podľa toho to vyzerá, že aj tvar sa dá vybrať.
Aj veľkosť podľa potrubia? Som nevedel, že je niečo takéto možné.
Ty si sa k tomu dostal práve cez túto značku rekuperácie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 06. Júl 2021 21:03:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Nooo tak toto vyzerá viac než super, ešte som nevidela takúto ponuku a fakt som netušila, že má človek ohľadom tohto takýto výber. To je super


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 07. Júl 2021 8:15:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 17. Apr 2018 8:22:59
Príspevky: 48
Bydlisko: Trenčín
Koloman!

Tak už je to viac menej samozrejmosť a ešte keď teraz od januára sa veď zmenili tie podmienky vlastne v akej energetickej triede musí byť dom, tak treba na to prihliadať a mnohokrát práve rekuperácia dopomôže k tomu aby sa to do toho dostalo a to nie je zanedbateľná vec. Keď ono všetko jedno s druhým veľmi úzko súvisí.
Ale teda riadené vetranie je veľkým benefitom aj teraz pri týchto tropických teplotách a to keď vidím, že ešte na zajtra hlásia, že 38°C tak akože dovidenia, neviem si predstaviť akoby sme vetrali oknami.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Štv 08. Júl 2021 12:04:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 27. Aug 2018 12:01:04
Príspevky: 31
erwio to je fakt, ze aj v tomto smere to dokaze pomoct, ale tiez ide aj o to, ze v zime zase si nepustas zbytocne chladny vzduch, ze ti minusove teploty nejdu dnu, lebo to by v zime aspon teda mna nahnevalo, ze kuris kuris a chces cerstvy vzduch a musis vyvetrat a potom to teplo, to cele kurenie je na nic, to idu peniaze von oknom a to doslova a dopismena!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 887 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 89  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 28 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt