Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 11:02:35


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 887 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 89  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Ned 01. Máj 2022 10:32:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 24. Máj 2017 9:53:32
Príspevky: 41
Hrncica zalezi od toho ako su ludia nauceni sa sprchovat ako dlhu dobu, podla mna toto aj pre piatich by tolko litrov mohlo byt postacujucich.
Hlavne aj takto je to lacnejsie ako bezny ohrev vody inymi sposobmi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Ned 01. Máj 2022 13:12:39 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 120
V tejdo dobe vela ludi zacina premyslat, tak trocha inak. Prakticky su do toho donuteny, kedze ceny sa stale zvysuju, naklady na bezny zivot tak isto, no platy ostavaju


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 03. Máj 2022 12:05:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Júl 2017 9:30:51
Príspevky: 58
Bydlisko: Žilina
Toto je fakt..
Len niekoho môžeš odradiť to, že vlastne to zriadenie toho celého, tej rekuperácie, že nie je lacná záležitosť, ale toto je práve taká vec, na ktorú je nutné sa pozrieť s odstupom, z dlhodobejšieho hľadiska, že teda je to ekonomickejšie, pohodlnejšie a proste má to veľa výhod..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Štv 05. Máj 2022 10:26:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 28. Nov 2017 12:03:04
Príspevky: 36
Bydlisko: Jablonec
to ale k tomu patri, ved zriadit to treba, bez toho sa clovek dalej nepohne - vrati sa to aj v podobe komfortu, nie je nad to, ked nemas v lete doma muchy a kadejaku haved, kedze sa neotvaraju okna, to je len jedna z mala vyhod ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Štv 05. Máj 2022 12:33:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 97
Bydlisko: Bratislava
na toto mna lakal manzel, ked planoval rekuperaciu, no a musim povedat, ze je toho hmyzu citelne menej a to mna ako zenu tiez teda moc tesi. proste s nou mam tak nejak menej starosti na viacerych frontoch heh


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 17. Máj 2022 11:00:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Jasné, že je keď neotvaráš okná a si všimni, teda neviem či ty meníš filtre, ale teda podľa toho, čo si písala tak asi tvoj manžel, ale ja keď to idem meniť, tak sa niekedy až nestíham čudovať, že vlastne koľko bordelu je na nich, aké sú zanesené. A teraz si vezmi, že keď nemáš rekuperáciu tak všetko to ide dnu. A proste neurobíš nič.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 18. Máj 2022 10:22:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 05. Jún 2017 13:18:29
Príspevky: 39
Bydlisko: Trnava
dado, ale s tym ratat treba, ale si vezmi, ze toto je vec, ktoru mas na roky rokuce, ze to nie je vec, ktoru vymenis po roku dvoch, tak je jasne, ze to nieco stoji a tiez ta kvalita aby to fungovalo ako ma tak investovat do toho treba, ja tiez akoze som bol na zaciatku prekvapeny, ze aka cena a zistoval som si, ze ktore firmy za ake ceny poskytuju rekuperaciu a sluzby k tomu, ale potom som dosiel na to, ze to nie je o cene, ale je to aj o pristupe, o sluzbach, o komunikacii ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 18. Máj 2022 15:21:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Aug 2017 14:10:08
Príspevky: 51
Bydlisko: Skalica
hej hej tak som to bral aj ja bola to proste vec, na ktorej ako nie ze som nechcel setrit, ale proste som si povedal, ze musi byt poriadna, aj keby som si mal kde co odpustit a usetrit no rekuperaciu som chcem mat tip top, inak podla mna straca zmysel


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Štv 19. Máj 2022 8:53:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 29. Mar 2017 9:06:23
Príspevky: 69
hlavak ty uz aj mas nejaku, ci este len akoze pozeras ake su v tomto smere moznosti??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pon 23. Máj 2022 7:03:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Nov 2017 12:02:39
Príspevky: 41
Bydlisko: Chorvátsky Grob
"kuklik" Tak každá firma robí s inými jednotkami, inak si veci riešia, preto si to treba všetko pozisťovať. Ale ja mám zn. Nilan a za mňa to bola veľmi dobrá kúpa. A pri tejto značke je výhoda, že keď si to vybavuješ v dostatočnom predstihu, tak vieš dokonca si kúpiť vopred voucher, ktorý sa ti následne znásobí a tým pádom ušetríš nemalé peniaze.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 887 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 89  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt