Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 5:47:17


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 887 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 89  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 28. Sep 2022 7:15:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
lukacovic mozes mi napisat aky typ rekuperacie mas ty? pripadne aj jednotku konkretnu?
chcel by som vediet co pozerat, na co sa zamerat, lebo uz kadeco rekuperacie dokazu co som sa docital a teda neviem do coho sa oplati ist, co sa teda oplati kupit, takze by mi aj pomohlo keby si mi popisal konkretnejsie, ak by ti to nevadilo, lebo znaciek je vela, aj typov a uz akoze dost casu nad tym travim a furt mam v tom hokej :euforia:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 28. Sep 2022 13:21:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 73
ako myslis, do coho sa oplati ist? sam si musis odpovedat, na otazku, co by si od nej ocakaval a podla toho sa zameral na vyber. ale myslim, ze mas asi zaujem o aktivnu rekuperaciu

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Štv 29. Sep 2022 10:28:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 05. Jún 2017 13:18:29
Príspevky: 39
Bydlisko: Trnava
ked to s tymi ocakavaniami je tazko, ja napriklad zo zaciatku som nemal nejako predstavu co ocakavam, myslel som, ze rekuperacia je proste len o vymene vzduchu a koniec, ale potom som pozistoval, ze ako to je, ze vlastne vies aj ine benefity mat z aktivnej a teda som bol milo prekvapeny a ked ju mame doma, tak je to este o niecom inom, ked sa s tym zzijes :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Štv 29. Sep 2022 14:44:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 73
takze zzit sa s nou ti ani netrvalo nejak dlho, to je potom fajn. aj je nieco s cim si sa jej musel tak povediac prisposobit? vies ako napriklad ked mas fotovoltaiku - tak je dobre vyuzivat co najviac elektriku cez den - prat a podobne veci. ci take pri rekuperacii nie je

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pia 30. Sep 2022 9:15:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 24. Jan 2018 16:13:16
Príspevky: 23
rekuperacii sa nemas nejako preco prisposobovat, predsa len tam ide vetranie stale, akurat teda v lete si davame vecer vetranie na silnejsie, aby sme si dom este viac ochladili, ale to je zase o subjektivnom pocite, ci to clovek potrebuje, chce si myslim :-)
my mame od Nilanu a aktivnu jednotku, takze v lete je dobre to, ze par stupnov aj pocas horucav ochladi a takto ked je chladno si viem v poho prikurit :P


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pia 30. Sep 2022 12:47:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 13:01:54
Príspevky: 60
heh cmiro tiez som sa nad tym zamyslel, trekuperacia je nieco ine ako ta ti prinesie len same vyhody, takze prisposobis sa tak, ze ti proste niektore ukony odpadnu :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 04. Okt 2022 6:53:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 78
dobre je to, ze ma filtre, ze zachytava aj mnozstvo necistot, ktore inak bezne cez okna sa dostanu dnu ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 04. Okt 2022 10:59:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Okt 2016 9:21:47
Príspevky: 54
Toto je dobre, najma pre male deti alebo ked je clovek alergik, to aj samy sme sa o tom uz presvedcili, ze sa to oplati, ze ten vzduch potom v dome je ovela cistejsi, sviezejsi. A vyhoda rekuperacie je aj v tom, ze ked sa nieco vari, alebo na Vianoce, ze sa vysmazalo, tak to nie je citit vsade, ze neni taky akoby puch vsade ako to bezne byva.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 04. Okt 2022 15:48:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 97
Bydlisko: Bratislava
takze vie rekuperacia zachytit a vycistit inetrier aj od roznych pachov? vidis to som si nejak ani neuvedomila, ze by si vedela poradit aj s niecim takym. co sa tyka alergii a cistoty ovzdusia, tak to hej, predsa len tie filtre su tak pre nieco


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 10:58:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 78
filka, ked sa takto nieco vari, tak ano, je to funkcne v tomto smere, ze necitit to vsade, to varene jedlo, lebo ja osobne to nemam rad, najma ked od toho dokazu aj veci rychlo napachnut a z toho by som bol nervozny, takze som rad, ze vdaka rekuperacii sa to nedeje :D


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 887 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 89  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt