Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 2:03:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 27. Apr 2021 10:49:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
woody tak si to tak vyries to je len na tebe ako sa k tomu postavis, len na tvojom mieste by som neotalal, lebo napokon aby si dlho necakal, teraz uz sa uvolnili trosku tie opatrenia, takze myslim, ze velmi vela ludi sa teraz zobudi a budu chciet robit na dome rozne veci ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 28. Apr 2021 12:12:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 69
Hlavne co mne sa vyplatilo, co som ocenil lebo v minulosti som mal kopu problemov nie s kurenim ale mnohymi inymi vecami okolo domu a ja som sa nejako netrapil tym, ze nejaky servis ci uz zarucny alebo pozarucny, ale ked prisli problemy, tak hned som pochopil, ze je to treba. Preto ak vam mozem poradit, ti co sa rozhodujete, tak aj na toto myslite, ze ci nebudete mat problem so servisom, ci pride za vami niekto ked budete mat problem, lebo to je tiez podstatne ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 28. Apr 2021 19:32:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
timco46 píše:
woody tak si to tak vyries to je len na tebe ako sa k tomu postavis, len na tvojom mieste by som neotalal, lebo napokon aby si dlho necakal, teraz uz sa uvolnili trosku tie opatrenia, takze myslim, ze velmi vela ludi sa teraz zobudi a budu chciet robit na dome rozne veci ;-)


Ja mám času dosť, môj dom ešte nestojí, ešte je len na papieri,len chcem zvoliť krb teraz, lebo počas stavby nebudem na Slovensku, preto sa snažím všetko vyriešiť teraz. aby manželka nemala zbytočné strarosti s takýmito vecami


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 29. Apr 2021 12:41:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 15. Aug 2018 13:37:47
Príspevky: 35
Bydlisko: Bratislava
woody to potom ale musis vybrat firmu, ktorej budes doverovat, ked nebude mozne to skontrolovat pocas stavby, ze sa ti to pozdava, co je pre teba zaklad pri vybere? co by firma mala splnat?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Ned 02. Máj 2021 10:38:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Jún 2017 19:45:49
Príspevky: 40
Bydlisko: Ružomberok
Woody ale nie je na škodu mať cca jasno v tom, čo čakáš, mne Deltako v tomto otvorilo oči lebo ma oboznámili s tým na čo brať ohľady, čo je podstatné, čo už menej, prečo materiál je dôležitý, aké výhody krb so sebou prináša a mnoho iného. Veľa vecí som napríklad ani len netušil, keď sa rozprávaš s niekým kto s tým robí tak ti dokáže poskytnúť úplne iný pohľad na veci a celkovo poskytnúť ti iné a lepšie riešenie ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 04. Máj 2021 12:33:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
dodino píše:
Woody ale nie je na škodu mať cca jasno v tom, čo čakáš, mne Deltako v tomto otvorilo oči lebo ma oboznámili s tým na čo brať ohľady, čo je podstatné, čo už menej, prečo materiál je dôležitý, aké výhody krb so sebou prináša a mnoho iného. Veľa vecí som napríklad ani len netušil, keď sa rozprávaš s niekým kto s tým robí tak ti dokáže poskytnúť úplne iný pohľad na veci a celkovo poskytnúť ti iné a lepšie riešenie ;-)

Zajtra cestujem do ich predajne, tak dúfam, že mi podaria a vybavíme všetko čo treba. dúfam, že mám všetky potrebné papiere


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 05. Máj 2021 13:02:13 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 120
Potom napis ako si tam dopadol, pocuvam na nich dobre odozvy a rozmyslam, ze by som tam tiez skocil, no ja by som chcel vlozku na mieru a to neviem ci mi splnia :/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 06. Máj 2021 12:23:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 05. Nov 2016 7:36:55
Príspevky: 35
Aku dlhu zaruku davaju vacsinou na krby?..Dva roky to je zaklad si myslim, ale dava niekto aj viacej?..Ci to je naivna moja predstava?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 10. Máj 2021 11:39:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
Cwaldo ak je to vyrobca krbov tak nevidim dovod preco nie, ak nie je nejaka typizovana vlozka ktora by ti sedela, tak potom by sa to malo dat.
Ale to najlepsie urobis, ak priamo budes kontaktovat firmu s tym co chces, ci sa to da. Ale ak je to vyrobca tak by sa to malo dat. Len vela krbarov su len krbari, ze kupia vlozku a obostavaju ti ju, ze nemaju vlastne, tak to si treba pozistovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 10. Máj 2021 14:44:42 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 22. Jan 2018 13:58:26
Príspevky: 120
No musim sa doma este poradit, krb by sme chceli, no akosi sa nam vsetko predrazuje a uz sme v stadiu, ze sa bud s krbom uplne rozlucime alebo si nechame spravit len predpripravu a krb dorobime neskor, teda ak to bude mozne


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt