Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 13:59:41


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 25. Máj 2021 14:02:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Ahojte, da sa vybrat krbova vlozka uz teraz. Aj ked dom este nestoji? Chceli by sme mat vsetko nachystane abz sme nemali casovi sklz, na jesen sa sa chceme stahovat a zatial to vyzera tak, ze by sa nam to mohlo podarit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 28. Máj 2021 7:54:43 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
Tak ke mať dobré vybraté čo chceš, no treba sa poradiť, to nie je len tak že ideš do obchodu a kupiš si krbovú vložku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 28. Máj 2021 11:31:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Nov 2016 10:50:19
Príspevky: 66
Croccus tohto názoru som aj ja, že to nie je len tak. Lenže sú ľudia, čo nemajú problém len tak si z nejakého eshopu vybrať a objednať.
Mám suseda ktorý to tak urobil, lebo ma tiež na to nahováral, ale teda dík neprosím. Potom si aj po nete sám študoval ako si to má obostavať lebo nenašiel nikoho kto by mu to urobil.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 31. Máj 2021 7:50:25 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Rozek toto nie je dobre, to mi pride tak akoby si clovek ani len neuvedomoval, ze co tymto vsetkym riskuje. Ze moze sa velmi lahko pripravit o strechu nad hlavou. Vela ludi to zlahcuje, ale ozaj je lepsie na niekoho sa obratit, je sice fakt, ze si clovek priplati, ze to vyjde viacej akoby si to robil niekto sam, ale ma potom aspon istotu, ze to bude dobre vsetko urobene ako to ma byt. A to je zaklad, preto ja som tu uz davnejsie pisal o Deltaku, lebo to je firma, co stavia krby a maju aj svoju znacku krbovych vloziek, takze oni ozaj vedia co a ako ma byt aby sa teda nestalo nieco. Aby neboli problemy. Je lepsie to zverit takto niekomu do ruk.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 31. Máj 2021 10:36:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Toto je fakt, my sme si tolko toho uzili ked sme sa rozhodovali, ze som rad, ze uz to bude pomaly tri roky, co to mame v suchu, co krb mame. Mnohi ma odhovarali, ze to bude zbytocne davat krb, ze sa mi nebude chciet kurit, ze bude z toho bordel a teda som rad, ze som sa odhovorit nedal. Pretoze krb nam sluzi dobre ;)

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 02. Jún 2021 12:34:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
To je pekne, ze vy ste si nechali poradit. A ak mi poradite na koho sa obratit s tym , ze mam len projekt domu a chcem si len vybrat krbovu vlozku zatial a na buducu jar ho dat spravit, ide mi len o to aby som vedel kolko ma to bude stata. Nas rozpocet nie je nekonecny a potrebujem vediet presnu cenu kolko ma bude krb stat aby sa nestalo, ze uz dom bude stat a krb nebude, lebo nan nebudu peniaze. Nechcem lacny krb aby sme sa chapali, nechcem vlozku z prveho eshopu ani predajne do ktorej vojdem


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 07. Jún 2021 14:26:37 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
A nebolo by lepšie počkať, kým budeš mať aspoň hrubú stavbu? nech presne vieš kam ho uložíš? Budeš mať lepšiu predatavu ako to tam bude vyzerať


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 08. Jún 2021 8:17:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 78
croccus, ale ked mas projekt, tak uz aj podla toho cca vies, ze ako co treba urobit, aky krb bude vhodny, lebo krbar aj tak vychadza vlastne z projektu, z rozlohy, z tepelnych strat a takychto veci, ku ktorym este vlastne nepotrebujes aby stavba stala, ale tak to je na kazdom ako sa rozhodne, ze v akej faze, ale je fajn napriklad ked niektori zabezpecia aj reviziu komina, ze nemusis na to zhanat este dalsieho cloveka


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 08. Jún 2021 13:52:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Krb vies vybrat aj teraz, na zaklade tepelnych strat, pokial nebudes menit dispoziciu, tak sa to da realizovat uz teraz


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 09. Jún 2021 13:26:24 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Croccus predsa len už pri projekte musíš rátať s tým, že kde by krb mal byť, kde bude komín ako sa to bude robiť, takže je to jedno.
Krbár ti vie poradiť výkon už len na základe základných informácií o stavbe jak takej. A čím skôr sa do toho dáš tak budeš mať aspoň priestor na to premyslieť si vzhľad a vybrať si vlastne aj čo chceš, akože použiť na obostavbu. Či nejaký kameň alebo čo. Tiež ti krbár aspoň vysvetlí všetko ohľadne materiálov a mnoho podsstatných info.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt