Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 11:38:05


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 16. Jún 2021 7:58:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Aha túto Hemela ste si kúpili, podľa fotky som už hneď vedela, ktorá to je, lebo aj na živo sme ju videli v jednom kúpeľňovom štúdiu. Pekná je ;) :)
Babule Molly a Kymbosa, keď som pozerala cez google, tak okolo 410€ vychádza táto vaňa. Uvidíme ešte, za koľko ju kúpila Hemela ale očakávam takúto nejakú cenu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 18. Jún 2021 12:37:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
profesorka píše:
Aha túto Hemela ste si kúpili, podľa fotky som už hneď vedela, ktorá to je, lebo aj na živo sme ju videli v jednom kúpeľňovom štúdiu. Pekná je ;) :)
Babule Molly a Kymbosa, keď som pozerala cez google, tak okolo 410€ vychádza táto vaňa. Uvidíme ešte, za koľko ju kúpila Hemela ale očakávam takúto nejakú cenu.


Potom to aj mňa napadlo Profesorka, že veď si to pozriem cez internet a hneď budem vedieť za koľko sa cca predáva a presne takúto cenu som aj ja videla. To je dobrá cena za smaltovanú vaňu, keďže oni ich majú aj hrubšie a tým teda kvalitnejšie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 21. Jún 2021 11:57:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Šikovnáááá, že ťa to napadlo :lol: :lol: :lol: Áno, to je pravda, že oni tie vane majú kvalitnejšie a cítiť to aj na váhe, že tieto ich sú dosť ťažké v porovnaní s akrylátovými. Muž raz jednu akrylátovú osádzal a hovoril, že do toho by sa bál aj stupiť, lebo mu to prišlo ako z kvetu makového :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 23. Jún 2021 10:04:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 11. Sep 2018 7:55:06
Príspevky: 11
Bydlisko: Bratislava
profesorka píše:
Šikovnáááá, že ťa to napadlo :lol: :lol: :lol: Áno, to je pravda, že oni tie vane majú kvalitnejšie a cítiť to aj na váhe, že tieto ich sú dosť ťažké v porovnaní s akrylátovými. Muž raz jednu akrylátovú osádzal a hovoril, že do toho by sa bál aj stupiť, lebo mu to prišlo ako z kvetu makového :lol:


my sme jeden cas akrylatovu mali a poviem ti, ze to bohvieco nebolo a ani nam dlho nevydrzala, dost rychlo sa znicila. tiez sme ju potom za smaltovanu vymenili a to je sto a jedno.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 25. Jún 2021 10:00:48 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Mar 2019 13:28:32
Príspevky: 24
Jalanxa my sme s manželom hneď išli do smaltovanej, akrylovate sme ani neriešili, lebo vopred ma kamarátka upozornila, že smaltované sú celkovo lepšie a odolnejšie ako akrylovaté, tak som hneď manžela ukecala na smaltované. To rozhodnutie sme vôbec neoľutovali a neviem si ju vynachváliť :) :) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 28. Jún 2021 11:32:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Tak vidíš, ste si to aj sami vyskúšali na vlastnej koži a poučili ste sa, že do akrylatovej sa neoplatí moc ísť, aj napriek tomu že má nižšiu cenu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 29. Jún 2021 10:26:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Ahoj, keďže už s manželom pomaly začíname zariaďovať veci do domu, tak prišiel čas keď zháňame aj nejakú vaňu. Čo som videla na Internete tak je neskutočne veľa druhov vaničiek a vôbec sa neviem rozhodnúť, keďže milujem relax vo vani, chcem tomu prispôsobiť aj svoj výber. Viete mi odporučiť nejaké kvalitné vaničky? Ďakujem za tipy :) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 06. Júl 2021 8:34:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Feb 2018 13:37:20
Príspevky: 36
Bydlisko: Zvolen
Sakxia ked milujes relax tak isto si vyber nejaku vacsiu vanu v ktorej budes moct pohodlne lezat a uzivat si tu svoju chvilu relaxu a kludu :) ...My mame vanu, ktora ma rozmer 175x70cm, no my s manzelom sme mensi, takze nam aj takato bohate staci, je dost velka a priestranna...No keby sme chceli ist do nej obidvaja naraz, tak je to nemozne :D :lol: ..Len tak po jednom :oops: ...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 08. Júl 2021 12:05:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Taká by bola pre nás malá, keďže my sme vysoký a sem-tam by sme sa chceli aj spolu okúpať, vieš ako romantiku si spraviť :oops: Vieš mi povedať, aké najväčšie rozmery vaní existujú?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 12. Júl 2021 9:44:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Feb 2018 13:37:20
Príspevky: 36
Bydlisko: Zvolen
Sakxia tak v tom pripade sa pozerajte po tych velkych 200x100 cm, take isto su a este som tusim videla rozmer aj 214x90...Pozri si vane od vyrobcu Kaldewei, oni maju aj take velke...Mozno vam nejaka padne do oka, ktora bude pre vas idealna...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt