Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 0:16:55


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 54  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 26. Apr 2022 6:31:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Nov 2017 15:48:54
Príspevky: 65
tu ste teda pridala riadne pekne fotky, to ste kde boli kupovat tie sedacky? :) a pripadne aka je cenova kategoria? oplati sa?
@rozek ci to je tato co si spomenul? vies co, teda ako za mna ja radsej osobne pozeram taketo veci ako cez net, je to ti lepsie si aj vyskusat hned hlavne co sa tyka materialu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 27. Apr 2022 6:27:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 20. Jún 2017 12:30:15
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
persk to je pravda, teraz je toho celkom vela na trhu a povedal by som ze je fakt z coho vyberat. my sme kupovali v top sedackach, mame ju uz cca rok a super. tak cenovu kategoriu mas podla mna taku, ako sa ty sam rozhodnes akceptovat a ako si stanovite, ze kolko za nu date, to je podla mna individualne, chapes.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 28. Apr 2022 7:35:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
persk je to asi aj o tom aky mas rozpocet to je jasne ale treba mysliet na to, ze je to taka investicia, jednoducho sedacku nevyberas na par mesiacov ale na niekolko rokov, takze tak treba aj uvazovat. a co sa tyka materialu a nejakeho farebneho prevedenia to je na tebe, teraz je na trhu aspon podla mna z coho vyberat aj co sa kvality tyka.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 03. Máj 2022 7:36:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Grogo suhlasim, podla mna co sa tyka prave sedacky netreba az tak riesit cenu, lebo to sa vybera a kupuje na niekolko rokov. Ved aj my tak, sme hladali pozerali aj skusali ze ktora je aka pohodla, nam dokonca svokra radila pozriet top sedacky a veru sme aj boli a mame takuto. Ale mas pravdu, da sa v dnesnej dobe fakt z coho vyberat, to nie ako kedysi, ze iba dva druhy boli a davaj kupuj lebo nebude :D
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 05. Máj 2022 6:49:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
juriduri poviem ti vyzera super ale fakt, to je taka do ucka a vlavo vidim aj taburet ci? a co sa tyka dopravy, to ste ako poriesili? lebo teda takto podla fotky hodnotim ze je velka.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 06. Máj 2022 7:25:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 25. Nov 2016 9:15:31
Príspevky: 28
Juriduri paradna je veru, pridem si k vam posediet :D Moja segra ma podobnu a tiez som na nej vareny peceny :D Juaneso vies co oni maju dopravu aj vynasku zdarma :) Takze mas klud aj pri takomto vacsom gauci, co je vlastne super, o starost menej si myslim.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 09. Máj 2022 8:02:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Okt 2016 9:20:08
Príspevky: 41
Riccinot to hovoris o tej predajni co spomenul juriduri? Kde maju prosim ta predajnu? Isiel by som pozriet ponuku, aj co teraz asi frci a co je moderne. Chcel by som do svojej pracovne nejaku v tiez v takej tmavomodrej pripadne smaragdovej farbe. Reku ak by sa dala zohnat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 11. Máj 2022 6:20:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 8:57:20
Príspevky: 52
juriduri akoze brutalna je, to uz si viem predstavit ako sa na nej asi lezi :D a kde konkretne ste boli pozerat? v akej predajni myslim? lebo ved oni maju dve, vsak co viem, tak reku ako ste to potom mali s dovozom pripadne s dobou cakania, to by ma zaujimalo vo vseobecnosti, ako to teraz funguje.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 16. Máj 2022 7:05:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
Misulo47 kľudne sa tam choď pozrieť, či už do Bratislavy alebo do Prievidze, podľa mňa tam je čo pozerať aj z čoho vyberať, veľmi pekná ponuka. NO čo je moderné to asi záleží od individuálneho vkusu každého by som tak povedal. Lebo niekto si môže kúpiť veľkú Lkovú sedačku takúto tmavomodrú napríklad a niekto si kúpi také kombo že gauč a k tomu fotelka či už väčšia alebo menšia chápeš, asi záleží aj od priestoru, ako by sa zmestila :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 17. Máj 2022 7:20:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 04. Sep 2018 7:03:17
Príspevky: 38
Bydlisko: Banská Bystrica
Jój súhlasím s vami, tam majú krásne sedačky, ja sa z tej naše veru už nejaký ten piatoček teším ako sa hovorí :) Mattiass inak presne toto treba zvážiť, že podľa priestoru dopasovať, inak sa mi páči aj keď je gauč tak v priestore, že nie ako sme tu zvyknutí mať ho niekde pri stene natlačený ale kľude nech je aj v strede miestnosti ak sa zmestí :)

_________________
„Domov nie je miesto, kde bývaš, ale miesto, kde ti rozumejú.“


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt