Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 14:53:09


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 18. Máj 2022 6:29:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Nov 2017 15:48:54
Príspevky: 65
goldor vdaka za tip. to poviem zene ze by sme mohli vybehnut a pozriet sa, lebo ona hned taketo nieco hlada na webe, a to uprimne mna sa nechce cakat, ja radsej osobne pozeram a skusam :D z coho ma samozrejme ona nasledne nervy :D hepnerka25 presne ako si napisala, na to treba mat asi aj vacsiu obyvacku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 19. Máj 2022 5:55:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
persk kto by to bolo povedal ze chlap a taky nedockavy :D ze hned vsetko skusat to by som skor na zenu povedal, vies ako tie maju skor taketo veci pod palcom :) aby bolo vsetko na poriadku. tak to som potom zvedavy aku by ste vybrali. a vy chcete taku ze aby bola pri stene? som zachytil ze ste tu riesili aj do priestoru umiestnenie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 23. Máj 2022 6:29:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Ešte by ma celkom zaujímalo, keď ste vyberali sedačku, po akých materiáloch ste sa pozerali? Či je to jedno, vyberali ste podľa nejakých vašich zaužívaných preferencií, alebo ste si nechali aj poradiť? Lebo veď vieme, že doba ide aj v tomto dopredu a teda už aj semiš je taký moderný, prípadne koža.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 24. Máj 2022 6:46:23 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Zenor vies co to je asi jedno, pokial sa ti nejaka paci tak je to asi tak komplexne, nie len farba ale aj material a je jedno ci je to semis alebo nejaky iny styl brusenej koze, latka, alebo koza. Fakt sa teraz vyrabaju tak kvalitne sedacky ze nie je o com. Vy uvazujete nad akou? Zrejme budete vyberat asi skor podla material tak usudzujem podla toho co si napisal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 26. Máj 2022 6:27:59 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
zenor materialovo presne ako si napisal to uz ide vsetko tak dopredu a tak kvalitne sa vyraba, ze to uz jednak ani nie je problem zohnat taku aku chces ale teda aj kvalitovo je to uz inde. to by som sa neobaval nejake rychleho vysedenia alebo co.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 31. Máj 2022 6:48:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Zenor fuha to je zaujimava otazka veru ale neviem veru asi je to o tom, ze co ti je prijemne vies ako. Niekomu je lepsia koza, inemu semis, dalsiemu taka ta bezna latka, takze tak. My sme pozerali v top sedackach, tam maju siroku ponuku roznych materialov co sa tyka sedaciek ked tak ako tip :) Ale ako tu odznelo, ze v dnesnej dobe by som sa uz neobavala niecoho takeho ako kedysi ze by sa rychlo vysedela latka alebo co, to uz robia kvalitne :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 02. Jún 2022 6:31:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
Samoabetka hej presne aj my mame od nich uz cca 2 roky a parada. Ale tiez som sa nejako neobaval ako ty spominas vysedenia rychleho. To uz je taka doba, ze clovek ked uvazuje nad tym ze chce kvalitu tak si aj nieco malo priplati a vie ze mu sedacka vydrzi xy rokov a netreba sa starat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 03. Jún 2022 6:00:58 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Mne sa inak hrozne paci to, ze ked sa kupi nova sedacka alebo aj kreslo, to tak vonia takou novotou :D Aj preto by som taketo nieco kupoval aj kazdy mesiac :D Alliano no asi tak, si neviem predstavit, ze by som tam mal davat deku na vrch len aby vydrzala, to vobec :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 06. Jún 2022 6:48:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Stupjakrado :D To si trafil tych par tyzdnov to vazne tak vonia takou novotou, ved aj my sme sa so zenou rozhodli, ze ked uz budeme vyberat sedacku, tak chcem velku, kvalitnu a v prijemnom potahu, alebo materialy alebo ako to nazvat, takze kludne som si povedal, ze dam za nu aj viac len nech dlho dlho vydrzi.

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 07. Jún 2022 6:45:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 24. Okt 2016 10:39:57
Príspevky: 59
Zenor ani neviem či som prehliadol, že či vyberáš alebo si vyberal alebo ako si na tom s novou sedačkou teda? Lebo teda zachytil som, že sa pýtaš na preferencie výberu ale mi nejako uniklo, že ako si to asi myslel alebo ako to dopadlo.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt