Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 18:02:06


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 25. Mar 2022 7:39:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Jozefo tak ako ak sa vam pacia domy do alebo teda zo svahu tak to by som asi nejako extra neriesil, ved teraz vies zohnat rozne stresne krytiny, co sa tomu vedia paradne prisposobit. Napriklad skridla, ktoru mam ja, tak ta je na vsetky typy sikmych striech a to je super teda, lebo podla mna nie si takto limitovany ako ty pises zarovnavanim svahu alebo co.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 29. Mar 2022 8:06:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Stevwest hej myslíš že by to nemal byť taký problém zohnať? Lebo inak neviem či som to tu spomenul ale nechcem plech, bojím sa ako by to tam ukázalo na tej špeci streche. A teda ty máš aký konkrétny tým krytiny? Myslíš že by som to vedel prispôsobiť aj týmto mojím požiadavkám?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pia 01. Apr 2022 7:01:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 11. Okt 2018 10:48:51
Príspevky: 22
Bydlisko: Trenčín
@jozefo vieš čo aj my staviame dom, takže všetko ešte len riešime a tiež ako hádam nebude problém nič zohnať ani s dodávkami aby nebol problém, lebo vieme aká je doba aj aká je všeobecne situácia na trhu, takže tak uvidíme no. a čo sa týka strechy, tak aké máte skúsenosti vy, čo už máte domček dlhšie postavený? :) čo sa vám osvedčilo? :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 12. Apr 2022 7:49:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Stevwest no ale tak som si to premyslel, a pokiaľ sa to celé bude dať prispôsobiť tak ako super by som asi išiel do škridle. A vieš mi povedať, že kde majú také, na rôzne typy šikmých striech? Keď tak by som sa rovno informoval, ako by to bolo :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 20. Apr 2022 6:45:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 27. Sep 2017 8:27:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
Netta a vy teraz riesit stavbu domu a konkretne teda uz ste pri vybere strechy, ci ako to mate? Lebo ako tiez som sa stretol s tym, ze by to malo byt uz v ramci projektu zakreslene, to len pre istotu, neviem teda ako to mate vy. No ked som stavala ja, tak sme dali skridlu a poviem ti super. Poradili nam potom k tomu aj rozne teda doplnky a prislusenstvo, som inak ako laik ani nevedel ze kolko toho este pomimo ide.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Str 27. Apr 2022 6:29:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 20. Jún 2017 12:30:15
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
jozefo potrebujes vediet kvoli tomu lebo si si neni isty uhlom strechy ze co bude ok? my mame skridlu Tondach a poviem ti super, s nimi sme riesili tiez presne to, ze v akom uhle bude nasa strecha a tym padom aj aky typ tej krytiny bude ok. je to fajn si to takto pozistovat, to budes mat aspon istotu :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 09. Máj 2022 7:58:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Okt 2016 9:20:08
Príspevky: 41
Tak ono uz pri projekte, pri navrhu by clovek mal vediet aky sklon bude mat no nie? Lebo ved podla toho sa nasledne vybera aj typ stresnej krytiny. I ked je pravda, ze goldor co si uviedol, my mame tiez od nich skridlu a maju na rozne typy sklonov co viem, takze asi sa staci len informovat a vybrat si. Ako priznam sa teraz neviem ako to je, ci mozes v projekte potom nejako menit a zasahovat do vyberu, to uz ked mas raz na jeden typ povolenie ci?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Uto 17. Máj 2022 7:24:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 04. Sep 2018 7:03:17
Príspevky: 38
Bydlisko: Banská Bystrica
Misulo47 inak toto je super, že je to na rôzne typy sklonov, lebo v dnešnej dobe si ľudia dávajú navrhovať fakt že rôzne kreácie striech to nazvem, takže aj pre takýchto náročných zákazníkov je to ok :) Lebo aj teraz manželov bratranec stavia dom a to bolo najprv šikmá ale teda do svahu, takže to by sa tak prekrývalo :D No boli sme všetci hotoví z jeho rozhodovania.

_________________
„Domov nie je miesto, kde bývaš, ale miesto, kde ti rozumejú.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Pon 23. Máj 2022 9:54:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 17:19:19
Príspevky: 56
Jozefo no a teda vy ste ako pokrocili ved ani neviem, teda neviem ci som prehliadol taku informaciu ak si pisal nahodou alebo co. Ci ste uz vybrali a zaradili to aj do projektu, lebo samozrejme potom treba riesit aj prislusenstvo k tomu, aky podklad ako keby a vsetko okolo toho rozumies.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Akú strechu?
PoslaťNapísal: Štv 26. Máj 2022 6:48:27 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
milon tak prislusenstvo jasne ze treba riesit sucasne s vyberom strechy tam mas rozne folie, a uchytky atd v uvodzovkach samozrejme milion veci, a to treba napasovat priamo na danu strechu alebo teda skridlu vies ako.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 260 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt