Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 18:39:43


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 532 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 54  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 23. Nov 2022 12:02:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 28. Aug 2017 10:52:14
Príspevky: 50
Bydlisko: Senica
Alma priklanam sa k tomu nazoru, ze by bolo lepsie kupit od nejakeho kvalifikovaneho vyrobcu. Ono cena bude o nieco malicko vyssia, to hovorim hned teraz, nebudem sa hadam, ze ceny su rovnake... Ale tak ono ked si zoberies, co vsetko za to dostanes, tak si myslim, ze sa oplati si kusok priplatit.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 24. Nov 2022 8:25:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
Suklo546 to je pravda veru, nenapadlo mi spomenúť aj toto, dobre, že si ma doplnil. Aby sa ešte potom ešte niekto neodvolával na mňa, že však hento to tam tak a tak napísal. Áno, samozrejme, zakaždým je lepšie ísť tiež aj osobne pozrieť takéto veci.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 25. Nov 2022 8:07:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 01. Mar 2019 12:16:11
Príspevky: 32
- tak ľudia sú všelijaký, to by sa kľudne mohlo stať, treba si dávať pozor na to, čo napíše a ako to napíšeš haha -
- my sme išli rovno za predajcom, čo sme si našli a tam sme všetko riešili, moc sme akože doma nepozerali, že čo by sme dali -
- pozreli sme si, aká je ponuka, z čoho môžeme vyberať, ale nejak bližšie sme to nerozoberali -
- lebo tak mne napríklad tie žalúzie vyzerali dosť podobne na tých obrázkoch hah -


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 28. Nov 2022 9:28:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Jan 2018 13:14:21
Príspevky: 60
Bydlisko: Martin
vsak to je tak najlepsie si myslim, lebo aj ked sa da kadeco objednat cez internet, tak podla mna je lepsie sa stretnut s tym predajcom a proste podebatit o tom vsetkom. kolkokrat sa stane, ze ta privedenie aj na ine moznosti, o ktorych zacnes premyslat, ze ti to tak otvori oci aj ohladne inych moznosti. a to ti asi na nete len tak niekto neporadi. akoze hej takto v diskusii, ale tak som myslela, ze ked uz si akoze v eshope.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 28. Nov 2022 10:28:37 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
tak minimalne o to lepsie ist k predajcovi, lebo tam si vies aj pozriet vzorkovnik farieb a tych materialov a isto aj ukazky tych zaluzii a roliet bude mat k dispozicii. vsak ked chce nieco predat, tak si myslim, ze sa tomu bude venovat aj v takomto ohlade.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 01. Dec 2022 12:27:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 8:29:55
Príspevky: 46
Normálny postup by som povedal. Pre mňa už automatika, že takéto záležitosti riešim cez predajcu a neobjednávam všetko len online. Aj keď je to isto pohodlnejšie, ale prosto niekedy treba to osobné stretnutie, nech môžeš lepšie prebrať veci a dohodnúť sa. Koľkokrát sa takto dá aj nejaká tá zľavička zjednať haha.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 02. Dec 2022 8:13:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Je to moznost, ale my sme mali v podstate od zaciatku vybrate, co budeme davat. Kupovali sa exterierove zaluzie, tie odporucam zakazdym, ked sa nacne takato tema. Dokonale tienia a aj udrzba je jednoducha, kedze sa daju normalne len vapkou ocistit. Je to isto menej narocne, ci uz co sa tyka prace alebo casu, ako napriklad obycajne interierove zaluzie.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 02. Dec 2022 9:21:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 28. Feb 2018 8:35:49
Príspevky: 71
čiže si hneď aj vedel, ktoré z tých všetkých žalúzií budeš kupovať?... tak to máš úprimne môj obdiv, ja by som sa sám asi rozhodnúť nevedel...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 05. Dec 2022 8:42:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 80
ale tak podla mna by si to zvladol. ked chces a si nuteny, tak to ide, ver mi :D mozno ked sa inspirujem niecim, alebo ti fakt nieco padne do oka, tak to potom ide. ale napriklad taka Isotra ma dost fajn aj webstranku spravenu, ze sa tam vies jednak dobre orientovat a aj sa o vsetko vela vies dozvediet.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 06. Dec 2022 9:40:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 16:42:36
Príspevky: 61
Dost hovorite o vyhodach vonkajsieho tienenia, co som si prebehol tak zhruba prispevky.
Mna vsak zaujima, co by ste mi poradili z toho vnutorneho. Tak aby to aj dobre vyzeralo a samozrejme aj plnilo svoj ucel.
Pozeral som aj tuto spominanu firmu a kedze je tam toho viac nez dost, tak by som uvital napriklad skusenosti od vas, ze co vam ako vyhovuje.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 532 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 16 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt