Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 8:13:56


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 414 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 42  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 19. Júl 2022 13:11:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Feb 2016 9:25:49
Príspevky: 27
Čo poviete na screenové rolety? Dalo by sa to dať aj priamo na okná? Zatieni to dosť? Neviem, že čo také iné by mi zatienilo na čo najväčšiu tmu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 01. Aug 2022 10:31:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
povedala by som, že áno, však oni sa dávajú aj na tie pergoly, aby ti tienili. toho by som sa nebála, že by neboli dostatočne zatienili. ale keď chceš dávať tienenie na okná zvonku, tak by som skôr asi žalúzie dala alebo také tie bežné rolety, čo sa dávajú. prečo ťa práve toto láka dávať na okná? ja som sa rozhodovala a vyberala som z vnútorného tienenia niečo, to ešte len bolo rozhodovanie. som nevedela, že je toľko možností.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 08. Aug 2022 7:36:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
Zabkara co si si vybrala nakoniec z toho vnutorneho tienenia? Tiez som takto hladala nieco a nakoniec aj kvoli montazi som objednavala den a noc. A musim povedat, ze super je to, som bola prekvapena kvalitou, lebo ked som to pozerala niekde v obchode, tak to bolo akoze nic moc, ale takto aj u toho predajcu som si to pozerala, take vzorky, tak to bolo inaksie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 09. Aug 2022 7:11:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Nicolletka akoze preco kvoli montazi. Co je pri tomto druhu nejaka ina montaz nez pri inych? To som asi este nepocul, ze by sa niekto podla tohto rozhodoval, ake tienenie si vyberie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 09. Aug 2022 10:50:16 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Preco nie? Vsak su aj take druhy, ktore si vies v pohode aj sam nahodit podla nejakeho manualu. Teda to som sa zle vyjadril, to by sa dali vlastne vsetky asi. Ale tak som to myslel, ze niektore nemusis pripevnovat na okno tak, ze by si tam nieco navrtaval. Aj normalne zaluzie sa takto upevnuju napriklad, neviem, ze ci je pri nich aj ina moznost. Ale teda pri niektorych inych druhoch ano. Takze ak to bolo takto myslene, tak uplne rozumiem, ze sa niekto AJ podla tohoto rozhoduje.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 11. Aug 2022 8:59:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Júl 2018 9:35:37
Príspevky: 25
ale to sa da dohodnut, ze by prisli tie zaluzie aj namontovat, nie? lebo nie kazdy je asi taky zrucny, ze by to aj podla toho navodu vedel, to nechcem nikomu krivdit, ale tak som realista :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 12. Aug 2022 13:19:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
domura ale samozrejme, ze sa da dohodnut. pri vsetkom sa da dohodnut. aj na tom, ze ti chladnicku dovezu a vynesu a zapoja, ked ju budes kupovat. ide vsetko, akurat to si treba sledovat, ze ci to mas zaratane uz v cene alebo platis navyse. to uplne v pohode, v niektorych pripadoch to moze byt tak, ze aj zaruka potom inak funguje, ked ti to firma namontuje a keby si si to sama.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 15. Aug 2022 6:25:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 19. Sep 2017 8:31:37
Príspevky: 46
Bydlisko: Dunajská Streda
To by aj mne dost vyvovalo, keby sa to dalo takto spravit, ze by mi to tienenie rovno aj namontovali. Chcel by som len nove zaluzie na okna, nic komplikovane, fakt len obycajne zaluzie. Ale kedze sa tomu nerozumiem a nemam nejak cas sa tomu venovat, aby som pozeral vsetky tie postupy a navody, tak by som radsej uprednostnil tuto moznost, co spominate, ze by som si zajednal spolocne s tienenim rovno aj montaz.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 18. Aug 2022 7:37:29 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
Karom to je na tebe akože, ak netrúfaš na montáž, tak nie je problém si niekoho dohodnúť na to. To máš asi najlepšie riešiť priamo s predajcom pri objednávke žalúzií, že by ti vedel aj niekoho dohodiť prípadne, to oni už budú mať takto medzi sebou také spolupráce dohodnuté. Čo sa týka samotných žalúzií, tých je teraz mnoho v ponuke, nie je to ako kedysi, keď začali byť novinka a všetci mali tie isté žalúzie, teraz je z čoho vyberať https://www.isotra.sk/vnutorne-zaluzie Však pozri na to sám, môžeš si spraviť taký menší prieskum.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 18. Aug 2022 12:04:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Sep 2017 8:27:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Trenčín
americano su aj nejake kriteria v tych zaluziach, ze podla coho sa vybera?… lebo akoze fu, tam je toho riadne vela… by som v zivote nepovedal, ze zaluzii moze byt tolko druhov… viete mi niekto zhrnut, v com su rozdiely alebo take nieco?…

_________________
môj dom - môj hrad


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 414 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 42  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt