Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 11:34:36


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 88  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 03. Nov 2021 12:34:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
zelda tak hadam budu pouzite take materialy aby to drzalo teplo v zime, lebo teda tiez ma takato stavba domu oslovila, ale toto tiez bola vec, co ma zaujimala, pretoze to je pre mna zaklad aby v zime nebola zima a zase v lete prilis teplo, to proste na tom mi velmi zalezi :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 04. Nov 2021 12:04:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
DEPESAK

jasne, ze ano, aj ked samozrejme, ze ono zalezi od firmy, ktora montovany drevodom stavia, lebo kazda je ina, nie kazdy pouziva kvalitne materialy, su aj take ktore na tom chcu usetrit, ale tak to je zase o inom, treba proste pri vybere firmy si dat zalezat, pytat sa, ze co pouzivaju, ako domy stavaju nech ma clovek co najlepsiu predstavu o tom ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 04. Nov 2021 13:53:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 73
Kedysi som bol k tymto domomo celkom skepticky, az pokial si taky nepostavil brat. Ako bol som prekvapeny, ako je to cele vymyslene a hlavne ako si vie takyto dom drzat v zime teplo a v lete zas taku prijemnu teplotu

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 08. Nov 2021 11:38:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Dec 2017 16:53:28
Príspevky: 54
Bydlisko: Galanta
:D

môžete mi popísať nejaké tie výhody takéhoto riešenia že prečo je to vlastne fajn?...čo je akože na tom také super?...lebo nejako tomu zatiaľ nerozumiem, že prečo by človek dal prednosť drevodomu...netreba sa báť že by bol nejaký problém pri silnejšom vetre alebo tak??...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 08. Nov 2021 14:42:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Júl 2017 9:30:51
Príspevky: 58
Bydlisko: Žilina
Nie, toho sa báť netreba, prečo si myslíš, že by to mal byť problém?..
Predsa len podstatné je to aby proste bol postavený poriadne a nie je vôbec na mieste sa báť takýchto vecí, samozrejme, že nie je dom ako dom, že každá firma iné materiály používa a tak podobne, ale takéhoto niečoho je z môjho pohľadu ozaj zbytočné sa strachovať..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 09. Nov 2021 13:30:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Mar 2018 17:01:38
Príspevky: 17
Bydlisko: Bratislava
Strykofester - Mne sa to zdá vhodná voľba najmä aj skrz to, že nepotrebuješ nejako robiť základy a takéto veci, nie je to komplikované s prestavbou ak by v budúcnosti budu treba niečo rekonštrovať. Snažím sa pozisťovať si o tom čo najviac nech pre to nakloním aj môjho muža, lebo ten je skeptik v mnohých veciach. Čo je nejaké akoby nové tak voči tomu proste je zaujatý, tak chcem aby vedel, že netreba sa toho báť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 10. Nov 2021 13:47:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 11. Okt 2017 8:57:10
Príspevky: 51
Bydlisko: Trnava
ak je taký dom postavený poriadne, životnosť je taká istá ako pri klasickom murovanom dome a hlavne by som povedal, že je to také ekologické bývanie. v neposlednom rade aj rýchlejšie postavené, takže v ku koncu má takýto dom mnoho výhod. mala by si ho vziať aby si taký dom pozrel z blízka, to by mohlo pomôcť


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 11. Nov 2021 13:54:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Dec 2017 12:07:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Senec
Monty keď na tom nejako nie je čo pozerať, lebo ten dom vyzerá ako klasický dom. Akurát rozdiel je teda v tom z akého materiálu je postavený, ale vlastne keby ho aj zobrala k drevodomu, tak je možné, že jej muž to ani len vedieť nebude, že to nie je murovaný dom. Proste vzhľadovo to nie je vidieť.
Cwaldo, čo sa týka záruky to je rôzne, záleží to od firmy, ale štandarne čo mám ja skúsenosť tak 5 rokov. Ale tak všetko dodávané má záruku danú výrobcom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 17. Nov 2021 9:37:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Okt 2016 9:21:47
Príspevky: 54
Marco kazdy to ma inak, ale tak toto su veci na ktore sa treba vopred informovat je to uplne normalna vec si myslim :-)
Lebo teda ked niekto ti da v dnesnej dobe nieco viacej ako dva roky tak to uz je co povedat, lebo teda malokto to tak robi, dava.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 18. Nov 2021 21:09:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 76
Bydlisko: Dunajská Streda
Veď to, pri mnohých domov sa ani len nedá povedať, z čoho sú postavené :) Ono ani pri murovaných domoch sa nejaká záruka nedáva, takže je to asi jedno, skôr by som povedala, že ide o také tie iné práce, ktoré firma vykonáva a spadajú pod záruku, ako záruka na stavebný materiál


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 880 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 88  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 31 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt