Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 20:28:38


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 21. Sep 2021 7:40:27 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
jardojar no jasne, to sa s nim dohodni, nech ti to pouzkazuje a rovno ti povie ako to cele prebieha. od objednania az po montaz. to budes mat vysvetlene rovno aj s obhliadkou. vlastny mini showroom. zaruku? fuha, to si ma zaskocil touto otazkou. nie su to tie klasicke dva roky, co sa poskytuju, to viem isto. tusim 11 rokov na povrchovu upravu to je. akoze slusne by som povedal. keby sa ma nieco stat, tak sa to udeje behom roka. ale potesi takato dlha zaruka jednoznacne, no nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 22. Sep 2021 7:29:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Horarka no skoda, by si to mala vsetko naraz hotove. Ale tak nevadi, aj takto postupne niekedy treba robit veci. Tiez s tym mam skusenost, ze nie zakazdym su tie financie na vsetko, co by clovek chcel. Vsak ked si najdes take zabradlie, ze ten isty model sa bude dat pouzit aj na plot, tak potom to budes mat buduci rok jednoduche. Teda v tom pripade, ze by si sa rozhodla pre rovnaku firmu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 22. Sep 2021 9:35:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Baroon to myslis tieto? som si trochu preluskal stranku. vsak to staci aj, ci nie? vsak na oplotenie sa nezvyknu davat nejake vyrazne farby. ale dobre vediet, ze sa to da aj takto vyriesit, ako si napisal. vies, ze nejake farebne doplnky k tomu. no doplnky, ze lamely niektore dat inej farby. to by mohlo zaujimavo vyzerat, keby sa zvoli taka farba, aby pasovala k fasade alebo ku streche napriklad. suhlasim s tebou, 11 rokov je habadej casu.

Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 23. Sep 2021 7:06:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Emano no hej, to je celkom logické, že by bolo fajn to dopredu oznámiť. Demontované by som mal už. To skoro aj mám. Pomaly si to rozoberám, aby nebolo odrazu toho veľa naraz. Ale zase aby sme neboli bez ničoho, pokiaľ prídu. Takže čisto len odvoz by som chcel. Budem sa musieť teda ich priamo na to popýtať. Máme tu síce takého pánka, ktorý zberá po dvoroch železo a kadejaký takýto odpad a potom to nosí na dvor, ale asi by bolo divné mu toto celé núkať. To by nemal ako vziať a bože chráň, ak by mi to začal ešte pred domom nejak rozpilovať alebo čo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 23. Sep 2021 9:20:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
To nie je vôbec zlý nápad. Nemusím ďaleko chodiť a budem si to vedieť takto celé poprezerať. A isto mi k tomu povie aj nejaké info, ako čo prebiehalo. Škoda, že som to neregistroval, keď boli na montáži. Tak to je pohodka, jedenásť rokov je celkom dlhá doba. Presne to aj mne napadlo, že ak by sa malo niečo stať, tak sa to stane prv. Ale nemaľujme čerta na stenu. Hovoríš, že robia dobre a kvalitne, tak toto tam hroziť nebude ani po rokoch. Všimol som si tu pridané nejaké farby, to tieto sú na výber?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 24. Sep 2021 8:22:34 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Galadriel tak to by bolo divné a nepríjemné zároveň, keby to tam začal takto rozoberať. Pre istotu to daj asi niekam dozadu na ten čas, aby to zbytočne nelákalo takýchto ľudí. Odporučil by som ti dohodnúť sa vopred. Nech je to korektné z tvojej strany.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 24. Sep 2021 10:33:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
baroon teším sa aj som zvedavá. tak plot som videla aj na vizualizácií, takže to viem zhruba, ako bude celé vyzerať, ale keďže tie doplnky boli až dodatočne, tak sme sa dohodli, že nám ich tam nemusia pridávať. chceli sme im ušetriť čas. preto reku som zvedavá na to celkom. takže si to objednal?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 24. Sep 2021 13:14:00 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
majcich presne tieto som myslel, to su take tie zakladne, ktore su najviac ziadane pri plotoch. pri plote asi vela ludi chce, aby nebol prave moc vyrazny, co sa tyka farebneho prevedia a vynikol skorej dom, alebo nieco ine. tomu ale moc nerozumiem, lebo v dnesnej dobe je uz tolko moznosti, ako sa prezentovat aj peknym a kvalitnym plotom. vsak len ked si pozries ich ponuku. kolko tam maju model na vyber? zo 20? ak nie aj viac. a ked si zoberies, ze kazdy sa da este nejak kombinovat tak to je neurekom moznosti. neviem, ci to nie je nahodou aj jedna z navyssich moznych poskytovanych zaruk na hlinikove ploty u nas.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 24. Sep 2021 13:19:13 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
jardojar nemohol si vtedy vediet, ze nieco taketo by si do buducna vyuzil. vtedy si mal zrejme ine povinnosti a zaujmy. ale dolezite je, ze ti to napadlo aspon a vies to teraz zuzitkovat. hej hej, sme sa tuto s jednym pankom tiez o tomto zhodou okolnosti bavili. tak mas to tu rovno pod nosom, mozes si aj tu prezriet tie zakladne farby, ktore maju v ponuke.
zabkara ty si sa tu pekne dlho neukazala. uz mate doma namontovane vsetko, ci este cakate. som aj stratil prehlad o case, kedy by to vlastne malo byt hotove. jasne, objednal som. musel som asi len trochu pospekulovat a pobedakat, ale dal som sa do toho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 28. Sep 2021 7:29:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Baroon moze byt, ono niektore firmy poskytuju vyssiu zaruku, ako su tie standardne dva roky, ale zeby to bolo az tolkoto, tak s tym som sa zatial moc nestretol. bolo to tak okolo 5 rokov, ale 11 ako majú oni, tak to veru nie. takze celkom plus by som povedal. moze byt, ze ich je az tolko, popravde som ich neratal. ale je tam z coho vyberat a ako hovoris, plus farebne kombinacie a variacie lamel. nezda sa to, ale takymto sposobom sa da nakombinovat ozaj velky pocet.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt