Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 6:42:37


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 08. Okt 2021 7:33:05 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
jardojar ved presne tak ako hovoris. ked ste sa rozhodli pre taketo kvalitne oplotenie, tak tam vies, ze budes mat pokoj na dlhe roky. ako si povedal, hlinik je odolny a dlho vydrz. dobre na nom je aj to, ze nepodlieha korozii, tym padom ta vlastne necaka ani dalsia udrzba v buducnosti. myslim brusenie a natieranie ako to je pri starych plotoch. co fakt nemam rad, tak ked ma niekto storocny plot v takom stave, ze uz vplyvom casu a pocasia proste nevyzera dobre a farba sa z neho zacne olupovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 08. Okt 2021 10:05:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Horarka ved to mas dost slusny vyber by som povedal. Si zober, ze niektore firmy maju celkovo len takyto pocet modelov na vyber pri celkovom oploteni. Cize stale dobre, ked to chces takto kompletne na vsetko. Mas aj nejaku prestavu, ako by to malo vyzerat? Niektore mi pridu dost podobne, ze sa lisia len v detailoch. Ale na tych prave zalezi si myslim. Po tej cenovej ponuke to uz bude rychlo odsypat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 11. Okt 2021 7:09:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Baroon ved hej, ked to vidis prvy raz, tak vlastne ani nevies, na co sa mas sustredit pri pozerani, tak to len tak preletis. ale na dalsi raz, ked uz porovnavas s inymi firmami napriklad, tak potom si to uz sledujes, kto co lepsie ponuka. niekomu je ale zase lepsie napriklad osobne stretnutie a tam sa popytat, ked ti predajca vie priamo poskytnut informacie, co ta zaujimaju. v tomto sme rozni. a z tychto farieb budes vyberat, ci si mas v plane dat si namiesat nejaku podla svojich predstav?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 12. Okt 2021 6:29:01 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
majcich ale kdeze to nie, mne staci bohate to, co je v ponuke. uz mam vybrate vsetko a aj zameranie za sebou. uz len cakam, kym bude hotovo a pride sa brana namontovat. takze u mna pomaly tento cely nakupny proces konci. som rad, ze sa to pekne postihalo, kym udru nejake mrazy. ale sice ten pohon, co tam davaju ma dost siroke teplotne rozmedzie, pri ktorom bezproblemovo funguje a hlinik tiez znesie. len o to mi islo, aby bolo este pocasie prijatelne, ked sa bude robit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 12. Okt 2021 9:56:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Emano presne tak, už nemám čo ďalšie osobne robiť s tým teraz. Tak akože ja mám nejaký termín, kedy by to malo byť všetko hotové. Len ten si nechávam pre seba zatiaľ. Akurát, čo ešte môžem spomenúť, že ten demont vedia zo sebou zobrať buď keď prídu na zameranie alebo potom keď už sa ide priamo montovať nové oplotenie. To je už na dohode.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 13. Okt 2021 8:49:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Pravda, odkedy som začal riešiť tento plot, tak si všímam po okolí, kto má aký pred domom. To tak bude asi so všetkým. Keď sme dávnejšie kupovali auto, tak som všade vídal to naše po cestách. Aj som sa s tým teda konečne pohol. Vyplnil som tú cenovú ponuku, čo majú na webe a žena si vybrala farbu. Som bol aj prekvapený, že jej stačili tie základné a rýchlo bolo rozhodnuté. Ale skrz to, že máme tmavú strechu, tak plot bude teda tiež taký tmavší. Aby sa to nejak aj hodilo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 13. Okt 2021 10:50:48 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
dromir ked sa pozeras na to z taketoho uhla pohladu, tak je to dost. ved ja nehovorim zase, ze by sa mi malilo alebo take nieco. mne sa paci ta Montana. je to take, ze aj ked bude na plote potom, tak nebude priamo vidno k nam na pozemok. ale zase nie je to cele vkuse take nepriehladne, kedze su tam tie otvory, tak to nebude posobit takym dojmom, ze sa chceme izolovat od okoliteho sveta. musim doma povedat, nech mi to pomeria muz a pojdem vyplnit ten konfigurator.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 14. Okt 2021 7:11:57 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Galadriel no fajne teda, tak potom daj vedieť, keď budeš mať hotovo, že ako sa ti všetko pozdáva. U mňa boli takto zhruba pred mesiacom montovať bránu pred dom. Taký som rád, že je tam konečne poriadna, ktorá funguje ako má a ani nie je počuť, keď sa otvára a zatvára. Tá stará robila lomoz na celú ulicu. To bolo hrozné hlavne ráno, keď som vyberal auto a išiel do roboty. Som ho začala nechávať aj pred domom potom. Teraz ho už zase môžem konečne dávať dovnútra bez toho, aby som zobudil všetkých naokolo ráno.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 15. Okt 2021 7:02:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Baroon neviem, preco som bol v tom, ze sa este len rozhodujes. Som si to musel s niekym popliest. a ktoru to nakoniec budes mat? mam pocit, ze ozaj som sa zacal nejak stracat. tak len mi to trochu ozrejmi. akoze kludne mozes pridat aj nejake foto pripadne potom, ked to bude hotove. to by malo byt kedy aspon priblizne, nevies?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 15. Okt 2021 10:15:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Horarka nevedel som takto podla nazvu, musel som si pozriet v ponuke. Vyzera to zaujimavo, presne tak ako si to opisala. A farbu ktoru teda? Vybera sa aj farba len tych vyplni ci aj stlpikov? Mala by sa dat tusim pri oboch dat vybrat. Cim prv sa do toho pustis, budes aj ty kludnejsia, lebo vlastne to budes moct povazovat za vybavenu vec z tvojej strany. Potom sa uz len dohodnut na zamerani a na montazi, inak tvoja robota by mala byt vlastne hotova. Daj vediet kazdopadne, ako pokracujes.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt