Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 8:10:44


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 13. Máj 2022 6:45:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 77
mayky na tom asi nieco bude, co hovories. nenapadlo mi pozerat aj taketo ine parametre okrem ceny. lebo tak povedzme si, na to asi kazdy hladi ako na prve a na to najdolezitejsie. ale skusim aj toto zobrat teda do uvahy, ked budem mat pred sebou tie ponuky. a to tie zaruky, to si len tak triafal od buka tie roky, ci ozaj sa da aj tak najst, ze 11 rokov daju zaruku?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 13. Máj 2022 9:52:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
domusko jasná vec, že aj takúto záruku niekto poskytuje. nevidím dôvod, prečo nie. však si to zober z takého hľadiska, že pokiaľ je materiál na výrobu dobrý, kvalitný, odolný a trvácny, tak potom nie je dôvod na to, aby to nevydržalo aj omnoho dlhšie ako je poskytovaná záruka. čo som pozeral brány, tak dokonca spoločnosť má vybudovanú aj vlastnú práškovňu či lakovňu. takže to je tiež veľká výhoda si myslím, že si vedia takto sami všetko. potom sa nemusia spoliehať na nejakých subdodávateľov a vedia zhodnotiť vlastnú prácu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 16. Máj 2022 7:09:33 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
krischko no ako? odpisali ti? vedia spravit aj tu branicku zabudovanu vo velkej brane? podla mna teda ano, ale pockam si aj na oficialnu odpoved.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 16. Máj 2022 11:55:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
domusko nam tiez robila oplotenie spolocnost, ktora dava zaruku 11 rokov. my sme aj na toto hladeli, ked sme sa rozhodovali. lebo niekto len na cenu pozrie a podla toho sa rozhoduje, ale my sme si to tak rozkuskovali, rozdelili a viacej tych parametrov sme sledovali. vsak to ako aj ked nejaky spotrebic kupujes, tak tiez nepozeras len na cenu ale aj na tie ostatne veci, aby splnal vsetko, co by si potreboval. tak tak isto je to aj pri plote alebo pri brane.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 17. Máj 2022 6:56:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
domihike bez problemov sa to dalo takto upravovat? zaujimavo to vyzera na tych fotkach. vsimam, ze aj kadejake farby su tak ako ukazky. vy ste sa pre ktoru rozhodli? a aj mate nejaky termin, kedy by ste mali mat hotovo, akoze kedy by mali prist na montaz?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 18. Máj 2022 7:23:24 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
Tiva veď preto sa aj pýtam, lebo to je podľa mňa vec, čo sa rieši hneď pri objednávke respektíve teda cenovej ponuke. Aby ti vedeli čo najpresnejšie naceniť, čo si vyberieš, tak to som čakal, že už budete mať všetko vybraté práveže.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 19. Máj 2022 7:32:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 77
borty tak dovod nevidim ani ja, ze preco by to neslo, len ma to prekvapilo, ze az tolko. popravde moc nevydam nejak dlhsie zaruky, ze by niekto daval ako je povinny. tak to je v pohode potom, ked aj takto vlastne veci si produkuju potom. setri to isto cas aj financie, ked si vedia vsetko sami spravit. len taky detail by som ta poprosil, ze kto to takto ma vlastne, heh.
ruth pocuvajte, vy my sice poradite, ze co a ako, co sledovat, kde co pozerat, ale ze by ste mi rovno napisali nejaku spolocnost, ze by som si rovno dal spravit cenovu ponuku, ze mate dobru skusenost, tak to nie, heh. ale v pohode, vsak aj toto su ako sa hovori cenne informacie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 19. Máj 2022 9:52:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Domusko serus, tak si ešte nepokročil? Že by si bol už mal pred sebou aspoň nejaké cenové ponuky? Či čakáš na nejaké konkrétne odporúčanie, aby si nemusel kontaktovať viacero spoločností?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 20. Máj 2022 7:10:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Musketier no pravda, odpisali a pomerne rychlo aj. A teda ano, da sa to spravit. Ze nie je to zase taka casta poziadavka, ale nie je s tym problem, vedia aj taketo nieco. Tak mi padol kamen zo srdca, ze sa to bude takto dat poriesit a nemusim spekulovat nad nejakymi inymi rieseniami. Tak sme sa rovno dohodli aj na zamerani, to mam uz za sebou, tak teraz uz len pockat, kym bude hotovo a konecne mozeme doma zit ako normalni ludia s normalnou branou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 23. Máj 2022 6:40:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 77
jardojar praveze ja som mal tak vyhliadnutych viacero spolocnosti, ktorym som dal spravit cenove ponuky minuly tyzden este. este nemam vsetky, tak pockam, kym sa mi to skompletizuje, aby som si to vedel porovnat teda. akoze aj podla tych inych kriterii nez len podla ceny. co sa mi zatial pozdava, tak ta ponuka od Elmaru, co mi dosla, oni maju aj dlhu zaruku na tie ploty a brany a vsetko k tomu. zatial som tomuto nakloneny, ale chcem teda pockat aj na ostatne, ze ci tam nieco neprekvapi alebo tak.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt