Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 9:16:21


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 654 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 66  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 04. Nov 2022 11:34:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 25. Sep 2017 11:21:56
Príspevky: 41
Bydlisko: Tomášov
tiez som nespekuloval s inaksimi ako obycajnymi, aj ked to priznavam, ze isto prinasaju urcite vyhody. ale neviem, ja som takto proste zvyknuty, tak sme takto objednali a s takymi sme robili. ale tak u nas sa zase nestavalo, my sme len take mensie upravy robili a aj to vacsinou teda vnutri.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 07. Nov 2022 10:11:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
kozo chcel by som, ale to je este otazka buducnosti, ale keby sa naskytla este raz takato moznost, tak by som do toho siel a asi to nejak cele urychlil. lebo pri tomto raste cien vsetkeho je to dost velka vyhoda. viem, ze dodacie doby su v pohode teraz uz, toto sa uz akoze ukludnila celkom. ale hovorim, teraz objednavat este nebudem, takze toto nie je az tak podstatne pre mna.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 07. Nov 2022 13:40:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 20. Jún 2017 12:30:15
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
tak si aspon rozhodnuty, ze budes stavat z tehly, ci ako? ci sa rozhodujes podla ceny alebo mas nejake ine parametre urcene, podla coho budes vyberat?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 08. Nov 2022 11:16:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Timco jasne, to len akoze v ramci takeho prieskumu, rozumiem. A teda aj ked asi teda niekedy v blizkej buducnosti chces objednavat a zacat, tak mas aj premyslene uz, ze co budes objednavat? Ci tak daleko si sa este nedostal? Lebo tak aj tie tehly su akoze rozne rozmery, hrubky, vyplne a neviem, co. Zase nie je to len tak, ze prides k predajcovi, s tym, ze objednavam tehly. Treba aj vediet, ze ake.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 09. Nov 2022 10:20:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
hej hej v tomto mam jasno v podstate od zaciatku, ze to bude proste tehla. uvazoval som aj nad tymi zateplenymi co uz su od vyroby, ze potom nemusis tahat dalsiu vrstvu. ze by sa na tom hadam dalo aj usetrit. len to, ze este nie som zatial rozhodnuty pre nieco konkretne. cena je samozrejme dolezita, lebo kazda koruna dobra, ale nie je to teda to hlavne, ze podla coho by som chcel vyberat. uvidime, aka bude realita.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 09. Nov 2022 11:25:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
Podla mna ste sa dobre rozhodli, tehla je proste overena. A dlhymi rokmi overena. Ze to mas taku istotu, isto lepsie ako nejake drevodomy a keramicke domy a neviem ake ste dalsie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 10. Nov 2022 10:16:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
Kormoranica máte postavený takýto tehlový dom? Viem, že je to dobrá voľba, ale reku ak v takom bývate a že ste ho stavali voľakedy nedávno, som sa chcel opýtať, aké tehly ste použili.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 10. Nov 2022 12:44:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 87
Byval som v tehlovom dome, ked som bol fagan a aj ked som ja staval, tak som staval z tehly. Zaujima ta nieco? Ci len konkretne, ze ake tehly boli pouzite? Kludne mi napis sem alebo hoc aj do spravy nejak a mozeme pokecat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 11. Nov 2022 9:24:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Máj 2017 9:16:36
Príspevky: 71
ahoj ahojte... aby ste si nemysli, ze som zalozil diskusiu a potom sa tu uz neukazal... chodim si precitat, co sa tu nove popise, aj ked nie zakazdym prispejem niecim aj ja ;) ak by som mohol sa teda vyjadrit k tejto poslednej problematike alebo otazke, tak mne dost pomohla tato diskusia pri rozhodovani... co sa tyka tehal, tak som objednaval od Heluzu a jar to vsetko vypukne u nas, ked dorazi objednavka...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 14. Nov 2022 11:04:18 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Hahah to aj ja robim toto, ze niekedy som tu a len si citam a niekedy mam chut aj sa zapojit. Som nevedela, ze je nas viacero takychto. My sme sa bavili spolu aj predtym uz davnejsie, ked si sa este len rozhodoval, ze co budes objednavat. Tak vidim, ze uz si pokrocil asi mas teda uz aj viacej toho nachystaneho takto dopredu, ci nie?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 654 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 66  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 16 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt