Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 15:35:36


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pon 10. Júl 2017 9:07:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
Čavte diskutujúci!
Chcel by som sa opýtať, či je tu niekto taký, kto má aj v byte zabudovaný centrálny vysávač? Býval som isté obdobie v Londýne a tam sme mali centrálny vysávač ale teraz sa idem naspäť sťahovať na Slovensko, do Bratislavy a chcel by som na začiatok kúpiť len nejaký trojizbový byt. Len teraz premýšľam, či bude možné aj do bytu zabudovať takýto vysávač? Hm? Stretli ste sa niekto s takýmto niečim?
Vďaka za odpovede


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 13. Júl 2017 9:11:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 23. Máj 2017 8:05:09
Príspevky: 59
mattiass ahoj, vítam ťa teda na Slovensku;-):-) A čože si pracoval v Londýne? Bol si tam dlho? Budeš mať aj ťažký návrh domov, či už si na Slovensku dlhšie obdobie? Chcela som ti ale odpovedať na tie dôležitejšie otázky, ktoré si sa pýtal. Takéto vysávače môžu byť aj v byte. Dá sa to všelijako vymyslieť. My sme si ho prednedávnom keď sme prerábali dali taktiež zabudovať. Zavolali sme si firmu na obhliadku a oni nám rozmiestnili aj zásuvky aj všetko potrebné. Keď budeš mať byt, sprav to tak isto. Oni predsa len najlepšie vedia, keďže sa tomu venujú


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 14. Júl 2017 6:56:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Mattiass: Mal by sa dat centralny vysavac zabudovat aj do bytu. Tam by nemal byt ziadny problem. Pokial ho ides prerabat a ides na novo robit steny a vsetko, tak jednoducho sa skus obratit na nejaku firmu, ktora taketo vysavace montuje a oni ti uz pridu na obhliadku a pozru sa, ze kde by bolo najlepsie umiestnit zasuvky a vsetky ostatne potrebne veci.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 14. Júl 2017 13:14:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Máj 2017 17:16:55
Príspevky: 65
zdravím chalani, čítam tu, že sa to dá urobiť aj v byte. preto by ma zaujímalo či neviete či by nebol problém s tým, keby ho chceme do domu ale dom už je komplet dostavaný. riešilo by sa to nejako podobne?

_________________
O dom sa treba starať aby mohol byť domovom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pon 17. Júl 2017 11:47:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Simurini: Ako dalo by sa to spravit, len by si sa musel zmierit s tym, ze zase by ti robili do steny diery aby tam mohli zapojit specialne zasuvky, ktore su potrebne pri centralnych vysavacoch a ešte aj hadice. Tieto hadice su umiestnene v stene, aby ich nebolo vidno. To uz je potom na tebe, ci by ti nebolo luto znovu burat a podobne, ked ste to len teraz dostavali. Mali ste si to premysliet dopredu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pon 17. Júl 2017 12:17:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
@smyska75 áno, uhádla si. Pracoval som tam 5 rokov. Bolo to dosť dlho ale návrat nebol až tak ťažký, keďže som sa domov veľmi tešil a som zvyknutý na naše Slovensko. Som rád, že už som tu znovu:-) A ako teda firma v takomto prípade postupuje? Nemusela si mať aj nejaké povolenia alebo niečo podobne? Chcem si pre istotu všetko poriadne prezistiť aby keď sa do toho už pustím, nenastali nejaké problémy. Tomu sa chcem vyhnúť. A @radino8 pre teba taktiež platia tieto isté otázky. Keďže si mi to isté napísal, čo aj smyska. Vďaka obidvom, že ste napísali a že mi chcete poradiť


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 18. Júl 2017 9:52:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Mattiass: Co sa tyka toho povolenia, tak to nepotrebujes mat. Je ale dobre uz dopredu poskytnut firme podorysy domu alebo teda bytu a oni uz vedia najst ten vhodny system pre vasu domacnost, ktory bude samozrejme prisposobeny vasi potrebam.Takze ak si rozhodnuty, treba sa len obratit na firmu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 19. Júl 2017 6:44:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
@radino8 tak my ešte stále uvažujeme, je to dosť veľká dilema. Moja manželka by ho veľmi chcela ale mňa trochu odrádza tá vyššia cena. Ale zase už na celý život budem mať pokoj s vysávačom. Je pri týchto vysávačoch aj riziko nejakého poškodenia? A ak áno ako sa to potom rieši?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 19. Júl 2017 15:20:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Máj 2017 17:16:55
Príspevky: 65
@radino8 ja by som si to aj skorej premyslel ale donedávna som ani netušil, že také niečo existuje :lol: s tým prišla moja žena a bohužiaľ až teraz. koľko je vlastne na taký vysávač záruka keď mattiass píše, že bude mať pokoj s vysávačom na celý život

_________________
O dom sa treba starať aby mohol byť domovom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pon 31. Júl 2017 18:39:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
No parada, som rad, ze som nasiel takuto nejaku debatu..Kedze potrebujem nejake rady..Ideme stavat maly bungalow a uz sme so zenou rozhodnuty, ze jednoznacne chceme centralny vysavac..Len neviem ako postupovat..Je potrebne to mat aj v projekte alebo nie?..Kto mate s vybavovanim skusenost, dajte pls vediet..Vdaka..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt