Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 12:05:15


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 241 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 17. Feb 2021 15:39:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
Ahojte ludkovia :) Podme sa trochu pobavit o dekoraciach. Ake dekoracie mate vo svojich pribytkoch? Ste zastancami zivych alebo umelych dekoracii, raslin, kvetov? Moj dom by potreboval trochu ozivit, no vobec neviem, do coho ist a preto budem rada, ked mi date zopar inspiracii. Dakovala ;) :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 18. Feb 2021 15:27:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Mne sa pacia aj aj, lebo v dnesnej dobe uz aj tie umele vyrabaju tak, ze nie je poznat, ci ide o umele rastliny alebo zive...Dokonca som si prednedavnom objednala umely bonsai, ktory vyzera fakt skvele a super je to, ze sa on nemusim nijako specialne starat :D ...To ma na tom najviac fascinuje.. A ty si coho zastancom?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 19. Feb 2021 10:34:29 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Zeny my mame doma len umele kvety, rastliny a je to velka vyhoda - nemusite sa o to vobec starat :D :lol: Nemusime mysliet na to, ci sme to poliali a hlavne ked ideme na dovolenku, tak nemusime nikomu davat kluce a prosit sa, aby nam chodit kvetiny polievat. Ma to svoje vyhody 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 22. Feb 2021 14:10:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
To mi je jasne Radko, ze vam chlapom vyhovuju umele veci, lebo sa o ne nemusite ani obzriet :D.. No v podstate aj mas pravdu ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 23. Feb 2021 13:21:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
Nie som zastancom nicoho Matulinda. Samozrejme, ze mam rada zive kvety ale zase, ze by som bola zasadne proti umelym, tak to vobec nie! A toto, co si napisala ty, ze o umele sa nemusis vobec starat ma v poslednej dobe dost fascinuje, kedze toho casu mam fakt malinko a ked pridem z roboty domov, tak som rada, ze sa najem a mozem chvilu oddychovat a nie este zabijat cas polievanim, to ma po pravde dost desi :D

Stupjakrado a z kade mate umele rastliny? Daj tip, lebo viem, ze nie vsade maju. Nechcem aby vyzerali nejako prilis lacno a aby kazdy hned videl, ze ide o umelinu. Viem, ze predavaju aj take, ktore vyzeraju ako zive, ze ludia si to ani nevsimnu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 23. Feb 2021 14:09:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 75
Bydlisko: Malacky
Mne by sa také niečo umelé ale pekné zišlo do spálne. Moc mi tam niečo také zelené chýba no nikde som nenašla také tie väčšie zelené umelé rastliny. Vedeli by ste mi poradiť?

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 24. Feb 2021 13:27:53 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Lalusiaa a adelkana - tak toto sa mi po pravde este nestalo, ze by som ohladom takychto veci radil zenam. Malo by to byt opacne predsa :lol: :lol: :lol: Poradim vam ale... My mame vsetky umele rastliny zo stranky HK Green. Fakt kvalitne rastliny a na prvy pohlad vyzeraju ako zive, az ked chytite list zistite, ze to je umele 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 24. Feb 2021 15:02:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Jún 2018 9:44:25
Príspevky: 20
...môžeš to teraz využiť, že si taký žiadaný Radko :lol: :D ..no možno ťa trochu teraz zaskočím, keďže od nich mám aj ja doma nejaké rastliny a aj črepniky u nich kupujem ;) ..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 24. Feb 2021 16:08:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 31. Aug 2017 8:52:04
Príspevky: 81
Bydlisko: Trnava
O nich som teda ešte nepočula. Je to nejaká nová firma? Ja by som hrozne moc chcela také tie veľké zelené rastliny, no ani neviem, či sa robia aj také umeleé


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 01. Mar 2021 10:02:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Lulusia uplne ta chapem, ja mam len jednu zivu rastlinu a to aloe vera a stale ju zabudam polievat.. Napadne ma to vzdy az vtedy, ked uz je uvednuta, ze do kelu zase som ju zabudla dlhsi cas poliat :oops: Takze tebe by tiez viac bodlo, keby si si nejake pekne umele nasla. Ved vyskusaj pozriet tu firmu, ktoru tu Radko spomenul, mozno si tam najdes nieco pre seba :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 241 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt