Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 20:33:53


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 72 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 05. Okt 2020 9:02:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 8:57:20
Príspevky: 52
caute, caute 8-) rad by som sa poradil so skusenejsimi (aj ked som skuseny ale predsa len v niektorych veciach si necham este poradit :D :lol: ) prichadza jesen a s tym spojene padanie listov. uz minuly rok ma islo porazit, ze po celej zahrade sme mali opadane listie. neriesil som to, lebo sme este nebyvali. no teraz uz byvame, travnik mame ako tak upraveny a preto sa chcem spytat, ci sa oplati kupit vysavac na liste, hm? ake mate skusenosti? na internete som nasiel taky cenovo prijatelny, znacky Fieldmann. mate niekto aj taky? za kazdu odpoved vopred dakujem 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 06. Okt 2020 16:37:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Presne viem o com hovoris! Mna to tiez rozculovalo a kupil som si vysavac na listie a nie je lepsej veci ako tento vysavac. Fakt je to super, ze povysavam opadane listie a na zahrade je cisto. Takze ja odporucam!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 07. Okt 2020 10:09:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 10. Apr 2018 8:58:18
Príspevky: 16
Bydlisko: Banská Bystrica
a aky vysavac mate @romikg00? treba na nieco prihliadat pri tychto vysavacoch?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 07. Okt 2020 12:42:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 18. Aug 2017 9:41:16
Príspevky: 51
Bydlisko: Šamorín
- my este ani nebyvame, este len ideme stavat a uz ma listie rozculuje. tiez si asi kupim nejaky vysavac, aby som mal pokoj. tie vysavace maju nejaku nadobu, ktora liste zachytava? -


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 07. Okt 2020 13:12:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
My mame tento vysavac (pripajam link nan): https://www.fieldmann.sk/zahradny-vysavac/fzf-4030-e. Povedal by som, ze ako pri kazdom zahradnom pomocnikovi, tak treba pozerat hlavne na vykon. Cim vyssi vykon, tym lepsie. Ja som prihliadal aj na fukncie. Napriklad tento moj vysavac ma az 3 funkcie: fukanie, drvenie a vysavanie. Prikon ma 3 000W, co je dost. Vsak si to vlastne pozri @kavca, link som ti pridal a tam sa dozvies vsetko 8-)

@tibinono moj vysavac ma 45l vak alebo ako by som to nazval, kde sa zachytava listie. A ma to vacsina vysavacov.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 09. Okt 2020 10:13:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 8:57:20
Príspevky: 52
a vyuzivas vsetky tri funkcie? kolko ta vysiel tento vysavac? idem si ho pozriet a pozriem aj ostatne, ktore ponukaju, ze aky je medzi nimi rozdiel.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 09. Okt 2020 15:06:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Da sa povedat, ze vsetky vyuzivame. Je jasne, ze vysavanie najviac vyuzivame ale z casu na cas nam pride vhod aj drvenie a fukanie. Fuha, coze si ja pamatam, co stal? No nebol vobec drahy, tusim do 40-50€. Vsak si kukni cenu na nete, isto najdes. Jasne kukni, mozno uz maju aj nejake vykonnejsie. My tento uz nejaky ten piatok mame :D 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Okt 2020 8:00:45 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Clovece, aj my mame zahradny vysavac tej znacky, ktora je tu spomenuta. My mame od nich viacej veci, lebo su jediny, ktory nemaju privysoke ceny a pritom vsetkych pomocnikov do zahrady ktorych od nich mame, su super. A to uz niektori maju veru dost rokov a este furt frcia po zahrade 8-) :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Okt 2020 13:07:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 8:57:20
Príspevky: 52
romikg za 39,90€ ho maju cez e-shop mall. ty si si ho tiez cez net objednaval alebo si bol v nejakej predajni? maju oni vlastne svoju predajnu? pozeral som aj iny vysavace, ktore ponukaju ale da sa povedat, ze tento co mas ty, sa mi tiez asi najviac pozdaval.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Okt 2020 14:13:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Moze byt, ze tolko vysiel. Nie, ja som ho normalne v kamennej predajni kupil. Oni asi svoju predajnu nemaju ale vacsinou planeo elektro predava tuto znacku. Alebo ti poradim taku istotku, na stranke maju vypisanych vsetkych predajcov, tak si kukni kde v tvojom meste ich predavaju a chod pozriet.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 72 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt