Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 0:28:17


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 06. Okt 2020 16:42:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Caute ludia! V dome chceme menit vsetky interierove dvere, kedze prva volba nebola moc stastna a po par rokoch vyzeraju hrozne :/ Pozerali sme na cenu a doplatili sme na to :( Preto si teraz chcem poriadne pozistovat kvalitu dveri a firiem aby sme znovu nekupili nieco, co budeme po par rokoch lutovat. Tak pls poradte nejakeho dobreho vyrobcu/predajcu dveri. Dik!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 07. Okt 2020 10:18:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 10. Apr 2018 8:58:18
Príspevky: 16
Bydlisko: Banská Bystrica
to mi je luto, ze ste takto doplatili na to :/ hovorim, ze pri niektorych veciach sa neoplati sestrit! a ake dvere zhanas, drevene, falcove alebo bezfalcove, hm? napis trochu blizsie aku mas predstavu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 12. Okt 2020 8:02:37 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Romikg00 aspon ste sa poucili a druhy krat nebudete uz pozerat len na cenu ale v prvom rade na kvalitu! Nehovorim, ze musite kupovat najdrahsie dvere ake ponukaju, to zase nie ale je na trhu kopu firiem, ktore ponukaju cenovo prijatelne alebo zato aj kvalitne interierove dvere 8-) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 14. Okt 2020 10:24:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Ano, to je pravda, ze sme sa poucili. Keby som bol vedel, ze to takto dopadne, tak si hned priplatime za nejake kvalitnejsie. No nevedeli sme :/ Ale presne ako sa hovori, clovek sa najlepsie nauci na vlastnych chybach. Chceli by sme bezfalcove a nejaky drevodekor. Ak by ste mohli, tak poradte nejakych predajcov a my si uz osobne pojdeme vybrat. Mame kusok s dlazby, tak k tomu to chceme doladit alebo mozno aj cisto biele by sme kupili. Toto este nemame presne ujasnene s manzelkou. No najviac mi pomozete, ked poradite predajne/predajcov. Diky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 19. Okt 2020 10:36:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Aug 2018 16:04:25
Príspevky: 32
Pripnem sa aj ja :) Tato tema ma zaujala, kedze tiez staviame dom a budeme potrebovat aj dvere. Sice to je este cas ale tak aspon zistim, ktory vyrobcovia su dobry ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 20. Okt 2020 12:03:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
Romikg00!

A Sapeli dvere? My mame od nich a sme nesmierne spokojni. Ich dvere su vysoko kvalitne. Neviem, od koho ste predtym brali ale to je aj nepodstatne. No skus pozriet tieto ich a ak budes mat cas, tak sa vyber do Bratislavy, tam maju showroom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 21. Okt 2020 11:21:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
Mas pravdu, to je uplne nepodstatne @alliano. Ani by som tu nazov tej firmy nespominal, lebo by som musel napisat hned negativne veci na nich a to nechcem! Ich moc nepoznam a po pravde ten nazov firmy mi nic nehovori. Vyskusam ale pozriet. Tento krat si necham poradit od druhych, lebo nechcem dopadnut tak, ako pri tych prvych! Vdaka, idem pozriet.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 22. Okt 2020 10:43:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Aug 2018 16:04:25
Príspevky: 32
Idem pozriet aj ja ake dvere maju v ponuke. Alliano vy mate od nich? Nemohol by si pridat aj nejake fotky? Dakujem :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 29. Okt 2020 7:12:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
Romikg00!

Popozeraj a kludne sa pytaj, co ta ohladom nich zaujima. Mam s nimi skusenost, takze ti snad budem vediet na vsetko odpovedat.

Kamca36!

Ano mame od nich, keby sme nemali, tak by som ich nespominal predsa. Co sa tyk fotiek, tak v mobile nemam ziadnu ale skusim cez vikend odfotit a nejake ti poslem, okicko?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 03. Nov 2020 11:17:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
Ahojte ;) Tiez mam velmi dobre skusenosti s tou firmou, ktora je tu spomenuta. Pred rokom sme navstivili ich showroom v Bratislave, kde sa nas ujala mila pani, ktora nam ich dvere poukazovala a nasledne nam spravila cenovu ponuku, ked sme si vybrali aky typ dveri chceme. Napokon nam aj cena vyhovovala, takze sme dvere objednali od nich. Jedny dvere sme zvolili aj posuvne a ostatne klasicke plne drevene (dyhovane). Maju siroku ponuku roznych typov, clovek si u nich vie vybrat. Odporucam :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt