Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 13:15:49


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 61 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 23. Jan 2018 23:19:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 12. Júl 2016 18:12:04
Príspevky: 40
máme novu kuchynu a teraz hladame dobru a kvalitnu značku spotrebičov. Ktoru preferujete vy?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 16. Feb 2018 14:16:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Jan 2018 17:03:33
Príspevky: 26
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Ahojte, som rada, že som našla túto tému, keďže najbližších pár mesiacov budem potrebovať mnohé rady a skúsenosti iných ľudí. Plánujem totiž úplne prerobiť kuchyňu v mojom byte. Nebude moc veľká a preto by som potrebovala poradiť, ako usporiadať spotrebiče aby dobre bolo. A neskôr budem potrebovať poradiť aj pri výbere konkrétnej značky. Nájdu sa tu nejaký ochotní ľudia s chuťou mi poradiť?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 19. Feb 2018 11:10:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Imegna ahoj:-)
Rada ti pomozem, kedze pred rokom o takomto case som tiez prerabala na komplet byt a teda aj kuchynu..Celkom ma to bavilo a preto som sa rozhodla, ze ti napisem:-)..Kolko m2 ma kuchyna, ked pises, ze je mensia?..Mas predstavu skor modernej kuchyne alebo nieco na styl vintage?..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 19. Feb 2018 22:25:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 97
Bydlisko: Bratislava
imegna píše:
Ahojte, som rada, že som našla túto tému, keďže najbližších pár mesiacov budem potrebovať mnohé rady a skúsenosti iných ľudí. Plánujem totiž úplne prerobiť kuchyňu v mojom byte. Nebude moc veľká a preto by som potrebovala poradiť, ako usporiadať spotrebiče aby dobre bolo. A neskôr budem potrebovať poradiť aj pri výbere konkrétnej značky. Nájdu sa tu nejaký ochotní ľudia s chuťou mi poradiť?


už máte aj nejaké návrhy? odkiaľ budete mať kuchyňu? :) čo všetko by si tam chcela? ja rada pomôžem, toto ma veľmi baví. v druhom živote by som bola bytová dizajnérka :lol:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 20. Feb 2018 8:26:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 76
Bydlisko: Dunajská Streda
Mala by si si najskôr spraviť aspoň nejaké prvé návrhy na nečisto, napríklad na ikeackej stránke tam je to celkom jednoduché a už potom môžeš vymýšľať, premiestňovať ale aby si mala aspoň akú takú predstavu a my v podstate tiež ak ti máme pomôcť :) ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 20. Feb 2018 12:48:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Jan 2018 17:03:33
Príspevky: 26
Bydlisko: Trenčianske Teplice
@matulinda55
@filka
@hemela
Baby napíšem vám takto do jednej správy, keďže sa pýtate a píšete mi podobné veci. Moja predstava je skôr taká, že by som chcela modernú kuchyňu (pridám vám aj foto mojej vysnívanej, ktorú som si našla na internete). Čo sa týka toho programu, tak tam som už skúšala len budem potrebovať atypické rozmery, takže mi tam vznikali fugy a nevyzeralo to dobre. Dohodli sme sa s drahým, že si dáme stolárovi asi vyrobiť na mieru. Takže ohľadom tohto už asi nič iné nevyšpekuľujeme. Skôr sa chcem spýtať s ktorými spotrebičmi máte dobré skúsenosti?
Toto je moja vysnívaná kuchyňa :-)
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 21. Feb 2018 14:19:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Imegna v prvom rade chcem pochvalit tvoj styl, ta kuchyna je bohova..:-)..Taktiez je dobre, ze si date na mieru spravit kuchynu, tiez som za to a tak isto mam aj moju kuchynu na mieru vyrobenu..Tym padom budes potrebovat vstavane spotrebice..Znaciek je velmi vela avsak si treba dat pozor na rozne veci..Uz si nejake spotrebice pozerala?..Predpokladam, ze budes chciet ruru, mikrovlnku, mycku, chladnicku a indukcnu dosku, ze?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 22. Feb 2018 8:12:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 76
Bydlisko: Dunajská Streda
Krásna! Musím povedať, že máš dobrý vkus, ja mám tiež bielu bez úchytiek ale matnú :) A doteraz si mala aké spotrebiče v kuchyni? S tou značkou nie si spokojná?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 25. Feb 2018 22:11:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 26. Jún 2017 8:03:20
Príspevky: 52
Bydlisko: Žilina
pri vybere akych spotrebicov potrebujes pomoct? co vsetko by si tam chcela mat? :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 26. Feb 2018 15:33:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Jan 2018 17:03:33
Príspevky: 26
Bydlisko: Trenčianske Teplice
@matulinda55 Zatiaľ som pozerala len tak na internete spotrebiče. Nemala som ešte čas ísť zisťovať priamo do predajní, snáď tento týždeň už pôjdem. Viem, že ich je kopu a preto neviem, po ktorých sa pozerať:-/ Ty máš aké? A presne tie spotrebiče chcem, ktoré si vymenovala, no chladničku chcem kombinovanú s mrazničkou.
@hemela Ďakujem:-) Noo bývala som s maminou, tak tam som o tom nerozhodovala akú značku si má kúpiť. Ona skôr kupovala podľa ceny, najlacnejšie spotrebiče a bolo. Vieš, ako rodičia :D :D
@patula Klasické kuchynské spotrebiče, rúra, varná doska, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu a ešte som zabudla na digestor, takže aj ten.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 61 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt