Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 14:28:12


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: 3i byt -> velka obyvacka vs mala
PoslaťNapísal: Sob 20. Feb 2016 14:51:58 
okoloidúci

Registrovaný: Sob 20. Feb 2016 14:27:55
Príspevky: 3
ahoj, vsimol som si ze posledne roky sa v novostavbach zacinaju objavovat kombinacie ako dve mensie "spalne" a velka obyvacka spojena s kuchynou kdezto komancovske byty boli skor za mensiu obyvacku a vacsie izby, mozno aby sa deti mali kde hrat a aby sa navsteva dlho nezdrziavala :D ..alebo proste amerika..

mate nejake realne skusenosti s obomi typmi preco prvy alebo druhy typ vyhovuje/nevyhovuje? je lepsie mat deti pod dozorom ked kukam futbal z ktoreho nic nebudem mat alebo im radsej spravit zo spalni rovno detsku? ma nejaky zmysel mat obrovsku obyvacku (neratam situaciu kedy si zena donesie kamosky na zumbu) oproti mensej? neviem si predstavit mat v obyvacke malu pracovnu ked sa tam ma zdrziavat cela domacnost a do malej spalni sa zase nezmesti velky pisaci stolik.. a samozrejme bud budem mat velke izby a malu obyvacku alebo naopak, cena je cena :)

vdaka za nazory a komentare


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 23. Feb 2016 10:04:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
tak to by aj mna zaujimalo


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 24. Feb 2016 12:49:03 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
my napriklad musime mat obyvacku velku pretoze k nam chodi vela navstev :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 24. Feb 2016 23:34:11 
okoloidúci

Registrovaný: Sob 20. Feb 2016 14:27:55
Príspevky: 3
gabo926 píše:
my napriklad musime mat obyvacku velku pretoze k nam chodi vela navstev :)

a je spojena s kuchynou ci samostatna? nezacali sa casom objavovat nevyhody? :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 23. Sep 2016 10:31:29 
okoloidúci

Registrovaný: Pia 23. Sep 2016 10:09:14
Príspevky: 5
Ak mávate často návštevy a veľké návštevy tak by som volila veľkú obývačku...bolo by to pohodlnejšie pre návštevy ako aj pre vás...ako ste spomínali mali by ste dozor nad deťmi a pokiaľ by ste mali neželanú návštevu skôr by odišla...a z vlastnej skúsenosti Vám viem povedať, že deti sa aj tak väčšinu času zdržujú v obývačke alebo teda v miestnosti kde je viac ľudí a môžu sa predvádzať..:D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 11. Okt 2016 10:55:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 05. Okt 2016 10:43:55
Príspevky: 60
Obyvacka je pre mna miestnost kde sa stretavame vsetci spolu a ta by mala dominovat.Teda aspon pre mna. Spalna tam staci trocha miesta na postel a skrinu a ani v kuchyni netreba asi nejako vela to uz zeny vedia :-D ale obyvaacka ked je mala aj gauc je maly a potom navstevy usadzat na stolicky....no ja keby som si mal vybrat isto by som isiel do co najvacsej


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 21. Okt 2016 11:14:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 70
No napriklad ja mam v obyvacke aj skrinu na veci kedze do spalne sa nam vsetko nemestilo a musi byt tym padom velka. Ale ak vam take nic netreba potom je to jedno asi


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 23. Nov 2016 12:10:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Nov 2016 11:51:13
Príspevky: 69
Vela ludi ma v obyvke skrinu takze treba zvazit na co sa bude vyuzivat a co vsetko do nej pojde a podla toho sa rozhodnut


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 28. Nov 2016 9:59:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 28. Nov 2016 9:49:09
Príspevky: 65
každému ako pasuje.ja v obyvke nemám skriňu ale ja tak som ju chcel veľkú. predsa je to izba kde sa zdržujem najviac z celého dňa takže mne to treba :-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 30. Nov 2016 9:14:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
My sme zatial nedali ale asi dame lebo teraz nemame v byte trolko ulozneho priestoru a celkom tam aj chyba cize ak nevymyslime nieco ine tak bude v obyvacke


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt