Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 2:42:03


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: ako predat byt
PoslaťNapísal: Pon 31. Okt 2016 15:24:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
tiez si myslim ze kazdy to zvladne pokial je priemerne inteligentny a ma dva dni volna.pripadne by sa s manzelkou vystriedali :-) ale stoji to za to len problem je ze je malo inzercii mimo realitiek ale ked najdete a je moznost urcite do toho chodte


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: ako predat byt
PoslaťNapísal: Str 02. Nov 2016 14:04:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 80
presne ak je z coho vybrat a rozhodujete sa len kvoli byrokracii tak urcite chodte do toho nebojte sa.osobne by ma to dost trapilo ze som mohol usetrit dva a pol tisica a neusetril som.ved na uradoch vam pomozu a poradia co dalej a aj v banke vam dost pomozu ak to riesite cez uver


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: ako predat byt
PoslaťNapísal: Pon 07. Nov 2016 15:19:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 58
ale vies nie je to len o tom ze das niekomu dva a apol tisica ked vidim ake su ponuky osobnych inzerentov-rozumej ziadne tak ani neni velmi nad cim spokulovat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: ako predat byt
PoslaťNapísal: Pon 14. Nov 2016 10:59:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
Máš pravdu to že nie ú žiadne ponuky to vidím aj ja a to ani nemusím zháňať bývanie. Stačí mi sem tam pozrieť internet alebo noviny a vidím aká je to bieda:-(


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: ako predat byt
PoslaťNapísal: Štv 15. Dec 2016 9:03:49 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
V denesnej dobe je to ozaj tazke. My sice byvanie mame ale sem tam sme pozreli so je to na trhu s nehnutelnostami ale ziadna slava. V dbnesnej dobe by som teda nechcel byt kupujúci nehnutelnosti. Skoro ziadny vyber a ked je, tak katastrofalna suma.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: ako predat byt
PoslaťNapísal: Pia 16. Dec 2016 11:55:29 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
Ako tazko, alebo lahko sa dneska predavaju byty? Pocul som, ze od noveho roku majú banky stazit moznost ziskania uveru. Bude to mat nejaky dopad na predaj alebo kupu? Myslim si, ze v cene urcite ale zaujimalo by ma ci aj v obtoaznosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: ako predat byt
PoslaťNapísal: Pon 27. Mar 2017 20:53:07 
okoloidúci

Registrovaný: Pon 27. Mar 2017 20:48:52
Príspevky: 1
croccus píše:
Ako tazko, alebo lahko sa dneska predavaju byty? Pocul som, ze od noveho roku majú banky stazit moznost ziskania uveru. Bude to mat nejaky dopad na predaj alebo kupu? Myslim si, ze v cene urcite ale zaujimalo by ma ci aj v obtoaznosti.


Co sa tyka obtiaznosti, tak s tym by problem nemal byt... Jedine uz nedostanes tolko % kolko chces...
Preto radsej momentalne pockat s kupou alebo usetrit aspon na poplatkoch realitnej kancelarie napriklad na www.realitnyjanosik.sk.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: ako predat byt
PoslaťNapísal: Štv 18. Jan 2018 15:01:13 
okoloidúci

Registrovaný: Štv 18. Jan 2018 10:15:48
Príspevky: 2
Tiež by som to riešila cez realitku. Pred pár dňami som čítala zaujímavý článok na http://www.akonabyvanie.sk/. Skús tam mrknúť, presne tam boli rozpísané plusy a mínusy medzi predajom cez realitku alebo keď si predávame sami.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: ako predat byt
PoslaťNapísal: Pia 23. Mar 2018 17:36:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 18. Dec 2015 10:51:42
Príspevky: 75
predáte byt a kupite, alebo postavíte si domček?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt