Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 16:11:45


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 71  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 08. Jan 2019 14:05:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Sep 2018 10:05:21
Príspevky: 35
Bydlisko: Čadca
...jardo no a prave preto sme nazbierali sily a vsetko si to pekne pobehali...oplatilo sa:-)...spolieham sa na to a dufam, ze s nimi minimalne 10 rokov nebudeme mat ziadny problem:-)...uz sa tesim, ked budu namontovane a budeme tam byvat...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 14. Jan 2019 10:54:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 25. Sep 2017 11:21:56
Príspevky: 41
Bydlisko: Tomášov
@all:
ahojte, sice uz mame cely dom prerobeny ale tienenie este nemame ziadne, kedze to sme zo zaciatku neriesili a nechali sme si to na neskor. no uz prisiel ten cas, kedy to chceme zacat riesit a potreboval by som radu, kedze do tohto sa moc nevyznam:/:/ co by ste mi odporucili na starsi dom? vsetko sme tam ale samozrejme davali nove, takze uz stare su len mury:D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 16. Jan 2019 12:37:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 23. Feb 2018 12:41:10
Príspevky: 33
Bydlisko: Hlohovec
predpokladám habik, že chcete exteriérové tienenie, že? čo sa týka odporúčania, tak podľa môjho názoru sú veľmi dobré exteriérové žalúzie, ktoré si môžte naklápať ako chcete, robia dokonalé zatienenie a taktiež aj chránia dom pred zlými poveternostnými podmienkami a taktiež pred zlodejmi. na všetky okná chcete dať tienenie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 17. Jan 2019 12:32:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
@tripa - som si istý, že aj viacej rokov s nimi nebudete mať žiadny problém!!! To ti verím, na to sa každý teší najviac! Tak ešte raz držím palce a aby ti to rýchlo ušlo :) ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 21. Jan 2019 9:05:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Sep 2018 10:05:21
Príspevky: 35
Bydlisko: Čadca
...jardo bodaj by si mal pravdu ale aj ja v to verim!!!!...dakujem ti este raz velmi pekne za vsetko a prajem ti krasny den:-);-)...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 25. Jan 2019 9:53:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 25. Sep 2017 11:21:56
Príspevky: 41
Bydlisko: Tomášov
@kopo:
ano, chceli by sme vonkajsie bud rolety alebo zaluzie ak by to bolo mozne. vnutorne sa mi moc nepacia, kedze to je uz take starodavne, teda aspon mne to tak pride. a rolety sa naklapat nedaju? ano, chceli by sme na vsetky okna, kedze vsade chceme mat vecer sukromie a nepotrebujeme, aby nas vsetci dovnutra videli, ked budeme svietit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 29. Jan 2019 12:12:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 29. Jan 2019 12:06:43
Príspevky: 30
exterierove žaluzie a rolety su všetky na dialkove ovladanie. Tie interierove su manualne


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 29. Jan 2019 13:56:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 17. Júl 2018 10:32:44
Príspevky: 13
Mariol píše:
exterierove žaluzie a rolety su všetky na dialkove ovladanie. Tie interierove su manualne


Nemas pravdu!Aj exterierove zaluzie mozu byt na manualne ovladanie-bud snurkou alebo klukou.Je jasne,ze lepsie je elektricke ovladanie ale ak si ho ludia nemozu dovolit,tak mozu mat aj manualne ovladanie.Vobec to nie je problemy.Aj my to tak mame:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 31. Jan 2019 15:29:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 23. Feb 2018 12:41:10
Príspevky: 33
Bydlisko: Hlohovec
to ti verím habik, máš pravdu, že tie už moc trendy nie sú. rolety sa dajú naklápať ale nie až tak ako žalúzie. teda aspoň čo som od iných počul. správne rozhodnutie, je fajn mať na všetkých oknách tienenie. a už si bol aj v nejakých predajniach sa informovať? pozeral si nejaké značky?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 01. Feb 2019 13:18:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Jan 2019 8:57:00
Príspevky: 16
Bydlisko: Martin
Ahojte :) Nechcem zakladať novú tému, keďže mám záujem sa poinformovať ohľadom roliet. My momentálne staviame dom ale už ho máme na dobrej ceste a na jeseň by sme sa chceli do neho nasťahovať, pokiaľ všetko pôjde tak, ako je naplánované. Ale späť k roletám :) Chcela by som počuť Váš názor na rolety deň a noc? Čo na ne hovoríte? Aké máte s nimi skúsenosti?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 71  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt