Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 15:42:35


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 71  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 23. Nov 2017 10:08:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Jún 2017 19:45:49
Príspevky: 40
Bydlisko: Ružomberok
Čaves Erika. V prvom rade si musíš ty uvedomiť a premyslieť, čo tam chceš mať. My máme doma vonkajšie rolety a sú veľmi dobre. Nebanujeme, že sme sa rozhodli pre tento druh aj keď nás mnohí odhovárali. Treba prihliadať v prvom rade na kvalitu!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 24. Nov 2017 12:21:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
@dodino preco vas od toho odhovarali?...ja som praveze tiez premyslala bud nad vonkajsimi zaluziami alebo roletami...no neviem, co je lepsie z praktickeho hladiska a tak isto neviem, ktore firmy vyrabaju kvalitne a cenovo prijatelne taketo produkty...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 29. Nov 2017 9:11:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Erika podla mojho nazoru su praktickejsie vonkajsie rolety alebo teda zaluzie..My teraz momentalne staviame dom ale uz teraz mam vybratu presnu znacku roliet, ktore chcem dat...Nechcem, aby mi bolo vidno do domu, takze si potrpim na kvalitnej tieniacej technike..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 30. Nov 2017 11:57:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
@samiska a mozes mi prosim napisat, ktoru znacku si si vybrala a ktore presne rolety?..ak mas aj fotku, tak ma nou potesis:-)..ved to, ze by som aj ja chcela uz kvalitnejsiu, ked som sa rozhodla, ze idem do toho investovat..nechcem to za par rokov znovu menit:-/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 07. Dec 2017 8:15:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Erika fotku zatial nemam, iba ak by ti stacila taka z internetu stiahnuta, lebo zatial som si tie rolety nasla iba na stranke vyrobcu Isotra...A to este budem musiet zistit, ze do ktorych predajni ich dodavaju a tieto informacie...Snad ich zozeniem, lebo ine uz nechcem, do tychto som sa zalubila a uplne sa mi budu hodit do domceku..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 08. Dec 2017 11:47:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
@samiska mne by aj taka stacila, keby si bola ochotna mi aspon taku pridat..aspon trochu inspiracie, co si momentalne ludia do domoch davaju by som mala..ty rozmyslas kvoli comu nad touto znackou?..niekto znami ma od nich alebo?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 11. Dec 2017 9:14:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Nov 2017 12:02:39
Príspevky: 41
Bydlisko: Chorvátsky Grob
"Erika" prepáčte, že som sa takto zapojil do tejto debaty, nooo všimol som si, že tu rozoberáte značku tieniacej techniky Isotra a my máme tej značky na celom dome rolety. Ak potrebujete vedieť nejaké bližšie informácie, kľudne ma kontaktujte. Rád vám poradím;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 12. Dec 2017 10:54:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
@pepr dakujem, ze ste sa ozvali..cim viac ludi, tym lepsie..aspon budem vediet osobne skusenosti viacerych ludi..rada by som bola, keby ste mi napisali ako vam vyhovuje kvalita a ci ste s roletami tej znacky nemali ziadne problemy..myslim tym obladanie a podobne zalezitosti..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 13. Dec 2017 8:44:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 23. Nov 2017 11:42:40
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
pepr píše:
"Erika" prepáčte, že som sa takto zapojil do tejto debaty, nooo všimol som si, že tu rozoberáte značku tieniacej techniky Isotra a my máme tej značky na celom dome rolety. Ak potrebujete vedieť nejaké bližšie informácie, kľudne ma kontaktujte. Rád vám poradím;-)


zdravim...mohol by som aj ja poprosit o referencie na tuto znacku tieniacej techniky??...momentalne sa rozhoduje, od koho zobrat a hlavne aku znacku...boli sme v jednej predajni v Bratislave, kde nam ukazali rolety presne tejto znacky...ako vam vyhovuju?...nemali ste s nimi ziadne problemy?...dizajnovo sa nam velmi pacia a preto nad nimi rozmyslame...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 14. Dec 2017 16:23:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Jún 2017 19:45:49
Príspevky: 40
Bydlisko: Ružomberok
Erika a tak mali také reči, že prečo vonkajšie a že mechanizmus sa nám rýchlo pokazí ale tak to takí ľudia, čo sa do toho vôbec nevyznajú. My sme si dali poradiť odborníkom a dobre to dopadlo, bolo vidieť, že sa do toho vyznajú a nemáme vôbec problém s mechanizmom!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 71  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 30 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt