Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 6:40:01


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 722 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 21. Feb 2024 8:06:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Jop, pozeral som si tak aj pri tieneni aj pri kotli aj pri kadecom inom predajcu. Aby som nemusel ist zbytocne cez dalsich ludi, dalsich predajcov, ale aby som komunikoval co najpriamejsie s firmou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 04. Mar 2024 9:21:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Vela informacii si vsak vies aj sam najst v dnesnej dobe. Aspon teda ja mam taky pocit, ze ked je firma normalna, seriozna, tak tak isto ma spraveny aj web. Vies tam potom najst ponuku, predajcov, casto konfigurator, niekedy mavaju prepojenie aj na ine web stranky alebo blogy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 05. Mar 2024 9:22:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Jan 2019 8:57:00
Príspevky: 16
Bydlisko: Martin
Konfigurátor akože normálne na tienenie? Hneď mi posielaj link, alebo píš, kde to presne nájdem :D Toto potrebujem ako soľ :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 07. Mar 2024 9:35:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Nov 2016 10:50:19
Príspevky: 66
Neviem, či bola reč o tomto, o tejto firme, alebo mal tuto pán kolega diskutujúci na mysli niečo iné. Ale tak posielam teda to, čo poznám ja :D https://konfigurator.isotra.sk/ Nech sa ti páči, je tam toho viacej, náročky posielam takýto všeobecnejší link.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 12. Mar 2024 11:41:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Júl 2019 13:58:27
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
aha ho, pozerám si to, že čo to vlastne obnáša, čo tam všetko si viem sama zadať a dozvedieť sa a našla som tam aj montážne videá. tak to je úplne super. však to si vie človek všetko sám vybaviť. akurát čo treba, tak prebrať to všetko od kuriéra, keď sa spraví objednávka a môže sa ísť aj na montáž.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 14. Mar 2024 9:50:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Máj 2017 9:16:36
Príspevky: 71
da sa, to je jasne... akurat co by som vypichol, ze je asi take najdolezitejsie, tak vybrat hned na zaciatku co najlepsie moznost z toho tienenie pre tvoje byvanie... lebo z kazdeho je viacej druhov... sused ma teraz dilemu, vyberat zaluzie vonkajsie a potrebuje, aby sa mu to voslo pod fasadu, len mu to akosi s tymi cm nechce vychadzat...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 15. Mar 2024 10:30:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Ved da sa to tak spravit. Kolko tam ma miesta? Nech sa ide informovat k predajcovi. Ono vzhladom na to, ze je viacero druhov zaluzii, odlisuju sa v tych lamelach a pri kazdom je ina velkost toho nabalu, cize toho kastlika s motorom a zo vsetkym, co on vlastne potrebuje skryt.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 19. Mar 2024 9:03:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 57
Furt pocuvam o tom, ze to musi byt nejak 16 alebo 20 cm? Takze to nie je vobec pravda potom. Ked vie byt ten nabal mensi, tak tym padom sa da s tym pracovat aj pri mensom tensom epse.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 20. Mar 2024 11:02:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Jún 2018 7:47:42
Príspevky: 53
Bydlisko: Nitra
ako vidis a citas tak nie. preto je dobre kupovat to u predajcu a nie len sam vyberat z netu na verimboha, ze to tam nejak sadne. vsak naco spekulovat a robit si zbytocne starosti a problemy, ked nemusis. nie je predsa hanba sa poradit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 22. Mar 2024 12:03:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 17. Jan 2019 9:46:03
Príspevky: 58
ked je ta moznost, tak zakazdym je lepsie vybrat si priamo na mieru presne podla toho, ako to ty potrebujes. jasne, vies si usposobit aj hentak ked nieco kupis, ale chce sa ti s tym potom este spekulovat a vymyslat, ako to spravit, aby dobre bolo? mozno hej, mozno ta to bavi, ale teda ja by som sa tomu oblukom radsej vyhol :D


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 722 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt