Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 18:09:41


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Štv 03. Aug 2017 10:05:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Mattiass: Riziko poskodenia mas uz kazdej veci, vsetko sa ti moze raz pokazit a opotrebovat. Pri centralnych vysavacoch to moze byt, ze ti hadica praskne, rozderavi sa alebo nieco podobne. No nemal som este s takymto niecim problem. Ale viem, ze profivac ma dobru zaruku a to 10 rokov a na plastove doplnky ma standartnu 2 rocnu zaruku. Takze sa nemas coho bat.
Simurini: Hm, to je trochu smutne, ze skor zena vie o takychto vychytavkach. Mal by si sa aj ty o domacnost viac zaujimat. Precitaj si zaruku vyssiel, Mattiassovi som to napisal a uz sa mi to nechce znovu vypisovat, ok?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 04. Aug 2017 11:41:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
@radino8 to mi je jasné, že každá jedna vec sa môže pokaziť. Chcel som len vedieť, aký je potom postup a či majú aj nejakú predĺženú záruku, lebo takýto vysávač nebude jednoznačne lacný. Ale keď 10 rokov, tak to už je fajn. Ozik a náhradné súčiastky sú tam drahé, či ani to nevieš, keď si ešte nemal doposiaľ žiadny problém?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Ned 06. Aug 2017 19:08:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Máj 2017 17:16:55
Príspevky: 67
@radino8 tak u nás to je tak, že ja sa skôr venujem záhrade a podobne, a o dom, jeho udržiavanie a tak sa stará manželka. a jasné, že stačí keď to napíšeš raz keď sa pýtame na to isté alebo podobné ;) za nejaké servisovanie sa platí niečo navyše?

_________________
O dom sa treba starať aby mohol byť domovom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pon 07. Aug 2017 6:34:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Mattiass: No kedze este stale mam vysavac v zaruke a nemal som doposial s nim ziadne problemy tak vobec netusim po kolko sa pohybuju nahradne suciastky. To budem riesit az potom, ked budem musiet. Zatial som v tomto v pohode:-)
Simurini: Dobre to mate teda rozdelene:-) Co myslis pod pojmom "servisovanie"? Mas na mysli, ked sa ti nieco pokazi a pridu ti to opravit? Mas to predsa 10 rokov v zaruke, takze vsetky naklady spojene s tym by mali oni financovat. No zatial som s tym skusenosti nemal, tak podrobnosti ti uplne neviem povedat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Uto 08. Aug 2017 16:30:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
@radino8 aj som si myslel, že mi toto napíšeš. Lebo je pravda, že to nemáš z kade vedieť. To až potom teda zistíme, keď sa začne kaziť a budeme musieť platiť. Píšem v množnom čísle preto, lebo sme sa s manželkou rozhodli, že kontaktujeme nejaké firmy a dáme si do domu ten centrálny vysávač. Príde mi to fajn investícia. Snáď nebudeme banovať


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 09. Aug 2017 22:25:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Malacky
dúfam, že vám to nebude ale rada by som sa zapojila do diskusie a spýtala sa pár vecí :) najprv by ma zaujímala cena tohto vysávača, chápem, že je to veľmi individuálne ale aspoň by som chcel vedieť koľko ste platili vy :)

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Pia 11. Aug 2017 9:28:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Mattiass: Alebo to vobec nezistite, ked nebudete mat ziadne problemy:-) Samozrejme musite vybrat serioznu firmu, ktora robi instalaciu poriadne a kvalitne. A este na margo vam chcem povedat, ze ste sa dobre rozhodli. Uvidite, ze vobec tento vysavac neolutujete!:-) Potom daj vediet pre ktoru firmu ste sa rozhodli a kolko vas to cca bude stat a potom ak budes mat, mozes aj nejake fotky pridat:-)

Adelkana: Dobre si napisala, ze je to velmi individualne. Vies niekto zaplati 1 600€, niekto menej a niekto viacej. To zalezi aj od toho, ci uz potrubie ma a potrebuje len samotny vysavac alebo potrebuje na kompletku vsetko spravit. Ja by som ti len takto odpovedal na tvoju otazku, lebo sa neda presna cena napisat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Ned 13. Aug 2017 21:31:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Malacky
radino8 ďakujem ti za odpoveď. len som celkom nepochopila ako si myslel to s tými hadicami. to si môžeme nejako urobiť sami a potom si už iba dať nainštalovať ten vysávač?

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Str 16. Aug 2017 9:02:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Adelkana: Niektore domacnosti to tak maju, ze potrubie maju a potom neskor si len zakupia centralny vysavac. Ale to je vacsinou pri novostavbach. Samozrejme, ze v starom dome potrebne potrubie spravene nebude. Neviem ci ty byvas v dome alebo este len staviate, kedze si este nic take o sebe nenapisala


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Centrálny vysávač
PoslaťNapísal: Ned 20. Aug 2017 19:39:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Malacky
radino8 vidíš, to mi ani nenapadlo sem písať. my momentálne staviame dom :) myslíš, že si ho tam môžeme ešte dať v pohode namontovať alebo to musí byť už projekte zahrnuté?

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt