Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 22:45:50


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 28 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 06. Feb 2017 10:03:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Aj mate nejaku vizualizaciu ako by ste ju chceli mat? My budeme mat presny opak bude biely nabytok a smotanove spotrebice..Bude to v takom ako zena vravi ,,vidieckom,, style ale ako chlap by som tiez volil radsej nieco tmavsie :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 06. Feb 2017 15:02:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
My mame bordovu napriklad.A pekne ukaze, najskor som si myslel, ze to bude otrasne ale musel som pochvalit zenu, dobre vybrala. A dali sme to tak, ze skrinky su matne a doska leskla


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Uto 07. Feb 2017 10:12:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
@Susilla a kolko ta vysla ta kuchyna? Myslim tak, ze si si dal lesklu farbu s matnou.Zena nechce ani pocut o lesklej kuchynskej linke, lebo sa boji, aby nemusela kazdu chvilu len odtlacky ruk a machule umyvat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Štv 09. Feb 2017 10:05:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Feb 2017 9:52:53
Príspevky: 82
Nevolil by som čiernu. Bude to také tmavé či? Akú budete mať farbu stien? To by chcelo nejakú červenú.. A presne ako bolo spomenuté už vyššie bude na nič všetko vidno od prachu po capačky od rúk..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 13. Feb 2017 10:52:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 24. Okt 2016 10:39:57
Príspevky: 59
@misiaak tak ale nie na každej linke je to vidieť, my máme lesklú a žena zatiaľ nič nevravela, takže sa na nej packy nerobia. A čo sa týka farby, sme zvolili krémovú ale trošku tmavšiu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Štv 09. Mar 2017 8:28:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Mar 2017 8:12:41
Príspevky: 44
tak ak sa skombinuje s celkovym dizajnom tak nebude posobit tmavo len to treba vediet nakombinovat a teraz su tie materialy take ze capky vidno ani nie je my planujeme bledu kuchynu nie bielu ale bledsie drevo no zene sa paci aj seda tak uvidime kde nakoniec skoncime


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 13. Mar 2017 13:58:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 72
mne sa v celku tmave kuchyne pozdavaju viac ako tieto vidiecke, ci ako sa im to hovori, no kedze u nas vladne v kuchyni manzelka viete si asi predstavit, pri akej kuchyni nakoniec skoncime


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 12. Apr 2017 8:13:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 9:35:04
Príspevky: 50
V poslednej dobe sa u nás rozbehla debata o kuchyni. Mamka by chcela vymeniť tú svoju starú linku za niečo modernejšie a veľmi sa jej páčia práve chrómové spotrebiče. No ja sa po pravde obávam aby sto celé nevyzeralo na konci tak tmavo. Ako ono ešte nie je rozhodnuté ale asi pôjde do tmavých farieb :/


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 28 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt