Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 12:00:34


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 425 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 43  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 6:33:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 31. Máj 2017 7:26:25
Príspevky: 68
Mám s nimi tiež skúsenosť, tak prečo sa o ňu nepodeliť. Síce nekupoval som tienenie, ale objednával som v úvodzovkách len sieťky na okná a na dvere. Vymeral som si to podľa návodu, ktorý som si našiel a podľa ďalšieho, ktorý mi poslal predajca mailom, že to je priamo akože od nich z firmy. Takže pomeral, objednal a potom aj sám nahodil, to je už najmenej.

_________________
moja praca, moje hobby


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 16:30:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
prečo že len sieťky, však to je tiež dôležitá vec a tiež sa dajú objednať kadejaké. to by som nebola povedala ináč. tiež až keď sme toto išli riešiť, tak sme si pozerali, že aké sú kadejaké možnosti a vlastne bolo aj veľa firiem a živnostníkov, ktorí sa tomuto venujú.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 10. Okt 2022 10:32:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Okt 2017 8:42:50
Príspevky: 21
Bydlisko: Bratislava
viete mi povedať, že či je veľký cenový rozdiel medzi vonkajšími žalúziami a vonkajšími roletami? že čo sa z hľadiska ceny vyplatí viacej? viem, že sú medzi nimi rozdiely, na to sa teraz ale nepýtam, čisto len o cenu mi teraz ide. dával si niekto naceniť obe možnosti, keď riešil tienenie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 12. Okt 2022 7:02:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Rozdiel tam isto bude, ale ze aky, to ti povedat, vsak vyskusaj si dat nacenit, ved to je normalny postup si myslim, ze si das aj u viacerych predajcov nacenit, resp. od roznych vyrobcov a kludne aj viacere druhy. Vsak ty si to budes platit, ty to budes mat na oknach, tak je normalne, ze si chces spravit prieskum, aby si sa mohol lepsie rozhodnut.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 13. Okt 2022 11:04:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Máj 2018 9:48:47
Príspevky: 40
Bydlisko: Kráľová pri Senci
@nicolletka áno, to je pravda, my sme si takto dávali naceniť aj veľmi podobné krytiny, keď sme riešili strechu. Aby sme videli presne, že ktorá by nás koľko vyšla. Rovnako pri tej krytine nebol veľký rozdiel, tak si myslím, že podobne to bude aj pri tomto tienení. Ak je pre niekoho cena rozhodujúca, tak najlepšie je takto to vyriešiť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 17. Okt 2022 10:40:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Dec 2017 12:07:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Senec
Myslím si, že lacnejšie vyjdú rolety, lebo tak pri nich je aj ovládanie jednoduchšie z toho hľadiska, že rolety sa len sťahujú a vyťahujú, takže tá mechanika bude lepšie fungovať si myslím. Hlavne skrz to, že je tam toho menej, čo by sa mohlo pokaziť. Viem, že na toto sa nemá myslieť, že sa niečo takéto môže udiať, ale tak treba myslieť aj do budúcna trochu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 18. Okt 2022 10:18:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Nov 2017 15:48:54
Príspevky: 65
ale tak preco nie, vsak aspon vies, co mozes ocakavat od toho. ale tak to je zas na druhej strane dovod vybrat si fakt niekoho sikovneho na to tienenie. nemyslim teraz tak ani na montaz ale tak celkovo co sa tyka vyroby, ze tiez pozerat po nejakej firme, ktora je uz taka osvedcena, ze ma pozitivne ohlasy atd.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Str 19. Okt 2022 9:02:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 21. Máj 2017 10:46:33
Príspevky: 33
Bydlisko: Banská Bystrica
Takže ak by mal niekto odporúčanie na nejakú konkrétnu firmu, s ktorou má dobré skúsenosti, tak rada uvítam. Alebo aj také nejaké rady, že na čo si dať pozor, čo všetko treba brať do úvahy a tak. Ešte som takéto niečo nekupovala, tak neviem veľmi, čo sa oplatí a čo nie. Jaj a ešte teda dodám, že mám na mysli vnútorné tienenie do izieb ako je spálňa, detská izba.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 20. Okt 2022 8:43:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 9:57:01
Príspevky: 44
Davali sme sice vonkajsie tienenie, ale davali sme ho od Isotry, to je ceska spolocnost, ktora sa uz dlhe roky venuje vyrobe tienenia, ci uz vonkajsieho alebo aj vnutorneho. Maju dobre spravenu stranku, maju aj predajcov, neviem, co by ti bolo lepsie, aku formu vyberu a nakupu preferujes.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 24. Okt 2022 10:11:32 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 137
Podla coho ste vyberali? Mate rolety ci zaluzie? Pozeral si to tam, co si pisal, ale je tam toho tolko, ze popravde neviem sa v tom nejak zorientovat, ze podla coho si vybrat. Nehovorim, ze by bola stranka zla alebo co, to akoze vobec nie. Len toho tienenia je viacej na vyber nez som popravde cakal.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 425 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 43  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt