Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 15:01:57


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 78  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 23. Apr 2021 10:51:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Sep 2017 14:41:20
Príspevky: 55
Bydlisko: Gabčíkovo
joja prepáč, že odpisujem až teraz, no akosi som si nevšimol od teba správu...
my sme sa pre smaltovanú vaňu rozhodli z toho dôvodu, že viacerí predajcovia nám povedali, že sú odolnejšie, trvácnejšie a takmer nemožné je ich poškriabať...
ďalšie výhody sú, že sú odolné voči UV žiareniu a chemikáliám, sú nepórové a hlavne sú eko-priateľské, čo znamená, že sú plne recyklovateľné, nakoľko oceľ je prírodný materiál...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Ned 25. Apr 2021 17:18:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Máj 2017 17:16:55
Príspevky: 65
nepórové? to prvý krát počujem, môžeš mi k tomu prosím ťa napísať viacej? neviem si to nijak vyložiť heh

_________________
O dom sa treba starať aby mohol byť domovom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 27. Apr 2021 9:41:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 17. Dec 2017 13:56:30
Príspevky: 29
Bydlisko: Považská Bystrica
Patula na jednej strane to je dobré, len na druhej ju potom napríklad v takej novostavbe musíš furt prekladať, keď ti ešte majstri dorábajú veci. Vieš z toho hľadiska som písala, že je niekedy lepšie až naposledy kupovať ako v predstihu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 27. Apr 2021 11:18:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Sep 2017 14:41:20
Príspevky: 55
Bydlisko: Gabčíkovo
simurini znamená to, že povrch vani je hladký, nemá žiadne póry a tým pádom sa na nej nedržia žiadne nečistoty...
už teraz lepšie, pochopili sme sa?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Ned 09. Máj 2021 20:36:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 13. Okt 2017 8:41:24
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
nooo to je vyhoda. ako u nas sa kolko krat bars co ava do tej vane a predstava, ze by sa to nedalo umyt a vydrhut, no neviem kde by sme boli


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 13. Máj 2021 13:13:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 21. Máj 2017 10:46:33
Príspevky: 33
Bydlisko: Banská Bystrica
My sme si boli vcera pre nasu krasku, no nejaky cas bude len takto oddychovat, kedze este cakame na majstrov, pokial sa nam pustia do kupelne :D Uz sa ale tesim, ked bude osadena lebo vyzera brutalne ;) Posielam zatial len takuto fotku a potom poslem, ked bude aj osadena :)
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 13. Máj 2021 19:43:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Nov 2017 15:27:37
Príspevky: 81
Bydlisko: Hlohovec
Úuuu tak super. Aj z takýchto maličkostí pri stavbe domu má človek veľkú radosť. Pre aký model ste sa rozhodli? To je 180?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 17. Máj 2021 11:09:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 21. Máj 2017 10:46:33
Príspevky: 33
Bydlisko: Banská Bystrica
Tak tomu ver, na toto som cakala od uplneho zaciatku, ako sme zacali stavat dom, kedy zacneme zariadovat. Toto su uz take prijemnejsie veci ako ked sme sa furt v zemi hrabali, to bolo strasne :/ :D Je to model cayono a rozmer je to 170x75cm. 180cm by sa nam nezmestila a to nam uz prisla aj zbytocne velka vana. Tato si myslim, ze bude taka akurat ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 19. Máj 2021 7:26:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Aug 2018 18:31:32
Príspevky: 50
Bydlisko: Pezinok
Mozem sa ta pekne opytat ajuska, kde ste ju kupovali?...My by sme chceli tiez prerabat kupelnu, lebo vyzera uz strasne...Ked sme kupovali byt, nebolo penazi nazvys, tak sme neprerabali, no tento rok by sme sa chceli do toho pustit...A chcem sa ta este spytat, mali ju aj vystavenu alebo si ju len na zaklade fotiek objednala?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 20. Máj 2021 9:44:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 21. Máj 2017 10:46:33
Príspevky: 33
Bydlisko: Banská Bystrica
Keď sa ma tak pekne pýtaš, tak ti rada aj odpoviem ;) Kupovali sme ju v kúpeľňovom štúdiu Ptáček. Tam majú tieto vane niekedy aj na sklade, takže si ju človek môže hneď zobrať a ak nemajú, tak ju vedia za nejaké tri dni doviezť. No isto aj v iných kúpeľňových štúdiách ju dostaneš kúpiť, len nám tu dali najlepšiu cenu, tak preto sme sa napokon rozhodli pre nich. Túto bohužiaľ nemali ale mali takú podobnú, takže som si ju vedela predstaviť a potom som popozerala ešte zopár fotiek a bola som rozhodnutá, že sa mi páči a že ju chcem :oops: ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 78  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt