Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 22:49:49


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 01. Okt 2021 12:05:14 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 106
Požiadal by som vás o nejakú radu, na akého výrobcu sa obrátiť ohladne vaničky do sprchového kúta. Bol som sa pozrieť v kúpelňovom štúdiu, ale na prvý pohľad vyzerá v podstate všetko rovnako, takže vybrať som nevedel a vypytovať som sa nechcel, pokiaľ som to nemal nejak aspoň zbežne dopredu naštudované. Jediné v čom mám jasno je to, že nechcem, aby bola akrylátová, potrebujem niečo pevnejšie vzhľadom na moju váhu. Nech je tam istota.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 04. Okt 2021 12:23:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Feb 2018 13:37:20
Príspevky: 36
Bydlisko: Zvolen
Sakxia akoze ze dodatocne by ste dali dorobit tu druhu upravu? To sa akoze da? Ja som si myslela, ze to len ked sa kupujem nova vana, tak sa tam daju pridat tie upravy. To svagrinina mamina mala takuto nehodu vo vani veru. Tiez sa jej riadne smyklo, nohy vyleteli a brala ju sanitka. Tak jej deti sa potom nastvali a prerobili celu kupelnu a miesto vane isiel sprchovy kut. Povedali, ze bezpecnost je prvorada. A je to proste tak. No ale to som odbocila nejak. Ta povrchova uprava. Je to teda citit ten rozdiel? Reku ci sa to oplati ozaj davat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 05. Okt 2021 10:58:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Sakxia tiež si myslím. Však vaňu nekupuješ každú chvíľu, tak prečo si nedopriať. A čo teda? Páči sa, áno? Hneď by som ju brala aj ja domov. Ak máš nejaké foto, tak pridaj. Isto je nás tu viacej zvedavých, ako vlastne vyzerá takto naživo.
Marrrek to tak vyšlo, že sa nám tu strhla taká babská seansa veru. Ale už sa pridalo aj pár chlapcov pred tebou. Za mňa by som ti poradila pozrieť sa po smaltovaných vaničkách. Myslím si, že keď sú dobré smaltované vane, tak pri vaničkách do sprchové kúta to bude tiež takto. Keď som sa umývala v sprchovom, v ktorom bola plastová vanička, tak som mala pocit, že to praskne podo mnou, keď som sa tam pohybovala. A to teda nie som nejaká veľká váha si dovolím skromne tvrdiť. Smaltované sú predsa len pevnejšie a odolnejšie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 08. Okt 2021 8:45:03 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
doros my sme davali domov aj vanu aj vanicku do sprchoveho kuta od Kaldewei. to by splnalo tvoju poziadavku, ze chces kupovat nieco ine ako je akrylatova vanicka. oni maju v ponuke smaltovane produkty. vzhladom k tvojej vahe by to bola fajn volba. smalt znesie viacej zataze a toho pripadneho pukania a praskania sa bat nemusis. predtym sme mali taku obycajnu v sprchovom kute a to aj ja som mal niekedy pocity, ze sa to prelomi podo mnou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 11. Okt 2021 10:53:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Lydka napadlo mi také niečo, ale to asi nebude moc reálne na zrealizovanie. Potom som si uvedomila, že to by musela ísť vaňa zrejme k nim do výroby. Toto sú tie moje špekulácie. Keď som to chcela, mala som si to dať hneď. No veď to isto áno, keď mala jednu takúto nehodu, to by bola len otázka času, kedy by sa to znovu zopakovalo. No moja, poviem ti, že je to rozdiel. Ako fakt by som to nebola čakala, ale vidno to na tom povrchu.
Profesorka páči, páči. Však som rada, že som si nechala povedať aj tuto od vás a vybrala túto. Nemám veru foto. Mobil si do kúpelne nenosím, tak mi to ani nenapadne tým pádom, že by som ju odfotila. Musím sa polepšiť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 12. Okt 2021 10:49:48 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 106
Duflo pozeral som si tieto smaltované vaničky v Siku, len som nevedel, ktorého výrobcu by bolo najlepšie zvoliť. Pre mňa to na prvý pohľad vyzerá všetko rovnako, takže čo sa týka vzhľadu výber bude na žene. Ja skôr hľadím na to, z akého materiálu teda bude. Tuším tam je ešte nejaká ďalšia možnosť, čo je akože pevnejšia ten ten akrylát. Ale ostanem pri smalte. Objednával si to u predajcu či rovno z webu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 19. Okt 2021 6:47:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Profesorka a ty mas takuto smaltovanu vanicku doma? Alebo teda mas nejaku skusenost s nimi? To viem, ze tie plastove nie su bohvieco. Preto hladam nejaku inu alternativu, co by bolo lepsie. Pozriem si isto aj tieto smaltovane blizsie. Mala by si radu aj na konkretneho vyrobcu? Predajcu si uz potom aj sam najdem, to je zase najmenej ist do stavebnim alebo kupelnoveho studia sa pozriet. Ale dopredu by som si chcel pozriet aspon na nete ponuku niekoho konkretneho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 22. Okt 2021 8:00:08 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
doros pokial sa rozhodujes medzi smaltovanou a akrylatovou, tak za mna ti mozem poradit, ze tu akrylatovu by som nedaval. smaltovana je predsa len vlastnostami na tom lepsie. ci uz je odolnejsia, pevnejsia alebo napriklad aj dlhsie vydrzi, co sa zivotnosti tyka. to nie, tam som si pozrel, aka je ponuka, ale objednat som potom isiel do studia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 04. Nov 2021 14:08:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Sakxia však to nevadí. Dôležité je to, že sa ti páči a máš z nej radosť. Však na obrázku si ju vieme pozrieť.
Marrrek vaničku nie ale normálne veľkú vaňu sme kupovali. Tiež ale smaltovanú, pozeral si takéto, či ešte si sa k tomu nedostal? My sme vtedy kupovali Kaldewei normálne v kúpeĺňovom štúdiu. To nemusíš nejak zvlášť predajne hľadať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 05. Nov 2021 8:38:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Profesorka to máš pravdu :) Ale pozri sa, čo som pre vás odfotila. Reku keď už ste mi poradili s rozhodovaním, keď som bola taká nerozhodná, tak som nezabudla a pridávam sem obrázok. Inak by som nepovedala, že je s tým toľko roboty. Na tej fotke nevyzerá taká veľká, ale nevedela som, ako inak to odfotiť.

Obrázok


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt