Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 8:20:07


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 535 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 21. Mar 2024 10:59:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 20. Okt 2016 12:12:04
Príspevky: 86
treba to stiahnut, alebo sa to da aj priamo cez ich stranku nejak?.. nieze mi potom budu chodit nejake nevyziadane reklamy alebo co :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 22. Mar 2024 10:53:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 03. Nov 2016 12:26:55
Príspevky: 79
predpokladám, že keď je to aplikácia, tak si to budeš musieť stiahnuť, aby si ju mohol využívať. ale však nič ti nebráni, aby si si to potom odinštaloval z telefónu, keď použiješ na čo potrebuješ. a čo sa týka upozornení, tak to si vieš vypnúť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 25. Mar 2024 10:55:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 08. Júl 2017 13:37:45
Príspevky: 59
Bydlisko: Trencin
- bigbrother, to su podla mna od niektorych ludi uz len take spekulacie. ze aj ked ti niekto pomaly pod nos naserviruje co presne chces, tak aj tak si najdes na tom nieco, co sa ti nebude pozdavat. treba byt vdacny za kazdu takuto vymozenost a nie na vsetkom hladat nejake nedostatky alebo negativa preboha. -


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 02. Apr 2024 10:29:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 14:35:26
Príspevky: 53
Je to pravda, niektorí ľudia si veci predstavujú až príliš jednoducho a najlepšie, keby všetko niekto za nich robil. Akože čo sa týka toho tienenia, tak pri montáži je akože fajn sa spoľahnúť na niekoho, kto sa tomu rozumie. Ale pokiaľ ide o takéto, nazvem to, maličkosti, tak akože haló, však sme každý samostatní a svojprávny, aspoň predpokladám :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 03. Apr 2024 9:16:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 41
Bydlisko: Hlohovec
vieš čo, mne ti to bolo celé akosi jedno, keď sme tienenie dávali robiť. akože v tom ohľade, že aké sa bude dávať na okná. žena si vybrala vonkajšie žalúzie, tak sa dali tie. keby povedala, že budú rolety, tak by boli tie. mne išlo hlavne o to, aby nepražilo slnko do izieb a zbytočne sa nám do doma neprehrievalo.

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 04. Apr 2024 7:40:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 15. Okt 2018 14:17:22
Príspevky: 28
majster67: tak to si myslím, že si jeden z mála, čo sa rozhodol takto, že do výberu nebude nič kecať. čo mi je akože divné, lebo čo poznám ľudí, tak každý jeden to riešil a nie krátko.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 05. Apr 2024 10:10:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 44
Bydlisko: Galanta
keď si o niečom presvedčená, že to bude v pohode, tak nemáš prečo ďalšieho pol roka uvažovať o iných možnostiach. z vlastnej skúsenosti viem, že keď to tak je, tak aj tak sa potom vrátim k tomu prvotnému rozhodnutiu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 08. Apr 2024 12:10:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 41
Bydlisko: Hlohovec
nepočúvam, alebo teda v tomto prípade, nečítam to o sebe prvý raz :D ale tak sú podľa mňa dôležitejšie veci ako je toto. akože ona vybrala, čo bude na tých oknách, ale potom ďalej som to už ja riešil. že od koho bude to tienenie. takže to nie je zase úplne tak, že by som nebol zúčastnený.

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 10. Apr 2024 7:08:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Máj 2019 12:19:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
Ale nebolo by to super, keby rovno prisla s tym, ze toto nasla u toho a toto u toho vyrobcu, ze vyber si, co by si ty uprednostnil? :D A od koho teda si sa rozhodol ich davat robit?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 12. Apr 2024 7:04:10 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 118
nieze by som svojej zene nedoveroval, ale zase odtial potial. taketo veci by som si proste overit musel, nekupil by som tienenie na cely dom len tak, lebo jej sa nieco zapacilo. v tomto uz mame doma jasno, aj ked nieco vyzera dobre, proste nedam na tej prvy dojem, aj keby co bolo. ked ma dana vec presvedci aj po ostatnych strankach, vtedy idem a riesim.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 535 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt