Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 11:44:12


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 187 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Ned 09. Dec 2018 8:14:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Júl 2018 10:24:09
Príspevky: 44
Bydlisko: Prievidza
vybrala som, vybrala, presny typ ti nepoviem, to si nespominam, ale znacka je De Longhi :) ak chces presny typ, tak budem musiet zajtra do skrine prelustrovat, pozriet to, lebo hned ako som ho kupila, tak som si ho schovala medzi ostatne darceky do skrine, nech to mam pokope, lebo uz viackrat sa mi stalo, ze som nakupila darcekov a darcekov a kazdy som schovala niekde inde a potom som mala problem vobec vsetky najst :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Pon 10. Dec 2018 11:33:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
DVORANKA

o tomto by som ti aj ja vedela teda popisat a najlepsie, ze este dva mesiace po vianociach som si ponachadzala darceky, co som mala kupene :lol: :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Str 19. Dec 2018 7:01:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Júl 2018 10:24:09
Príspevky: 44
Bydlisko: Prievidza
ani mi nehovor, akurat vcera vecer som sa dala na to, ze idem balit a furt mam pocit, ze som este nieco kupila a neviem to najst, musim si spomenut, lebo mi to neda :D este mi napadlo, ze som by som mamke aj zehlicku mala zaobstarat, lebo hovori posledne dni, ze jej nejako hapruje, tak este toto by som mala stihnut vybavit :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Štv 20. Dec 2018 8:16:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Aug 2018 18:31:32
Príspevky: 50
Bydlisko: Pezinok
K darcekom to sa ani vyjadrovat nebudem...To som na tom uplne podobne...Neviem kde co dam...A este dnes som nervozna, ze neviem ci ozaj vsetko mam...Este premyslam, ze nejake drobnosti by som sla kupit...Ale nemam predstavu...Sebe som Jeziska uz zaobstarala, ked sme kupili pakovy kavovar...Ten uz aj pouzivam, to by som asi do Vianoc, do stedreho dna nevydrzala... :lol: :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Sob 29. Dec 2018 9:13:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Júl 2018 10:24:09
Príspevky: 44
Bydlisko: Prievidza
nastastie som vsetko nasla, aj vsetky darceky som rozdala a tolko radosti, co nasi mali, cela rodina :) bolo to skvele a som rada, ked mozem inym robit radost, mamke som bola este narychlo tu zehlicku kupit a este, ze som isla, lebo prave z nej mala najvacsiu radost :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Ned 30. Dec 2018 6:54:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 8:57:20
Príspevky: 52
ked casto je to tak, ze tie najpraktickejsie darceky, su tie najvdacnejsie, pretoze nebudu stat len tak niekde v kute nedotknute, ale aspon ich clovek vyuzije, ze maju zmysel v domacnosti a tak by to malo aj podla mna byt :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Pon 31. Dec 2018 8:43:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Aug 2018 18:31:32
Príspevky: 50
Bydlisko: Pezinok
Zehlicka kvalitna je dobry darcek...Aku znacku si kupila?...U nas boli veru Vianoce tento rok hojne...Aj ked najvacsiu radost som predsa mala z kavovaru, co som si sama v Planeu zaobstarala este pred samotnymi sviatkami...Ale tak sama najlepsie viem, co potrebujeme...Co by sa nam siklo... :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Uto 01. Jan 2019 19:14:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 9:35:04
Príspevky: 50
Sama sebe si urobila radosť? Aj ja si chcem urobiť. Som dostala nejaké peniaze pod stromček, že aby som si kúpila, čo potrebujem, respektíve som to skôr pochopila aby som si kúpila, čo chcem a chcela by som nový kávovar, doposiaľ mám kávovar, čo ešte na výšku na intrák som si kupovala taký lacný, dáky noname a už pomaly, ale isto dožíva a myslím, že už je najvyšší čas nájsť zaň náhradu :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Str 02. Jan 2019 11:38:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Aug 2018 18:31:32
Príspevky: 50
Bydlisko: Pezinok
Jasne...Vies ako sa to hovori, ze nespravis si nemas...A ja radsej miesto toho aby som cakala co dostanem, ci ma niekto vypocuje co ozaj chcem tak som si sama kupila...Istota je istota...Aj keby som ine darceky nedostala, tak by mi to, ale ze vobec nevadilo...Mas nejaku predstavu blizsiu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vymakaný kávovar
PoslaťNapísal: Štv 03. Jan 2019 8:52:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Júl 2018 10:24:09
Príspevky: 44
Bydlisko: Prievidza
hajamira BRAUN SI7088GY som kupila :) myslim si, ze co sa tyka zehliciek, tak toto je dobra volba tato znacka, ze celkovo spolahliva, sice mala som trosku problem vybrat typ, ze aky zvolit, ale nastastie aj s tym sa mi podarilo popasovat :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 187 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt