Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 23. Apr 2024 18:45:06


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 27. Jún 2022 6:47:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 27. Sep 2017 8:27:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
Ako ja suhlasim ze niekedy je tazsie si vybrat ked je toho tolko na trhu a teraz co si povies? Idem obehnut vsetky predajne pochytat, posediet a popozerat? To si ani nemyslim ze ma na to niekto tolko casu vyhradeneho, preto je niekedy aj lepsie si cez internet pozriet, nejaka ta inspiracia a uz skor si myslim ze podla toho si viem aj clovek vybrat predajnu. Lebo ved v kazdej nemaju to iste.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Uto 28. Jún 2022 6:14:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Danik tak nie ze uplne presne predstavu ale ked uz asi tmavsiu by som chcel lebo predsa len tam aj keby bola nejaka spinka asi by to tak nebolo vidiet ako na bledsej ci? :) A samozrejme asi je rozdiel ci to je koza alebo latka. Osobne sa mi ale v poslednej dobe pacia aj take prepracovanejsie materialy ako napriklad semis, pripadne mozno stly brusenej koze atd. :)

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 29. Jún 2022 6:01:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 02. Sep 2017 9:28:10
Príspevky: 87
Bydlisko: Žilina
Olo39 ako suhlasim ze to vyzera super a mozno aj tak ja neviem luxusnejsie? Ale hadam rozumies ako to myslim. No a teda uz ste naslu taku co by vas oslovila, ze ano taku chcete?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 30. Jún 2022 5:29:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Zenor hej presne ale tak mne ide hlavne o kvalitu a teda ked mi nejaka padne do oka to bude bonus, vies ako :D No kludne som za vlastne farebnosti asi hocijaku ale myslim tak ze ked bude asi tmavsia modra, zelena a neviem aka. Osobne asi nie som velmi na take ze zlta, alebo cervena.

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 30. Jún 2022 11:38:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 05. Máj 2017 8:17:08
Príspevky: 29
Olo39 hej jasne ale ved to je pochopitelne ze radsej do tmavsej. Co ti mozem dat tip, na topsedacky, pekny a siroky vyber, tiez odtial mame. Mozes ked tak aj osobne to predajne. Neviem no a co sa tyka materialu to aky sa ti pozdava alebo do akeho by si investoval?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 01. Júl 2022 6:00:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Olo39 ved ak si nevies vybrat alebo sa rozhodnut, tak si najprv ked tak popozeraj ich stranku, mozno nacerpas inspiraciu a budes mat taky lepsi prehlad vies ako :) Niekedy to nie je na skodu, lebo si budes asi hned vediet vybrat ci chces ja neviem kozenu alebo latkovu alebo semis atd.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 01. Júl 2022 6:56:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Danik super vdaka, tak ked tieto horucavy trosku polavia tak by som sa tam vybehol pozriet. Lebo teraz pekne radsej cely den niekde v chladku :D Lebo je to peklo vonku. Takze mi vravite, ze teda siroka ponuka - tak verim ze mi tam padne nieco do oka. Matulinda55 hej ved jasne dufam aj ja :) Ty mas tiez odtial?

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 06. Júl 2022 6:33:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Nov 2017 8:53:43
Príspevky: 37
No tak poviem vám, hľadať sedačku, my sa snažíme aj keď staviame alebo teda riešime dom, všetko komplexne a naraz, lebo tak má žena aj nejakých dizajnérov ale som povedal, že to by som si celkom aj sám vyriešil a našiel len je toho fakt veľa to ste vedeli? :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Sob 30. Júl 2022 10:08:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Jún 2019 13:11:21
Príspevky: 64
Bydlisko: Poprad
ak je rozpocet a clovek nema tak povediac take dizajnerske citenie, tak nemusi to byt zla volba, ale ako vravis, ono si vie clovek poradit aj sam. aj ste sa s vyberom sedacky teda uz niekde posunuli alebo este stale hladate?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Ned 31. Júl 2022 9:08:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Apr 2019 20:06:42
Príspevky: 29
Ale niekedy staci natrafit len na pekne zariadenu predajnu a clovek si hned dokaze co to predstavit. Na nete je tiez kopec roznych uzitocnych inspiracii


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt