Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 12:59:48


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 03. Máj 2023 9:51:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
boli sme uz vo dvoch predajniach, aj by sa nam akoze pacili, ale bud nas teda odradila dodacia lehota alebo cena. ale tak ja akoze uz som s tym zmiereny, ze jednoducho bude potrebne spravit nejaky ten kompromis, bez toho to asi fakt nepojde. bud si pockame alebo ta sedacka bude hned, ale vyvalime za nu strasne vela penazi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 24. Máj 2023 10:23:53 
okoloidúci

Registrovaný: Str 12. Apr 2023 9:14:48
Príspevky: 6
Bydlisko: Malacky
nemyslim si, ze zakazdym to je takto. vies natrafit aj na kvalitnu sedacku a za dobru cenu. niekedy to mas fakt pod nosom a ani o tom nevies. tiez sme sa o tomto presvedcili :-D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 07. Jún 2023 12:22:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 10. Apr 2018 8:58:18
Príspevky: 16
Bydlisko: Banská Bystrica
no my sme mali pocit, ze uz hadam ani nenajdeme nic schopne. neskutocne porovnavacky medzi predajnami sme robili, cenovo ako to vychadza, ake maju kde materialy, dizajny, farby, povod sedacky a vsetko a nakoniec sme zistili, ze my vlastne ani nevieme, aku hladame :-D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 09. Jún 2023 8:20:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
a kde ste nakoniec kupili? no ved jasne, ale tak kazdy ma predsa aspon aku-taku predstavu si myslim.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pia 09. Jún 2023 9:16:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 15. Feb 2019 9:11:01
Príspevky: 19
Každý má navyše svoj štýl, aký preferuje, ale rozhodne existuje niekoľko desiatok predajní, kde zaručene nájdeš aspoň jednu takú sedačku podľa tvojich predstáv. Zase až taký vyberavý človek byť nemôže predsa :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 28. Jún 2023 9:12:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Aug 2019 11:32:17
Príspevky: 49
Bydlisko: Malacky
no ale by si si divila :-D moja suseda je uz vyse roka bez sedacky, lebo sa nevie rozhodnut, respektive nic take ju nezaujalo. ale zase na druhej strane je lepsie asi tu kupu poriadne premysliet a neunahlit ako kupit cokolvek, co mi pride do cesty, len aby som mala a potom neskor lutovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Pon 03. Júl 2023 8:56:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Aug 2018 15:27:56
Príspevky: 33
Bydlisko: Trnava
tak istotne sa nájde niekto, kto sa takto oklamal :D tomu vôbec nezávidím a tiež si myslím, že si to treba riadne premyslieť a rozhodnúť sa, aká by bola vhodná do tvojho interiéru. tam je viac vecí, ktoré treba prehodnotiť, než by sa mohlo zdať :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 13. Júl 2023 11:37:47 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Tak ci je vhodna do tvojho interieru je podla mna cisto subjektivny nazor, niekto si moze povedat na navsteve u teba, ze sa to absolutne nehodi, tebe sa to vsak moze pacit, takze toto je taka vec, no myslim si, ze je to kazdeho problem ako si to doma vybavi a zariadi :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Str 26. Júl 2023 8:05:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 08. Jan 2018 15:20:50
Príspevky: 23
Bydlisko: Svätý Jur
nemate nahodou skusenosti so sedackami, ktore nemaju nozicky? je to lepsie aj co sa tyka sedenia alebo to nejak nezavazi? takisto by ma zaujimalo aj to upratovanie. pod nou logicky asi nepovysavam.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bláznivá sedačka
PoslaťNapísal: Štv 27. Júl 2023 9:25:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
aj my sa teraz chystame kupovat novy gauc a popravde, na nohach ani nepozerame, teraz su moderne take bez. ako by som to nazval, take matracoveho typu.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 542 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt