Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 8:23:35


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 12. Jan 2021 15:28:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Jan 2018 9:52:31
Príspevky: 34
minuly rok ked sa este dalo behat po predajniach, tak sme boli v sapeli a taketo velmi pekne kusky tam maju (vid. foto)... isto ste tu taki, ktory hladate vhodneho dodavatela na interierove dvere, tak odporucam ich navstivit...
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 18. Jan 2021 10:04:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 09. Jan 2018 8:52:04
Príspevky: 34
Bydlisko: Modra
o tejto predajni som vela pocula :)
kamaratka ma od nich taktiez dvere v celom dome a riadne dobre vyzeraju :) len ona mi spominala, ze maju o trochu drahsie dvere ako inde, je to asi pravda Erik, ze? preco to tak je? pouzivaju kvalitnejsie materialy, alebo je to len o znacke?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 19. Jan 2021 10:32:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Jan 2018 9:52:31
Príspevky: 34
ano, to je pravda, ze ceny maju o nieco vyssie ale je to hlavne kvoli tomu, ze oni vyrabaju kvalitne dvere!... v inych predajniach sice mozu mat lacnejsie, ale take dvere to su isto len take papierove, cez ktore vsetko pocut... pri vybere interierovych dveri by som si dal riadne pozor na material.. preto aj oni maju vyssie ceny, lebo si daju zalezat na kvalite a samozrejme aj na dizajne a take dvere nemozes cakat za par €...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 21. Jan 2021 8:47:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
erikmo: a oni majú normálne aj showroom na slovensku?...to som nevedel...čo sa tam dá vidieť?..normálne majú rôzne dvere vystavené?...tak ako vidím na fotke, ktorú si sem pridal?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 25. Jan 2021 9:25:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 09. Jan 2018 8:52:04
Príspevky: 34
Bydlisko: Modra
erikmo :)
aaaa vsak jasne, treba sa na to pozerat aj z tohto hladiska. len niektori ludia pozeraju az moc na ceny a potom sa ulakomia na lacnejsie a maju s nimi len problemy. to mi aj ta moja kamaratka povedala, ze boli aj lacnejsie ale ze oni pozerali na kvalitu a nie na cenu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 26. Jan 2021 11:24:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
patiacha ved ked si vezmes, tak toto plati pre vsetko. clovek, ktory setri, tak casom nie je spokojny. ten, ktory si hned na zaciatku dopraje kvalitne veci, tak je spokojny. a co sa tyka takychto veci ako dvere, kuchynska linka, co sa tak casto nemenia, tak jednoznacne treba hladat kvalitu!

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 02. Feb 2021 9:11:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 09. Jan 2018 8:52:04
Príspevky: 34
Bydlisko: Modra
vojtobart :)
ano, je to tak ako si napisal :) no niektori ludia na to pridu az casom, ked su starsi :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 12. Feb 2021 13:13:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Jan 2019 12:58:28
Príspevky: 40
....ahojte...ake mate prosim vas skusenosti s laminatovymi dverami interierovymi?...kolko rokov taketo dvere vydrzia?...vyberame akurat do domu a nevieme sa akosi rozhodnut...budem rada za akukolvek odpoved, radu...dakujem..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 15. Feb 2021 10:33:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Dec 2017 12:07:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Senec
Ahoj Ketmaka. Laminátové dvere ako každé dvere majú svoje výhody ale aj nevýhody (no to je pri všetkých produktoch tak). Poviem ti moje skúsenosti a tie sú také, že my máme laminátové dvere v celom dome a sú super. Výhoda takýchto dverí je hlavne prijateľná nízka cena, odolnosť proti mechanickému poškodeniu, veľký výber farieb, atď. A samozrejme, treba potom dbať aj na výrobcu, aby aj laminátové dvere boli kvalitne vyrobené a nezničili sa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 16. Feb 2021 16:31:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Je to tak ako napísal Marco, závisí hlavne od ceny. Laminátové by som povedal, že patria medzi tie lacnejšie dvere a potom napríklad sú aj dyhované, ktoré máme my ale pri týchto už treba počítať s vyššou cenou.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt