Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 7:23:58


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Sob 10. Júl 2021 8:30:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
Aj som si myslela, že takáto bude tvoja odpoveď. A nevieš približne o koľko viac to vychádza? Neriešil si to? Budem ich musieť osloviť aby mi nacenili aj jeden typ dverí aj druhý a uvidím, aký cenový rozdiel medzi nimi bude.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 13. Júl 2021 14:26:52 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
kymbosa tak to budes mat najlepsie, ked to tak spravis, lebo pri dverach zavisi aj od rozmerov, farebneho prevedenia, atd. my inak tiez mame od Sapeli dvere, my sme si dali bezfalcove ale dyhovane, tie nas vysli dost vela ale su super, vobec cez ne nie je pocut a dizajnovo nam ich tiez vsetci chvalia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 15. Júl 2021 8:37:35 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Vies co kymbosa, kamaratka bola akurat vcera u nas a tiez mi spominala, ze chceli vodorovnu strukturu dreva ale ze v Sapeli jej to vedia spravit iba z HPL laminatu. Ona mala predtym cenovu ponuku uz aj na CPL a pri tomto druhu materialu by ju dvere stali cca 2 500€ a keby sa rozhodli pre tie HPL, tak tie boli uz za 6 000€. Takze asi taky je medzi nimi rozdiel.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 20. Júl 2021 9:14:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Jan 2019 8:57:00
Príspevky: 16
Bydlisko: Martin
Fúha, tak to je dosť veľký rozdiel, to by som ani nepovedala. Ale tak ako to je pri všetkom, za kvalitu sa platí!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 26. Júl 2021 8:25:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
Duflo tak to verím, že za dýhované ste veľa zaplatili, to je pomaly najdrahší materiál pred masívom, nie? My sme už minulý týždeň v jednom ich showroome boli a už konečne máme väčší obraz, aké sú to dvere, z čoho sú vyrábané a aké všetky rôzne typy majú v ponuke,

Norci áno, presne takto nám to aj v showroome povedali, tak sme sa rozhodli, že pôjdeme asi len do toho klasického laminátu a nebudeme zbytočne špekulovať, keďže na to momentálne ani peniaze nemáme.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 28. Júl 2021 10:44:39 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
kymbosa tak to ti presne neviem povedat, ci je potom uz len masiv ale je pravda, ze boli drahsie. super, dobre ste spravili, ze ste k nim isli.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 30. Júl 2021 7:47:33 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Ale ved ani ten klasicky laminat nie je zly kymbosa. Hlavne, ze nieco bude, no nie? Zase naco spekulovat nieco drahe pokial existuje aj takato moznost. Aj ste objednali, ci ste si len prieskum spravili?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 03. Aug 2021 10:46:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
duflo tiez si bol prekvapeny ako ja, ze cez ne nie je pocut? hovorili mi o tom, ked som bol vyberat, ale necakal som, ze to bude az takto. najskor som uvazol, ze si vyberiem aj nejaku sklenenu vypln. len to mi predajca povedal, ze tam ta protihlucnost uz taka nie je. a ja mam rad ticho, ked si idem lahnut do postele, tak reku nebudem vymyslat a dam plne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 04. Aug 2021 15:13:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
Duflo mne sa zdá, že je už len masív potom. Ten je taký najmohutnejší alebo ako by som to nazvala a tým pádom aj najťažší. Ale to si myslím, že trpia aj pánty na dverách, keď je to taká váha. Zase na druhej strane, keď robia aj takéto dvere, tak majú aj technológiu toho upevnenia nejak vychytanú, aby to vydržalo. Nejdem tu zbytočne polemizovať nad tým. Som rada, že sme tam išli, lebo ozaj taká ponuka to bola, že som nestíhala vnímať, keď nám o tom rozprával predajca.
Norci ale to niee, nehovorím, že by bol zlý ten laminát. Len som to tak myslela, že sú aj možnosti, ktoré sú o úroveň vyššie. Rovno sme aj vybrali. Lebo to keby prídem domov, tak otvorím stránku a len premýšľam, že však aj tieto by mohli byť, aj tieto, aj tieto. Takto sme rovno objednali a už len teda čakáme, kým budú hotové.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 06. Aug 2021 12:30:48 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
kymbosa to si nemyslim, tak isto ako dvere mozu byt z roznych materialov a mat rozne vlastnosti, tak to bude aj pri pantoch. pri tychto tazsich dverach viem, ze sa davaju potom nie ako zvycajne dva panty ale tri. ale mas pravdu, my sa tu budeme zbytocne o takychto veciach teraz dohadovat. dolezite je, ze si sa bola pozriet a informovala sa na veci pre teba potrebne.
burak hovorili mi, ze nie je cez ne pocut. ale tak som si povedal, ze okej, aj na to su dvere, aby nebolo pocut cez ne. ale je to rozdiel oproti nejakym obycajnym dveram. na spalni budes mat aj lepsie cele, ked budu bez vyplne. dotvoria take to sukromie.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt