Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 18:00:52


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 18. Mar 2022 13:18:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
kisiacka ja by som tiez potreboval nejake odporucanie, kam ist pozriet taketo vacsie sedacky, ale ja by som praveze nie kozenu alebo normalnu latkovu. ale taku uz lepsiu, ze ten povrch proste odpudi aj vodu alebo ked sa aj popise, ze to tam neostane. uz take nieco kvalitnejsie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 22. Mar 2022 12:36:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 81
Bydlisko: Bratislava
Burak myslim, ze take tie lepsie a specializovane predajne ponukaju taku moznost, ze si vies aj sam vybrat material, latku, farbu a aj tie vlastnosti ake pozadujes, aby mala. Takze by som sa zameral nie na nejake markety, kde proste beries len to co je vystavene a nie je tam moc variabilita nejakeho ineho vyberu ale prave na predajne, kde si davaju zalezat aj na takychto veciach, ze vedia takymto sposobom vyjst v ustrety tym zakaznikom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 24. Mar 2022 11:13:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
dromir my sme dokonca bielu kozenu kupovali domov. co uz len znie na prve pocutie dost riskatne, ale perfektna je musim povedat. akoze zo zaciatku sme boli aj s manzelkou taki kadejaki, ked nam ju doviezli. co sa tyka tej starostlivosti, tak to len navlhcenou handrou raz za tyzden pretrieme alebo teda ked je to potrebne. ohladom tych cistiacich prostriedkov, tie mame tiez, ale neprehaname to s nimi, cisto len podla navodu ideme.

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 30. Mar 2022 6:48:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Domihike presne, lebo tak nie kazdy si vie narychlo niekoho zohnat, aby vtedy a vtedy prisiel. Podla mna super, ze ponukaju aj takuto navyse sluzbu. Lebo ako vravis aj ty, tak nie kazdy je takyto ochotny.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 01. Apr 2022 9:08:02 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
dromir netreba sa bat tej koze. samozrejme ale pozerat na kvalitu uz pri kupe a nie potom bedakat. ale tak zase Eurosofa ma tie sedacky z takej tej echtovnej koze. oni ich tusim z Talianska beru ak sa nemylim a to je aspon pre mna taky ukazoval toho, ze to bude kvalita :) aspon teda isto vacsia ako keby sa bavime o polskych sedackach. s tym mame asi viaceri nie dobre skusenosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 04. Apr 2022 7:00:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
môžem potvrdiť, tiež máme zo spomínanej predajne sedačku. aj nejaké dva roky to už môžu byť. tiež sme kupovali tú koženú. predtým sme jednu mali, ale nie od nich. tá bola povedal by som taká klasická, normálna, nijak výnimočná. preto ma zaujímalo, že či bude rozdiel v týchto ich sedačkách. tak sme sa vtedy vybrali do predajne najskôr to pozrieť a vyskúšať. a môžem povedať, že áno, je to rozdiel. ono celé to šitie, tá celá konštrukcia tej sedačky aj koža je taká kvalitnejšia by som povedal v skratke.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 08. Apr 2022 9:06:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 73
Borty ono je rozdiel aj v tej koži si myslím. Lebo tam sú tiež nejaké pravidlá, že aká by sa mala používať, aká má byť hrubá a tak podobne. Nám to aj predajca hovoril aj nám hovoril, že ku všetkým sedačkám si môžeme pozrieť papiere, kde to je všetko rozpísané.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 11. Apr 2022 8:05:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
jamiro ved to akoze ano, toto si uvedomujem. preto aj hladam takto nejake odporucanie, aby som to nemusel riesit tak, ze budem vyberat z toho, z coho budem musiet. chcem mat pri tom aj nejaku volnost, alebo ako by som to povedal. prosto radsej nejaku specializovanu predajnu by som radsej navstivil nez klasicky obchod, kde je vsetko na jedno kopyto.
horarka prosim ta, ty mas tiez od nich sedacku? postrehol som len nazov nejakej predajne, tak sa toho hned chytam.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 14. Apr 2022 11:00:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Vojtobart to veru ano, lebo povedzme si, biela sedacka, to aj ked len sa bude na nej sediet, ze nepocitame s nejakymi nehodami co sa napojov, jedla, fixiek a podobne tyka, tak aj tak je to to dost riskantne by som povedal. Ale akoze tesi ma, ze mate takuto dobru skusenost, bude spoliehat na to, ze u nas to bude podobne.
Horarka hej presne, tomu som sa chcel oblukom vyhnut. tak hadam budu skusenosti dobre. Akoze zatial je to super, ale je to relativne kratky cas na to co ju mame, aby som mohol nejake taketo odporucania pisat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 19. Apr 2022 11:36:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Horarka ano su dovazane z Talianska, som si teraz cez vikend akurat prezerala stranku, ze co maju v ponuke, ci nemaju nejaku akciu momentalne a tak len vseobecne, ze co nove. A toto mi uplne utkvelo v pamati, ze odtialto ich vozia.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt