Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 14:36:42


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 51  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 19. Jan 2022 11:40:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Cize hovorite, ze lamely na bocne strany nie su bohvieaky napad. Dobre dobre, ja si necham poradit. Vsak koniec koncov preto som sa na to aj pytal. Pozriem este tie screenove rolety, co je to zac. Nepozeral som este akoze nic konkretne. No jedine tento typ pergoly akoze.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 20. Jan 2022 11:33:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 78
Bydlisko: Bratislava
Dromir vsak mozes sa na to skusit opytat aj predajcu, ze co on na to povie. Mozno nas vsetkych vyvedie z omylu, ze je to bezny postup pri montazach. Ale ked uz sa tu spominaju tie screenove rolety, tak to si myslim, ze by bolo prijatelnejsie riesenie. Hlavne teda aj z praktickeho hladiska. Lebo si zober, ze keby tam das tie lamely, tak si bol obmedzeny aj pristupom na terasu alebo teda z terasy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 21. Jan 2022 7:26:13 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 102
hľadal som si tie screenové rolety, že čo to je zač, a to vám celkom dobre vyzerá. čo bolo písané, tak by to malo mať aj nejakú vysokú úroveň tienenia sa mi vidí. a bežne to mali uvedené takto na pergolách a na terasách na tých zobrazeniach. čiže toto by bola asi dobrá voľba.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 21. Jan 2022 10:22:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Zdravim vas, my sme domov davali robit bioklimaticku pergolu. Vsimol som si, ze tu mate nejake nezrovnalosti ohladne toho, tak pripadne otazky, ak by ste mali, som k dispozicii. Nie vlani ale este rok predtym sme ju objednavali a vlastne teda nam ju aj ten rok montovali. Vybrali sme si ju z jednoducheho dovodu. Je moderna a material odolny. Toto boli take nase kriteria. Samozrejme aj aby to bola kvalita, takze treba na material a vyhotovenie sledovat pri vybere.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 24. Jan 2022 10:59:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Struhlik a co ste davali teda vo vasom pripade na tie bocne strany ak sa mozem opytat. Lebo v tom som mierne strateny, ked mam pravdu povedat. Akoze boli tu navrhy, co sa tykali screenovych roliet. Ale jednak ani s pergolou takouto nemam skusenost a ani s tymi roletami. Tak by som si rad nechal poradit. Lebo predsa clovek nedava pergolu robit pochvilou, tak si chcem dat na tom zalezat. Ak sa mozem pytat, tak vam ju aka spolocnost zhotovovala a ako sa asi pohybovala cena.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 25. Jan 2022 7:55:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
Dromir zatial sme nedali nic, reku nechame to tak aspon ten prvy rok, aby sme vedeli, ako to je, ked tam budeme sediet a fungovat, ze ci vlastne treba nieco na tie bocne steny. Ale ak budeme davat, tak planujeme tiez tieto screenove rolety. To je podla mna naj moznost, co sa tam da dat. Ono uz ked mam takuto moderne vyzerajucu pergolu, tak aj toto by som chcel riesit v podobnom duchu, ked bude treba. Zhotovovala nam pergolu Isotra, od nich sme objednavali a aj nam ju boli montovat. Tie rolety som tiez cez nich pozeral. Co sa tyka tej ceny, tak to by som nerad tuto rozpisoval, lebo nemyslim, ze to bude nieco smerodajne, vzhladom na to, ze rozmery budeme mat istotne odlisne, takze cena bude tiez rozdielna. Ale kludne pozri ich stranku, najdi kontakt a daj si vypracovat ponuku, to je najmenej si myslim.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 26. Jan 2022 11:16:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Struhlik mňa zaujíma jedna vec, čo sa týka tej pergoly, čo si spomínal, že ju máte. Dávali ste si ju namontovať na dom, či ste ju dali ako samostojacu len aby teda bola terasa prekrytá? Reku podľa čoho sa to rozhoduje, alebo je to len na tom, že ako sa zákazník rozhodne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 27. Jan 2022 10:46:10 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Cyclon myslím, že to bude viac menej podľa toho uváženie. Ale napríklad sused má ani nie veľkú terasu ale dlhú. Akože čo sa šírky týka, takže v tomto prípade mu odporučili, aby si to dal upevniť o dom. Tým pádom tam nemuselo byť toľko tých stĺpikov. Dá sa to kadejako vymyslieť. By človek ani nepovedal.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 31. Jan 2022 9:24:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
Duflo tie rolety ste dávali tiež takto na terasu? Lebo dajú sa aj na okná dať, tak preto sa pýtam, že ako to máte spravené.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 04. Feb 2022 9:13:04 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 102
profesorka mne sa niečo marí, že oni sa dajú aj normálne na okná použiť. čo som pozeral fotky z realizácií nejakých zákazok, tak tam to mali takto pofotené. hlavne teda čo sa týka takých veľkých terasových okien.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 505 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 51  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 27 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt