Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 22:55:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 514 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 52  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 02. Feb 2023 13:08:33 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Všeobecne u nás doma platí také pravidlo, že chemikálie a takéto silnejšie čistiace prostriedky sa nepoužívajú, pokiaľ to fakt nie je potrebné. Veľa sa dá napríklad aj s klasickou Jarou na riad vyčistiť. Tú som už používal aj umytie dlážky, aj na čistenie topánok a kadečoho, čiže aj v tomto prípade by som asi siahol po niečom takomto.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 03. Feb 2023 11:46:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Ono dá sa aj takto nájsť niečo z toho, čo máš doma, že vieš použiť. Ale zase si povedzme, ako často asi budeš niečo takéto čistiť. Si myslím, že v tom by vedel pomôcť aj len obyčajný dážď. Že necháš dolu rolety, keď bude pršať a pokiaľ ide len o ten peľ napríklad, tak to v pohode spláchne dolu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 06. Feb 2023 7:50:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
so zárukou je to ako na tie screenové rolety? to sa berie normálne akože komplet akože je to súčasťou pergoly, alebo je to normálne zvlášť produkt? ja teraz len záruku pri všetkom riešim, neviem, čo to mám za obdobie, že toto som si zvolil ako také hlavné kritérium.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 06. Feb 2023 11:52:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Jún 2018 8:44:58
Príspevky: 61
To máš podľa mňa zvlášť, lebo je to na tebe, či si ich vôbec dáš a či hneď ako sa montuje pergola, alebo až potom dodatočne. Musíš si pozrieť u konkrétneho výrobcu, že akú dávajú záruku, lebo to sa môže odlišovať, nemyslím si, že to všade bude rovnako.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 07. Feb 2023 9:18:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Emano tak ja len pre istotu som to napísal, lebo zase ja mám takú kolegyňu, ktorá je echt citlivá na špinu a na všetko proste, že ona podľa mňa doma nerobí iné, len natiahne rukavice, keď príde domov a všetko dezinfikuje, utiera a upratuje. To vidím na tom, že v práci tiež, keď niečo zbadá, tak robota ide bokom a najskôr toto ide vybaviť :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Uto 07. Feb 2023 12:47:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Apr 2017 10:11:36
Príspevky: 77
To by som ju u seba tak na den, dva prijala, aby mi dala vsetko do pucu :D Nechces sa jej opytat, ci nechce taketo fusky robit? :D Ale tak ono pri tej pergole fakt nie je nejak vela starostlivosti o to vsetko. Viem o com hovorim. Aspon teda u nas sa nic take nevyskytlo, ze by sme ju nejak isli cistit alebo co. Vsak ona je hlinikova a to je odolny material aj ta povrchova uprava, co na to davaju.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Str 08. Feb 2023 11:06:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
Opäť ahojte, ešte minulý rok som sa informovala ohľadne markízy, tak by som chcela zreferovať, ako sme dopadli. Ako som hovorila, tak pergola u nás kvôli financiám nepripadá momentálne do úvahy, preto sme sa rozhodli vyriešiť to tak, že si dáme markízu. Objednali sme od Isotry, len teraz kvôli tým mrazom nechceme riešiť montáž. Zatiaľ všetko v pohode, aj čo sa týka komunikácie, aj cenovo v pohode. Najbližšie zreferujem, keď bude namontovaná :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Štv 09. Feb 2023 13:16:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Jún 2017 11:38:06
Príspevky: 81
Bydlisko: Bratislava
Aku ste si objednali markizu? Ja mam v hlave proste stale len taku jednu pasikavu vlnkovitu. Ale videl som, ze sa robia aj take nejake vysuvne a teleskopicke a neviem este kadejake. To uz asi aj take lepsie tie tieneniace parametre maju, ci?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pia 10. Feb 2023 12:29:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Robia sa aj teraz taketo, v pohode kupis myslim, ze hocikde... Ale tiez to budu uz take vynovene verzie, aj ta latka isto nebude len taka obycajna, ale s nejakymi upravami, aby to bolo odolnejsie aj voci dazdu voci slnku, aby ti aj nevybledla ta farba hned...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Bioklimatická pergola
PoslaťNapísal: Pon 13. Feb 2023 8:53:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Tie latky su osetrene povrchovymi upravami presne, aby boli maximalne odolne voci vode a chranili tu latku proti vode a spine aj z dlhodobeho hladiska. Slnecne ziarenie a teplo vedia eliminovat az na 95%, rovnako aj aby bola zachovana vysoka farebna stalost, tak sa davaju tie upravy, na tu farebnost mas aj zaruku nejak 10 rokov alebo tak akosi.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 514 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 52  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 46 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt