Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 15:44:23


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 176 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Izolácia strechy
PoslaťNapísal: Str 08. Mar 2023 19:22:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 10. Sep 2017 22:32:39
Príspevky: 58
Bydlisko: Banská Bystrica
to nie je v celku pravda. ono ak sa tam chce hlodavec dostat, tak sa dostane, no to uz je aj viac menej o tom, ako je spravena strecha a podobne.. @maroki a nekontaktoval si este ziadnu firmu? mohol si si spravit taky priamy prieskum a snad by ti poradili to prave riesenie


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Izolácia strechy
PoslaťNapísal: Pon 13. Mar 2023 11:08:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Vakil len ako clovek vie, ze co je dobre? Co ked kazda firma mu poradi nieco ine? Napriklad nejaku inu vrstvu izolacie? Alebo nieco podobne? Tiez momentalne tomuto musim venovat pozornost a som z toho nervozny po pravde, lebo neviem ci ist do fukanej izolacie, striekanej alebo do coho.
Vatu som hned odstavil, lebo s tou nemam bohviejaku skusenost, ale neviem ake su rozdiely medzi fukanou a striekanou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Izolácia strechy
PoslaťNapísal: Pon 13. Mar 2023 13:45:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Nov 2017 14:22:22
Príspevky: 69
Kazdopadne uz len na nieco budes musiet vsadit vies. Firiem je vela, zakaznikov ktorym jednotlive riesenia vyhovuju tiez, takze je to v podstate risk, nie? Co sa tyka toho rozdielu tak si myslim, ze len eteda v spobobe ,, nanasania - instalacie ,, ale ak sa myslim, tak ma niekto kludne opravte


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Izolácia strechy
PoslaťNapísal: Str 15. Mar 2023 9:38:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 11. Dec 2017 15:13:38
Príspevky: 27
Bydlisko: Martin
Vakil ešte nie, lebo nemám predstavu, že či osloviť firmy, čo majú fúkanú izoláciu, striekanú alebo klasika proste mám v tom zmätok. A chcem sa rozhodnúť pre nejaký typ a následne potom osloviť firmy a dať si urobiť ponuky, ale to tiež neviem na základe čoho urobia tú cenovú ponuku?
Od čoho sa odrazia??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Izolácia strechy
PoslaťNapísal: Str 15. Mar 2023 13:36:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Nov 2017 15:27:37
Príspevky: 81
Bydlisko: Hlohovec
tak oni sa ta budu pytat, na co vlastne izolaciu chces? ci mas zaujem len o zabranenie uniku tepla, proripoziarnu ochranu alebo zlepsenie akustiky, ci sa bude zateplovat sikma strecha alebo rovna...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Izolácia strechy
PoslaťNapísal: Štv 16. Mar 2023 13:01:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Mar 2023 12:24:02
Príspevky: 29
Je jedno ci ide o izolaciu strechy stareho domu a noveho? Ci su tak nejake rozdiely? Treba stary dom izolovat v nejakej vacsej vrstve alebo tak, ci nie?
Plus by som rad vedel, ze ci izolacie su zdravotne nezavadne, pretoze ked si predstavim, ze ako dlho to proste tam bude, tak aby to nebol nejaky bordel alebo nieco, co by sme museli dychat.
Bol by som najradsej keby mi poradil niekto kto izolaciu strechy nedavno vybavoval.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Izolácia strechy
PoslaťNapísal: Štv 16. Mar 2023 13:44:30 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
Co sa tyka tej zdravotnej nezavadnosti, tak si myslim, ze je uz taka doba, ze toto by malo byt proste samozrejmostou, ale tak to si vies pri kazdej znacke si myslim, ze lahko zistit, kedze peny by mali mat iste certifikaty pridelene


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Izolácia strechy
PoslaťNapísal: Pia 17. Mar 2023 9:54:00 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
tie certifikaty sa daju aj niekde dohladat, ze ake maju jednotlive firmy, peny?
lebo nemam predstavu ako sa v tomto zorientovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Izolácia strechy
PoslaťNapísal: Pon 20. Mar 2023 14:10:11 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
Povedal by som, ze to by mala mat kazda firma uvedene napriklad na stranke v specifikaciach, ale ak aj nie, nie je si myslim, problem sa na to opytat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Izolácia strechy
PoslaťNapísal: Uto 21. Mar 2023 13:47:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 82
Bydlisko: Bratislava
hej clovek si co to vie dohladat sam, no napriklad pri samotnej obhliadke je jedinecna moznost sa taketo veci opytat a mat infosky z prvej ruky


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 176 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 26 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt