Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 09. Máj 2024 4:57:54


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 397 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 13. Mar 2024 13:58:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Okt 2017 8:56:44
Príspevky: 67
Bydlisko: Malacky
mna by zaujimalo, ze ked odoberieme teda od firmy nejaky material, ci nam vedia zadovazit aj potrebne stavebne pomocky alebo ci to mame zakupit a potom ked uz nam to k nicomu nebude co s tym?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 14. Mar 2024 8:57:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Nov 2017 15:48:54
Príspevky: 65
do istej miery ano, ako samozrejme, ze to nie je ich povinnost, ale mali by ti vediet ponuknut ci uz aby si si mohla zakupit to nacinie, alebo napriklad heluz to ma tak, ze ti vedia aj zapozicat niektore tie nastroje, pristroje a vsetko mozne. co je podla mna aj celkom vyhodne, lebo takto zaplatis nejaky poplatok za pozicanie, po dokonceni vratis. je to lacnejsie ako ked, to mas vsetko kupovat a v podstate len na jednu prilezitost, co by si s tym vsetkym potom doma robila, ked by si to uz viac nevyuzila da sa povedat.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 14. Mar 2024 12:52:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 31. Aug 2017 8:52:04
Príspevky: 83
Bydlisko: Trnava
ja by som sa asi potom bala aj s takym pozicanym robit :D nie je to moje ze to nejako nahodou pokazim a daju mi zaplatit nejaku palku :D my sme mali praveze problem skor zohnat nejakeho casovo nie vytazeneho statika


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 15. Mar 2024 9:59:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
ako prihodit sa moze, nebudeme si klamat zase :D ale tak to su pracovne nastroje, to nie je z kvetu makoveho, nieco to znesie. keby sa aj nieco prihodilo, tak to proste uhradis cele, ako keby si to kupovala. ani to nie je taka suma, ze by ta bola zruinovala.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 18. Mar 2024 9:57:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Tak toto podľa mňa bude všetko zakotvené v nejakej tej zmluve, čo budeš k tomu podpisovať. Však na základe niečoho ti to musia zapožičať, musí to byť celé nejak zdokumentované.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 19. Mar 2024 8:58:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 57
Ved jasne, ze to nebude len tak na pekne slovo. Ak sa nemylim, tak normalne na stranke by malo byt k tomu info, co a ako treba, ked to chces riesit. Vsak oni kvantum inych sluzieb tiez poskytuju. Nie su orientovani vyslovene len na produkciu a predaj stavebnych materialov.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 19. Mar 2024 13:44:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Feb 2017 10:06:49
Príspevky: 98
okej takze kupim tehly, poziciam naradie, zacnem stavat. no ako si mozem byt isty ci som tie tehly nedal prilis na seba alebo ci su tam nejake fugy medzi nimi? Lebo rozoberat stavbu asi spatne nebudem :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 20. Mar 2024 11:43:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 09. Júl 2017 20:04:19
Príspevky: 61
Bydlisko: Myjava
a to chces stavat akoze sam cely dom vlastnymi rukami ako kedysi nasi pradedovia? :D ako aj ja som mal taky plan no stale neviem ci to je rozumne sa do toho takto pustat, ako tipujem ze nejake zrucnosti a znalosti mas inak by si do toho nechcel ist, no aj tak mi to pride riskantne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 21. Mar 2024 9:05:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 19. Júl 2017 9:42:57
Príspevky: 82
Bydlisko: Trnava
woody ak sa toto musíš pýtať, tak radšej sám nezačínaj stavať :D ale nie, tak dajú sa objednať služby ako je dozor alebo kontrola na stavbe, poradenstvo a podobne. aj presne toto, že ti skontrolujú prvý rad alebo dva, ako to máš založené, aby si mal istotu, že môžeš kľudne pokračovať ďalej.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 21. Mar 2024 15:38:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Takze ak chcem stavat svojpomocne tak mozem, ale neodporuca sa to hej ? No tak ale pokial maju takuto moznost, tak za to sa priplaca ked teda staviam cez nich ci uz to je rovno v celkovej cene ?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 397 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt