Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 11:00:48


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 149, 150, 151, 152, 153
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 15. Mar 2024 11:50:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :) :) - Jasné hoši, veď toto bol jeden z dôvodov prečo mi na krb manželka povedala áno. Keď sme zistili že firma dáva japonské sklo, tak sme hneď vedeli že to nebude len tak. Predsa len Japonci sú na tom o niečo vpred.

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Ned 31. Mar 2024 10:59:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 70
macomes My sme takto vyuzili den otvorenych dveri a tam sme si mohli prezriet celu pracu firmy ako aj prehliadku zavodu, zoznamili sme sa s remeselnikmi, no a celkovo to tam na mna urobilo taky dobry dojem ze som uz rovno tam zacal riesit co a ako s celym krbom, vlozkou atd.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 03. Apr 2024 17:49:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 81
ano to je veru dobra vec takato moznost prehliadky, ono nielen ze si tam vies pozriet na zivo tie ich vlozky krbove, ale vies si pozriet samotnu vyrobu a nahliadnes tak do zakulisia celeho procesu. no a ked ti to este vsetko pekne vysvetlia tak ja sa ani necudujem ze si to zacal hned aj riesit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 05. Apr 2024 10:45:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 29. Mar 2017 9:06:23
Príspevky: 72
to fakt byva aj taketo nieco? skoda ze som o tom nevedel vopred, ako kupu krbu nelutujem to rozhodne nie, no rad by som si pozrel taketo nieco ze nahliadnut do zakulisia. a ked tam robia prehliadky tak sa tam ma aj nejako dopredu nahlasit ci beru normalne do radu ako napr. na prehliadkach zamku :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 18. Apr 2024 11:21:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Júl 2017 17:39:46
Príspevky: 62
...ano aj Deltako mavaju taketo aj vystavy a aj tieto dni otvorenych dveri. ono staci ked budes sledovat ich stranku na socialnych sietach a davaju pravidelne aktuality spolu s ich skusenostami a pracami.na zaklade toho sme sa aj my rozhodli pre krb od nich...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 23. Apr 2024 11:19:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Dec 2016 11:07:39
Príspevky: 66
Je to fajn vec. My sme sa vlastne takto len uistili že dostaneme reálne to čo sme si aj dávali naceniť :) Aktuálne majú mať aj v Nitre nejakú výstavu čiže vidíme to doma s manželkou na výlet ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 149, 150, 151, 152, 153

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt