Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 16. Máj 2024 9:59:36


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 900 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 86, 87, 88, 89, 90
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 29. Apr 2024 12:16:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 22. Feb 2018 10:42:37
Príspevky: 20
Lambor : No u nich je podla mna velkou vyhodou to ze nemaju take tie katalogove domy ze ukazes tento chcem a mas ho ale proste sam si vies vymysliet navrhnut spolu s projektantom ako by to tebe vyhovovalo co by sa ti kde pacilo a mas tak dom ktory nikto iny nema.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Máj 2024 12:22:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 29. Máj 2018 19:30:18
Príspevky: 75
...my byvame v drevodome uz styri roky a som velmi rada za toto rozhodnutie aj mojho pana manzela a hlavne ze sme to vydrzali a nenechali sa odhovorit od okolitych ludi, ktori v podstate ani ziadnu skusenost nemali a ani sa s tym este nestretli, tak si mysleli ze je to len tak na rychlo zbuchany dom z forsni :D ...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Máj 2024 15:43:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 87
hrncica no ja ak som si pozistoval potrebne veci aj ohladom komunikacie s firmami tak som tak isto nevahal. akoze pytali sme sa tusim kazdej moznej firmy tie rovnake otazky aby sme vedeli posudit ze asi ako bude nasledovne prebiehat komunikacia popri stavbe a podla toho sme sa rozhodovali.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 09. Máj 2024 14:42:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 29. Mar 2017 9:06:23
Príspevky: 75
bože ani nevravte ten čas tak letí a len na deťoch vidíme že starneme aj my. a vlastne ešte že na deťoch ako na tých načich domoch :D keby sa mám podľa toho orientovať tak mám o dosť rokov menej :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 10. Máj 2024 15:02:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Okt 2016 9:21:47
Príspevky: 56
tak ked mas dom dobre a spravne postaveny je logicke ze s nim nasledne nemas starosti aj niekolko desiatok rokov. len na toto vsetko treba mysliet predom a urcit si kde by som rozhodne nemal setrit a naopak kde sa uskromnit. vacsina ludi stavia dom len raz za zivot tak si myslim ze najlepsia volba je postavit ho raz a poriadne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 13. Máj 2024 13:06:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Dec 2016 11:51:08
Príspevky: 49
Nuž presne, keď použiješ kvalitný materiál a tá skladba steny nie je len o tom že aby bolo tak samozrejme že to ovplyvní kvalitu celého života. Potom sa ti nerobia ani plesne a tým pádom je menšia chorobnosť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 14. Máj 2024 11:49:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 71
PLASO a vies co toto je pre mna osobne alfa omega ked ti vie firma odpovedat na vsetko co sa pytas, pretoze my predtym nez sme zacali stavat ci vobec riesit z coho a aky dom postavit, tak sme si zistovali. lenze to bolo neskutocne kvantum informacii, roznych casopisov, brozurok ci hodin stravenych z a PC. no a kto ma na toto v dnesnej dobe uz len cas?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 15. Máj 2024 8:21:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 87
a to kolko ste preboha takto stravili? ako aj my sme si nieco nacitali ale sme si jednoducho povedali ze dost, ved toto vsetko a este aj navyse by nam mali vediet povedat ti ktori ti idu ten dom stavat, predsa len to hovori o ich skusenostiach a vies si spravit potom obraz o nich ci su doveryhodny a tak.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 15. Máj 2024 14:05:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 13:01:54
Príspevky: 62
no tiez si myslim, ze ked ides stavat, chces to mat rychlo a nie este tam dake brozurky lustrovat :D a preco by si to mal robit ty? vsak pokial si dom nestavias ty svojpomocne, tak by som sa tym dvakrat neobtazoval. to uz ma clovek, ktory to realne stavia asi ovladat.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 16. Máj 2024 9:28:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Júl 2017 9:30:51
Príspevky: 60
Bydlisko: Žilina
V dnešnej dobe stavať svojpomocne je asi beh na dlhé trate či už za materiálom alebo za samotným časom. Je ozaj lepšie keď ti dom postaví niekto kto to má ako svoju prácu, lebo ty už svoju prácu máš a toto by bola len príťaž.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 900 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 86, 87, 88, 89, 90

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt