Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 26. Apr 2024 9:01:34


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 04. Feb 2021 14:51:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
ale aj ludia dost zmenili nazor na plechove krytiny. keby boli nadalej zatrpknuty, tak by mohli byt neviem ake kvalitne a aj tak by sa nepredavali.

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 04. Feb 2021 19:24:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 84
Bydlisko: Bratislava
hello... ja by som mal taku otazku, kedze premyslame nad plechovou strechou, chcel by som sa opytat, na doplnky k nej... co vsetko budem vlasten potrebovat, na co nezabudnut, resp, ci by mi vedela aj firma, od ktorej budem brat plech taketo nieco nachystat na komplet... aby som nemusel nic zhanat odatocne napriklad niekde inde...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 05. Feb 2021 16:22:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 27. Aug 2018 12:01:04
Príspevky: 31
booter povedal by som, ze ten, kto predava krytinu tak ti vie poskytnut aj prislusenstvo k nej. my sme riesili plechovu krytinu a co sa tyka strechy, tak by mala obsahovat tieto veci:
- samotnu krytinu
- odkvapovy system
- rebriky
- snehove zabrany
- stresnu lavku
- hrebenac
- stitovu obrubu
- odkvapove lemovanie
- odvetranie (stresne prestupy)
- oplechovanie komina
- oplechovanie uzlabia
- lemovanie spoja
samozrejme potom pod stresnu krytinu musi ist este difuzna folia, latovanie a kontralaty.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 08. Feb 2021 14:41:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
marzo super, ze si to tu vypisal aj ked uz som sa stretol aj s ludmi, ktory napriklad vobec na streche nemaju rebriky, snehove zabrany a stresnu lavku. tvrdia, ze to je zbytocne, no ja si to osobne nemyslim! ty mas aky na to nazor?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 08. Feb 2021 18:33:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 84
Bydlisko: Bratislava
marzoo84 toto som presne potreboval a musim ti napisat, ze na mnohe veci som podla tvojho zoznamu zabudol :) tazke ti fakt dakujem kamarat, ze si mi v tomto pomohol


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 08. Feb 2021 19:01:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 74
Ja si myslim,ze ked si od nejakej firmy objednas plech, tak sami pridu s tym, ze ake doplnky budes na strechu este potrebovat. Nebal by som sa, ze firma na nieco zabudne, vsak pre nich je to len navysenie objednavky :)

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 09. Feb 2021 13:46:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 27. Aug 2018 12:01:04
Príspevky: 31
depesak moj nazor je na to taky, ze to podla mna zbytocne nie je! ked je sneh, tak to pekne zadrzi a nie je nebezpecenstvo zosmyknutia sa vacsieho kusu snehu, nebodaj ladu. ano, je to cisto bezpecnostny prvok a chapem, ze niektori ludia sa snazia na tom usetrit ale nevyplaca sa to! a to nehovorim o tom, ze potom vam ten sneh moze narobit vacsie skody, ktore budete musiet odstranovat a bude to daleko nakladnejsie ako nejake snehove zabrany.

booter v pohodke 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 09. Feb 2021 16:05:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 26. Jún 2017 8:03:20
Príspevky: 53
Bydlisko: Žilina
Presne takto si to aj moj otec myslel, ked prerabali strechu na dome, ze u nas uz nie su tie zimy ako byvaju, ze naco. No nastastie mu aj firma, od ktorej brali krytinu vysvetlila, ze na plechu sa seh takpovediac lahsie dole zosmykne a verte, ze ak by ich na streche nemal, uz viac krat by sa stalo nejake nestastie


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 09. Feb 2021 20:37:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 11. Okt 2017 8:57:10
Príspevky: 51
Bydlisko: Trnava
my keď sme dávali strechu, tiež sa mi niektoré veci zdali byť zbytočné, čo sa doplnkov týka, no prehovorila ma firma a som rád, že som dal na ich skúsenosti. je lepšie mať podľa mňa všetko čo treba


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 11. Feb 2021 14:20:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
som rad ludia, ze mate rovnaky nazor ako ja! velmi ma to tesi, ze vam zalezi na bezpecnosti!!!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt