Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 16. Apr 2021 12:50:27

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 168 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Správa
PoslaťNapísal: Sob 27. Mar 2021 17:49:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

srentor píše:
Mozno sa budes cudovat Vincenzo ale mne stavby veduci, ktory nam dozeral na stavbu poradil plechovu krytinu a ja som to vobec nejako neriesil. Povedal, ze Ruukki je v tejto dobe dost pouzivana krytina, dobre vyzera, je s nou lahka manipulacia a viac mi netrebalo. Hned sme sa s manzelkou dohodli, ze ideme do toho, kedze obidvaja sme taky antitalenti na materialy a ani sa nam nechce zistovat informacie po internete. Takze sme si od neho nechali poradit a dali sme ju.

Nám bolo tiež veľa takto poradené a veru, dobre sme spravili, že sme sa na niektoré tipy dali. Sami neviem, či by sme si niečo také vybrali, no sme nakoniec radi a tak isto aj s plechovou strechou. Ešte môžem povedať, že fakt vyzerá krásne

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pon 29. Mar 2021 8:31:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

@adelkana a máte bungalov, či poschodový dom? Krytinu som asi správne pochopila, že máte plechovú a môžeš mi poslať aj nejakú fotku vášho domčeku? Rada by som videla, ako plechová krytina vyzerá na dome :oops: :) Ďakujem ;)

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pia 09. Apr 2021 14:04:39 
občasný diskutér

Adelka pri prvom dome podla mna kazdy uvita akukolvek radu. Ak by uz isiel stavat druhy, ci treti dom, tak je uz ostrielany a tolko rad nepotrebuje. Ale kazdopadne je najdolezitejsie to, ze ste spokojni.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pon 12. Apr 2021 11:00:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

srentor píše:
Adelka pri prvom dome podla mna kazdy uvita akukolvek radu. Ak by uz isiel stavat druhy, ci treti dom, tak je uz ostrielany a tolko rad nepotrebuje. Ale kazdopadne je najdolezitejsie to, ze ste spokojni.

fúúha, ty si aký optimista :D :D chcela by som vidieť ľudí, ktorý si môžu dovoliť stavať viacej domov. my sme postavili jeden a stačí mi. už by ma nikto nenahovoril, aby sme išli znovu stavať :D :D

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pon 12. Apr 2021 13:18:37 
občasný diskutér

Mirsa tak to som viac menej obrazne napisal, aj ked moja teta byva uz teraz v tretom dome. V jednom byvali, druhy zacali stavat, potom sa prestahovali, ten prvy predali a takto stale dookola. No uz teraz povedala, ze v tomto uz zostarnu, to uz maju bungalov, deti vyrastene, takze uz snad nebudu spekulovat.

Offline Profil

PoslaťNapísal: Uto 13. Apr 2021 19:02:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Heh no tak toho teda vystriedali, ale ako píšeš, ak sú už len dvaja v dome, tak snáď už toto bude taká tá konečná stanica

Offline Profil

PoslaťNapísal: Štv 15. Apr 2021 18:31:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

to by človek ani nepovedal, že sa dá tak často striedať bývanie ale no všeliaké prípady sú

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pia 16. Apr 2021 11:25:02 
občasný diskutér

Hemela myslim, ze tento krat uz ano, kedze uz maju aj dost rokov. Snad uz nebudu spekulovat s dalsim :lol:

Vakil to je pravda, ze pre niekoho je to nepredstavitelne stavat viacej domov a pre niekoho uplna pohodka. Ale tak velku rolu hraju aj peniaze, to je jasne. Oni ich maju, takze si to mohli dovolit. A si zober, ze az na tento treti dali plechovu krytinu. Co mne sa cudovali, preco idem davat taku a zrazu aj oni pochopili, ze ma mnoho vyhod 8-)

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 168 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia