Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 9:29:05


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 887 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 89  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Štv 23. Júl 2020 12:24:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Jún 2017 10:31:50
Príspevky: 43
Bydlisko: Bratislava
Halsey firma, čo som písal dáva bežnú záruku dva roky na jednotky, len tiež je dobré sa oboznámiť so záručnými podmienkami, aby si mala predstavu, na čo sa to vzťahuje a na čo nie aby si nebola potom prekvapená. Tiež je nutná aj odborná montáž aby všetko bolo ako má byť. Tu sa dočítaš o tom viac aspoň keď ide o túto značku https://nilan.cz/obchod/zaruka/ ako to majú iné to neviem.
To možno mali pri nejakom kúrení takúto ponuku, ale myslím, že konkrétne títo majú fajn ponuku s vouchermi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pon 27. Júl 2020 10:09:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 27. Aug 2018 12:01:04
Príspevky: 31
kamarat prave nedavno si to vybavoval, aby si to mohol dat cez ten voucher, su dva druhy od tejto znacky co mi spominal ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pon 27. Júl 2020 21:28:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 76
Bydlisko: Dunajská Streda
Voucher pri takýchto veciach? S tým som sa ešte nestretla. Ale ako je pravda, že je fajn si vybrať značky aj podľa rozsiahlosti servisu a vecí, ktoré majú zahrnuté v záruke, aby mal človek v prípade potreby čo najmenej starostí


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 28. Júl 2020 13:00:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 12. Jan 2018 11:25:27
Príspevky: 26
Bydlisko: Trnava
dakujem aj za ten link idem si to precitat, nech mam v tom jasnejsie, lebo co firma, tak to ine podmienky, tak nech vieme :D
drahy ten moc nejako zaruku neriesi, tomu su tieto veci fuk, ale mne nie, on veri v to, ze nic sa nepokazi, no ja viem ako to chodi, preto som uz opatrna a najma ked ide o taketo nie zrovna lacne veci :D
tak hemela ja by som si predstavovala, keby nam niekto urobil aj projekt na to, celu pripravu a aj zapojenie a poradenstvo ohladne vyberu nech si nemusim o tom tolkoto zistovat, lebo ohladne domu teda je toho kvantum co si musim zistovat a studovat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 28. Júl 2020 15:06:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Okt 2017 18:47:30
Príspevky: 62
Bydlisko: Trenčín
Potom má celkom šťastie že ťa má, lebo nikdy nevieš, čo sa môže stať a práve podmienky záruky a tieto veci sa ukážu ako moc dôležité pre rodinný rozpočet. Tak poriadna firma by ti mala tieto veci vedieť spraviť na kľúč podľa projektu, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 29. Júl 2020 15:52:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 76
Bydlisko: Dunajská Streda
Už som neraz zažila u známych také, že keď potrebovali reklamáciu alebo servis nejaký, tak proste sa firma na to ako keby vykašľala, takže dobré meno aj v tejto sfére je podľa mňa kľúčové


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 29. Júl 2020 16:16:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Nov 2017 15:27:37
Príspevky: 81
Bydlisko: Hlohovec
hemela píše:
Už som neraz zažila u známych také, že keď potrebovali reklamáciu alebo servis nejaký, tak proste sa firma na to ako keby vykašľala, takže dobré meno aj v tejto sfére je podľa mňa kľúčové

A jak to prosím ťa potom vyriešili? Však zo zákona ti v zákonnej lehote musia reklamáciu ak je oprávnená vyriešiť


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Štv 30. Júl 2020 16:28:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 76
Bydlisko: Dunajská Streda
Museli si to dať spraviť teda respektíve opraviť inej firme, inak by podľa mňa čakali dodnes. Osobne by som sa asi len tak nedala odbiť a podala by som normálne trestné oznámenie


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pia 31. Júl 2020 9:46:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Nov 2017 12:02:39
Príspevky: 41
Bydlisko: Chorvátsky Grob
„halsey" Tak sa to aj dá urobiť, sú firmy, čo ti zabezpečia všetko na komplet a ty nemáš starosti s ničím.
„hemela" Preto je dobré pozerať sa na to, že ako dlho je firma na trhu, aké majú s ňou ľudia skúsenosti a podobne. Dobré je pozerať aké firmy má výrobca zazmluvnené, kamarát si dával jednotku od Nilanu a na základe toho mu montovali rekuperáciu firma Reheat, oni spolupracujú a majú skúsenosti práve s touto značkou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pon 03. Aug 2020 9:04:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Nov 2017 14:22:22
Príspevky: 69
a akú si prosím ťa dával, tiež sa zaujímame momentálne o možnostiach rekuperácie, no keďže sa v tom nejakosi nevyznáme, tak by sme boli radi, za nejaké tie odporúčania


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 887 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 89  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt